Kayıt Ol

Aynı Yolda

Çevrimdışı Jean Valjean

• **
  • 281
  • Rom: 17
    • Profili Görüntüle
Ynt: Aynı Yolda... Sevdiğimle Bölüm -1-2-3-4-5-6-7-8-9...-
« Yanıtla #90 : 17 Haziran 2010, 23:41:19 »
Back to the future.

Düzenleme: Seni mi kıracağım Antiseptik? Ama bana göre kayda değer bir gelişme olmadığı için doğru düzgün bir yorum yazmadım.

Alıntı
Okuyup da yorum yazmayanın Allah belasını versin xP
Yazısı her zaman aklımda, merak etme.
He Who Dwells Beneath The Waves

Çevrimdışı Wanderer

• 1501
  • Rom: 28
  • Uzun günler ve hoş geceler dilerim.
    • Profili Görüntüle
    • Blog Sayfam - Yolsuz Yolcu
« Yanıtla #91 : 17 Haziran 2010, 23:42:50 »
Yorum isterim arkadaş ben !

Edit : Yapma yav...
May the force, be with you.

Çevrimdışı Ireth~

• 482
  • Rom: 4
  • Cönk-ü Alem
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #92 : 18 Haziran 2010, 09:28:41 »
Ya sezon finaliinde kızın kim olduğunu öğrenelim yeter :D Umarım 2. sezon daha fantastik olur ;D

Çevrimdışı Black Helen

• 782
  • Rom: 15
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #93 : 18 Haziran 2010, 22:47:05 »
Yok öyle uzun ara istemeyiz.:D Bir hafta müddet, sonrası sakata gelir XD (alacaklı gibi oldu)
Neyse bölüm.Bu çocuğun öngörü yeteneği var.Bunu tahmin etmiştim.Mustafa cidden intihar etmiş. Ben de Alperen gibi düşünürdüm.Bir kız uğruna cana kıyılır mı?Demek ki kıyılıyormuş.Yalnız o diğer kızın kim olduğunu merak ediyorum.Teoriler Gizem yönünde.Hadi bakalım.Pamuk eller klavyeye geri dönsün ve yeni bölümü yazsın.Ellerine sağlık :)
Spoiler: Göster

Çevrimdışı Wanderer

• 1501
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #94 : 18 Haziran 2010, 23:22:10 »
Mecburen 1 hafta ara vericem, pastaneden işe girdim iyi mi :D Sabah 7:30'da yazdım bu bölümü... Yazabilirsem uykumdan fedakarlık edicem anlayacağınız... Geceden geceye de yorumlara bakabiliyorum... =)

Çevrimdışı Ireth~

• 482
  • Cönk-ü Alem
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #95 : 18 Haziran 2010, 23:30:04 »
Eee sezon finali ne zaman kiiiii ? ;D

Çevrimdışı Wanderer

• 1501
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #96 : 18 Haziran 2010, 23:31:22 »
Eee sezon finali ne zaman kiiiii ? ;D

Valla ben de bilemiyorum :D Ama kafamdaki finale bağlayabilirsem mikemmel olur...

Çevrimdışı Ireth~

• 482
  • Cönk-ü Alem
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #97 : 18 Haziran 2010, 23:44:52 »
Valla ben de bilemiyorum :D Ama kafamdaki finale bağlayabilirsem mikemmel olur...

Eveet bağlayabilirsen güzel olur heralde :D Kafandaki finali bilmiyorum ama sen yaparsan güzel olur ;D

Çevrimdışı Wanderer

• 1501
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #98 : 19 Haziran 2010, 01:15:02 »
Eveet, şu anda 10. bölümü Kumral Kız'ı canlandıran arkadaş yazıyor :D Çok hoş bi bölüm olacak

Çevrimdışı Wanderer

• 1501
    • Profili Görüntüle
Ynt: Aynı Yolda... -10-
« Yanıtla #99 : 20 Haziran 2010, 00:21:21 »
   Elif her sabah olduğu gibi "Günaydın aşkım." dedi. Hiç cevap veresim gelmiyordu. İsteksizce "Günaydın." dedim. Sabahın saat 8'iydi. Elif ile beraber yürüyorduk. "Beni bırakır mısın sevgilim? " demişti yine o yılışık sesiyle. Nefret, yapış yapış bir sevgi(!)ydi bu. Tiksiniyordum artık yakınımda olmasından.

Elif'i istediği yere bırakıp düşünmek istiyordum. Kafamdaki sorulara cevaplar bulmalıydım,  cevaplara ise uygulamalı çözümler. Elif, "Ben burdan sonra kendim giderim aşkım." deyince   "Ben bırakırdım ya..." gibisinden bir şey söylemedim. "Tamam..." dedim. Bırakırken öpmek için eğildi... Dudaklarını yanaklarımda hissettiğimde, yanağıma değen şey sanki dudak değil de bir buz parçasıydı. İğrendim... Kusmamak için kendimi zor tutuyordum... "Hoşçakal ! " dedim tiksinç sesimle. O kadar aşıktı ki, o iğrenç sesimi bir aşk namesi zannetti... İğreniyordum...

Elif gittikten sonra, çalıştığım pastaneye girdim. Her zamanki klasik işler, masaları sil, yerleri sil, tezgahları sil... Çalışırken, düşünmek için vakit bulamıyordum. Hem çalışıp hem düşünmek zor oluyordu... Kumral kızın haykırışlarını, bana olan sevgisini kalbimde hissettikçe içimde kaynar sular fokurduyordu sanki... Bu nasıl bir duyguydu ? İster istemez, bir hayalin kendisine aşık oluyordum... Sadece bilinçaltımın oluşturduğu bir oyuna aşık olmak aptalcaydı... Fakat seçeneğim yoktu... Seçme şansım da yoktu. Kaderin bir cilvesiydi sadece.

İşler bittikten sonra tezgaha geçtim. Gelen giden, dondurma isteyen tatlı isteyen müşterilerle uğraştım bir süre. Sonra, rüya gibi birisi yaklaşmaya başladı bana doğru. Dalgalı, bakır rengi saçları, mükemmel derecede güzel ela gözleri ve kaşlarıyla uyumlu kumral bir tene sahip olan bu kız gerçekten bir rüya kadar güzeldi... Bana "Bir fıstıklı dondurma." diyene kadar aptal aptal izledim onun güzelliğini. Sesi ipek gibiydi, tatlı bir esinti gibi yavaşça okşamıştı kulaklarımı...

Salaklığım yüzünden, güzel kız isteğini tekrarlamak zorunda kaldı. "Bakar mısınız? Bir fıstıklı dondurma lütfen..! " dediğinde kendime geldim. Hemen külaha koyduğum dondurmayı eline verip ücreti aldığımda kafamı kaldırıp, Başka bir isteğiniz var mı ? Diyecektim ki o anda fark ettim. Haftalardır beynimin içinden geldiğini sandığım Kumral Kız  şu anda karşımda duran rüya gibi güzellikti... Ağzım bir karış açık ona bakarken, o sadece gülümsedi ve uzaklaştı pastaneden...

Büyük ölçüde Rümeysa Bilici, Az bişey de aNTiSePTiK

Çevrimdışı Jean Valjean

• **
  • 281
  • Rom: 17
    • Profili Görüntüle
Ynt: Aynı Yolda... -10-
« Yanıtla #100 : 20 Haziran 2010, 00:37:59 »
Biraz çabuk tiksinmeye başladı sanki? Neyse, bir hayalin gerçekten var olması önemli bir adım. Ve, Alperen de mi pastanede çalışıyor?
He Who Dwells Beneath The Waves

Çevrimdışı Wanderer

• 1501
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #101 : 20 Haziran 2010, 00:39:02 »
Biraz çabuk tiksinmeye başladı sanki? Neyse, bir hayalin gerçekten var olması önemli bir adım. Ve, Alperen de mi pastanede çalışıyor?

Sadece Alperen çalışıyor, başka çalışan da mı var ? :S

Çevrimdışı brisingr

• 655
  • Rom: 5
    • Profili Görüntüle
Ynt: Aynı Yolda... Sevdiğimle Bölüm -1-2-3-4-5-6-7-8-9-10...-
« Yanıtla #102 : 20 Haziran 2010, 11:17:02 »
Kendi hayatını anlatıyor :D xD  Tabi biraz değiştirerek herhalde :)

Çevrimdışı Wanderer

• 1501
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #103 : 20 Haziran 2010, 23:30:20 »
Bi de yorum iliştirsen brisingr xP

Tabi biraz değiştirerek ustam ya :D Yoksa astralde kumral kızlarla görüştüğüm filan yok valla :D

Çevrimdışı brisingr

• 655
  • Rom: 5
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #104 : 21 Haziran 2010, 11:39:23 »
Yorum zaten belli, hikaye güzel ilerliyor. Akıcı bir üslubun var. Hadi yeni bölümleri bekliyoruz. Ailecek izliyoruz ;D