Kayıt Ol

“Keşke Geri Dönse” Dediğimiz Çizgi Filmler

Çevrimdışı spren

• **
  • 77
  • Rom: 1
    • Profili Görüntüle
Ynt: “Keşke Geri Dönse” Dediğimiz Çizgi Filmler
« Yanıtla #15 : 02 Mart 2017, 16:06:07 »
Bir itirafla başlayayım. Cidden bu bahsettiğiniz çizgi filmlerin %98'ini bilmiyorum.
İlk başta bana çok garip geldi çünkü düşünsenize herkes bir başkasının mesajına - aa evet o da vardı- derken ben -var mıydı ya?-  diye diye okudum  :üü

Ben sokaktan eve girmediğim için bütün çizgi filmleri kaçırmışım galiba.

Ama tek bir şeyi çok net hatırlıyorum. İlk okulda öğlenciydim ve tvde saatlerini net hatırlamasam da bir sabah bir öğleden sonra olmak üzere iki kuşak çizgi filmler gösterilirdi ve aynıları olurdu. Ben de sabah izlediğim Tsubasa'yı öğlen de izleyebilmek için okuldan eve koşardım.

Çünkü Genzo Wakabayashi benim ilk aşkımdı  :üü

Çevrimdışı Bay_Karamsar

• 865
  • Rom: 12
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #16 : 02 Mart 2017, 20:23:58 »
Alıntı
Ben de sabah izlediğim Tsubasa'yı öğlen de izleyebilmek için okuldan eve koşardım.

Tsubasa futbolu beceremeyip bölümler boyunca süren karşılaşmaları izlettirirdi :)

İlk başta bana çok garip geldi çünkü düşünsenize herkes bir başkasının mesajına - aa evet o da vardı- derken ben -var mıydı ya?-  diye diye okudum  :üü
Eh ortamda yabancılık hissetme duygusunu biraz kırabilmişizdir umarım :)

Alıntı
Çünkü Genzo Wakabayashi benim ilk aşkımdı  :üü

İtiraf ediyorum: Ninja Kaplumbağalar'ı sadece yeşil ninjalarımız için izlemiyordum. April O'Neil <3 O da önemli bir sebepti :D

• **
  • 106
  • Rom: 2
    • Profili Görüntüle
    • Emrecan Doğan
« Yanıtla #17 : 04 Mayıs 2017, 16:23:13 »
Frekazoid: Steven Spielberg'in yarattığı bir çizgi dizi. O kadar severdim ki onun saçma sapan hareketlerini, internet'in yeni geldiği zamanlarda internet ile dönüşen ve dünyayı kurtaran ilk süper kahramandı. Tabii internetin insanı başka bir şeye, mavi bir şeye, dönüştürmesi de ayrı bir ironiydi.

Batman: The Animated Series: Hala arıyorum onu, özellikle jeneriğine hayrandım. Şu sıralar Adalet Takımı: Aksiyon'da da böyle bir Batman sahnesi vardı. Onu izleyince tekrar özlemim canlandı bak şimdi. :)

Spiderman: Az mı duvara tırmandık sana özenip?

Megaman: ''Megaman siliniyor.'' sözünü duyunca 1 hafta üzerimden atamamıştım.

Powerpuff Girls: Biz kendi aramızda çocukken buna kız çizgi filmi derdik ama izlerdik. :) Hala da yayınlanıyor ve hala da izliyorum. :)

Dexter'in Laboratuvarı: ''Dexter'in Laboratuvarında, o dünyanın yaşayan en zeki çocuğu...'' ile başlayan kapanış şarkısı hala aklımdadır. İzlemeyenlere tavsiye :)

Atom Karınca: Bu konuda hiçbir şey söylemiyorum. Sadece etrafta ''Atom karınca geliyor!'' diye bağırarak koştuğumu bilin yeter. Durumun boyutunu anlarsınız. :)

Ve burada sayamadığım keşke tekrar yayınlansa dediğim çizgi filmler. Foster'ın Hayali Dostlar Mekanı, Samuray Jack(tekrar başladı tabii), Megas XLR, Bakugan, Johnny Bravo, Underdog. Bu arada yorumlarda gördüm sanırım bazı arkadaşlar haberdar değil, çıtlatayım onlara: Planet Çocuk kanalında eski çizgi filmler yayınlanıyor hala, isterseniz nostalji niyetine izleyebilirsiniz. Tabii önce yayın akışını öğrenmelisiniz. :)

« Yanıtla #18 : 05 Mayıs 2017, 00:00:32 »
Powerpuff Girls: Biz kendi aramızda çocukken buna kız çizgi filmi derdik ama izlerdik. :) Hala da yayınlanıyor ve hala da izliyorum. :)

Dexter'in Laboratuvarı: ''Dexter'in Laboratuvarında, o dünyanın yaşayan en zeki çocuğu...'' ile başlayan kapanış şarkısı hala aklımdadır. İzlemeyenlere tavsiye :)

Atom Karınca: Bu konuda hiçbir şey söylemiyorum. Sadece etrafta ''Atom karınca geliyor!'' diye bağırarak koştuğumu bilin yeter. Durumun boyutunu anlarsınız. :)

Ve burada sayamadığım keşke tekrar yayınlansa dediğim çizgi filmler. Foster'ın Hayali Dostlar Mekanı, Samuray Jack(tekrar başladı tabii), Megas XLR, Bakugan, Johnny Bravo, Underdog. Bu arada yorumlarda gördüm sanırım bazı arkadaşlar haberdar değil, çıtlatayım onlara: Planet Çocuk kanalında eski çizgi filmler yayınlanıyor hala, isterseniz nostalji niyetine izleyebilirsiniz. Tabii önce yayın akışını öğrenmelisiniz. :)
  ♥♥♥

Megas XLR da Coop koca robotu Fast Food yağıyla çalıştırıp Gezegeni kurtarıdı. :)
Işık altında, Kurtuluşum ve yeniden doğuş umudum adına...

Çevrimdışı Bay_Karamsar

• 865
  • Rom: 12
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #19 : 05 Mayıs 2017, 14:16:52 »
Frekazoid ve Animaniacs karşıma çıkan ilk deli dolu çizgi filmlerden. Gönlümdeki yerleri ayrı.

Animaniacs'taki deney faresi Beyin'in her gece Dünya'yı ele geçirme planlarını keyifle izlerdim.