Kayıt Ol

7. Yıl Satranç Turnuvası

Çevrimdışı KoyuBeyaz

• 2753
  • Rom: 59
  • Rasyonalist dominant.
    • Profili Görüntüle
Ynt: 7. Yıl Satranç Turnuvası
« Yanıtla #105 : 29 Mart 2015, 01:33:23 »
OYUNLAR OYNANSIIIIIN!

Di mi?  :=)

azizhayri'den cevap bekliyorum...

Diğerleri de oynansın! *-*
Uzay elbisemle kavgaya hazırım.

Çevrimdışı Fırtınakıran

• *
  • 8351
  • Rom: 1
  • Unique Ravenclaw
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #106 : 29 Mart 2015, 01:46:14 »
Şu adama takip verin, gözü döndü :D.

Çevrimdışı kargasiz

• 428
  • Rom: 7
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #107 : 29 Mart 2015, 01:59:43 »
Biz de pazar akşam oynarız diye anlaştık,  ekstra bir sorun çıkmazsa ;)

Çevrimdışı mit

• *
  • 5536
  • Rom: 96
  • Kronik Anakronik
    • Profili Görüntüle
    • Yorgun Savaşçı'nın Günlüğü
« Yanıtla #108 : 29 Mart 2015, 21:39:06 »
Şişmiş bir kafayla, yorgun argın gözlerle katıldığım satranç maçında Kargasız tarafından ağzım yüzüm bir güzel dağıtıldı :) 12 hamlede mat oldum yanlış hatırlamıyorsam, rekor bana ait! Tebrik ediyorum kendisini, sonraki maçlarında da başarılar diliyorum.
Jackal knows who you are,
Jackal knows where you are.
Try to hide if you dare.
Do your best, i don't care.

Çevrimdışı TheWalkingIdeas

• **
  • 348
  • Rom: 12
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #109 : 29 Mart 2015, 22:20:30 »
Güzel oyun için kargasiz'a teşekkür ederim ve tebrik ederim. :) Keşke daha iyi bir oyun verebilseydim, ekstra dikkatsizdim bugün.
"Sahtekârlığın evrensel düzeyde egemen olduğu dönemlerde, gerçeği söylemek devrimci bir eylemdir."

Çevrimdışı VeRMiNaaRD

• 461
  • Star-Lord
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #110 : 29 Mart 2015, 22:21:58 »
Güzel oyundu ilk finalist belli oldu sanırım. Darly Opus yoğun olduğu için biz yapamadık henüz.

Çevrimdışı kargasiz

• 428
  • Rom: 7
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #111 : 29 Mart 2015, 22:23:19 »
Teşekkür ederim İhsan bey, o kadar kısa mı sürdü ya, hiç dikkat etmedim. Canberk ile de güzel bir maç yaptık. Tekrar teşekkürler herkese.

Diğer taraftan gelecek kişiyi merakla bekliyorum :)

Çevrimdışı TheWalkingIdeas

• **
  • 348
  • Rom: 12
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #112 : 29 Mart 2015, 22:25:46 »
Ben de merak ediyorum diğer taraftan çıkacak kişiyi. Fakat yenilenlerden maç yapan kimse yok henüz. Şaka maka 5 oyun beklemem gerek tekrar oynamak için :D
"Sahtekârlığın evrensel düzeyde egemen olduğu dönemlerde, gerçeği söylemek devrimci bir eylemdir."

Çevrimdışı Fırtınakıran

• *
  • 8351
  • Unique Ravenclaw
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #114 : 30 Mart 2015, 10:35:26 »
İlk turda oynayan herkesi tebrik ederim :). kargasiz da ayrı bir tebriği hak ediyor elbette.

Son oyunlar oldukça hızlı gerçekleşti :D. Bakalım, gözler diğer grupta şimdi.

Çevrimdışı Denaro Forbin

• 2114
  • Rom: 54
    • Profili Görüntüle
    • Bilimkurgu Kulübü
« Yanıtla #115 : 30 Mart 2015, 16:40:50 »
Ya şikayet etmek gibi olmasın ama, azizhayri mesajlarıma cevap vermediği için tarihi konuşma fırsatımız da olmuyor. Ne yapılacağına siz karar verin.

Çevrimdışı azizhayri

• 581
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #116 : 30 Mart 2015, 18:07:59 »
Merhaba
Konunun dışında kaldım. Ne zaman oynayabiliriz... Mesela yarın öğle saatleri veya akşam 18.30 dan sonra olabilir mi?
"İnsanlığın en büyük trajedilerinden biri ahlakın din tarafından ele geçirilmesidir." Sir Arthur Charles Clark

Çevrimdışı Denaro Forbin

• 2114
  • Rom: 54
    • Profili Görüntüle
    • Bilimkurgu Kulübü
« Yanıtla #117 : 31 Mart 2015, 05:46:08 »
Merhaba
Konunun dışında kaldım. Ne zaman oynayabiliriz... Mesela yarın öğle saatleri veya akşam 18.30 dan sonra olabilir mi?

Bu gece uygun mudur? 9.5'tan sonra?

Çevrimdışı daifunka_vc

• 618
  • Rom: 20
  • Kronik Öğrenci
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #118 : 31 Mart 2015, 21:39:33 »
Eveeet, bir durum güncellemesi yayınlayalım bakalım.

kargasiz kazananlar ağacından gelen finalist olarak final maçında yerini aldı ve Braid'i kaptı. :) Hatta, çift eleminasyon sistemi uyguladığımızdan, kendisi şampiyon olmaya kaybedenler ağacından gelecek arkadaştan bir adım daha yakın. Bu sistemde turnuvaya veda edecek kişinin iki defa kaybetmesi gerektiğinden kargasiz'ın muhtemel rakipleri şampiyon olmak istiyorlarsa kargasiz'ı iki defa yenmek zorunda. kargasiz'ın şampiyon olması için ise zaten daha önce bir kere kaybeden muhtemel rakiplerine ikinci mağlubiyetlerini tattırması yeterli. :) Kendisine ve diğer arkadaşlara başarılar dileklerimi iletiyorum.

Aha da son durum: http://challonge.com/krchess

Diğer arkadaşlar da maçları hafiften hafiften yaparlarsa memnun kalırız. :) Tahminimden hızlı geçen bir kazananlar grubu periyodundan dolayı kaybedenler grubundaki arkadaşları fazla dara sokmak da istemiyorum; ama fırsatını bulur bulmaz maçlarını yapmaları kendilerinden ricamdır.

Beklerken canı sıkılan arkadaşlar da isterlerse bana meydan okuyup boyumun ölçüsünü alabilirler. :D
There are two secrets to becoming great. One is never to reveal all that you know. - PS:T

Çevrimdışı azizhayri

• 581
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #119 : 01 Nisan 2015, 08:56:12 »
Sizin oarada nasıldı bilemiyorum ama bizim buralarda gecenin 10'una kadar elektrik yoktu. Az bildiğim satrancımla yarışmaya çalıştım, sanırım buraya kadarmış. Gelecek sene turnuvaya alınmama olasılığını da göz öüne alarak yarışmadan Lordlarımın izniyle çekilmek istiyorum...
"İnsanlığın en büyük trajedilerinden biri ahlakın din tarafından ele geçirilmesidir." Sir Arthur Charles Clark