Kayıt Ol

L O S T

Çevrimdışı SiYaH

• **
  • 83
  • Rom: 1
    • Profili Görüntüle
Ynt: L O S T
« Yanıtla #75 : 23 Ocak 2009, 02:37:03 »
Ben de izlemiyorum halen :D. Televizyon izlemeyi bırakınca dizilere de bağımlılığım bitti. Haliyle Lost'ta başlamadan bitti benim için şu anda.

aman allahım bi kişi daha varmış olamaz ağlamak istiyorum :D
bir de izlemiyorum diyince sanki nefes almadan yaşıyorum demişsiniz gb bakmıyor mu insanlar size deli oluyorum, izlemiyorum kardeşim ayıp mı :D

Çevrimdışı magicalbronze

• *
  • 4075
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #76 : 31 Ocak 2009, 18:15:30 »
İlk üç bölümü izleyen var mı? Ben daha ikincisini izledim ama şimdiden çözdüm gibi geliyor... :D Bayağı güzel bir başlangıç yaptı, özlediğimiz seri çok ilginç bir şekilde geri döndü. Kaçırmayın. :D
"Her neyse sahip olunan, doğar ve ölür.
Bu nefsi müziğin içinde sıkışmış herkes
İhmal eder ölümsüz aklın harikalarını."
- William Butler Yeats, "Sailing to Byzantium "

Çevrimdışı Lucilla Clarté

• 935
  • Rom: 5
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #77 : 06 Şubat 2009, 14:34:51 »
İlk üç bölümü izleyen var mı? Ben daha ikincisini izledim ama şimdiden çözdüm gibi geliyor... :D Bayağı güzel bir başlangıç yaptı, özlediğimiz seri çok ilginç bir şekilde geri döndü. Kaçırmayın. :D

Evet evet. İzledim ilk 3'ünü şimdi bi de 4 çıktı. Dizideki o büyü bozulur diye öyle korkuyodum ki, bütün korkularımı boşa çıkardılar. Teşekkürler, seviyorum sizi. :P

Çevrimdışı Herr Mannelig

• 924
  • Rom: 17
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #78 : 06 Şubat 2009, 22:44:01 »
Contraataques muy rabiosos, deberemos resistir; Ay Carmela!

Çevrimdışı magicalbronze

• *
  • 4075
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #79 : 07 Şubat 2009, 09:35:59 »
Ve sonunda dün 4. -ki benim için heyecanın doruk noktasına ulaştığı bölümü izledim. Neden derseniz, izlemeyenlerin kesinlikle spoiler tuşuna basmamasını öneririm;

Spoiler: Göster

Jin ölmemiş, geri döndü ve öyle bir geri dönüş ki karşılaştığı ilk kişi de "Alex Rousseau". :D Herşey bir yana Jin'in ölmediğini o kadar dile getiriyordum ki kıramadılar herhalde beni. :D"

Çevrimdışı Amras Ringeril

• 2483
  • Rom: 0
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #80 : 07 Şubat 2009, 20:33:06 »
4. bölüm ilk ikisi kadar heyecan ve sürpriz yaratmadı bence. O söylediklerini zaten bekliyorduk. Özellikle 2.sini. Bir de Black Rock'ı bekliyoruz.
try again fail again fail better

Çevrimdışı magicalbronze

• *
  • 4075
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #81 : 21 Mart 2009, 16:53:30 »
Geçen hafta bölüm yayınlamadılar ve bu hafta iki bölüm çıkacağı söylendi. Tabi yalan oldu, tek bölüm çıktı. :hemk

Sawyer dehşet laf koydu Jack'e tek söyleyebileceğim bu. :D Noktayı güzel koydu ama biraz erken oldu sanki. Daha yeni gelmişlerdi oysakii ben bi sarılırlar falan diyordum, fos çıktılar. :D Neyse yeni bölümde neler olacak bakalım.

Çevrimdışı DarLy OpuS

• 2766
  • Rom: 35
  • Dansımız Marşandiz
    • Profili Görüntüle
    • Uykusuzluk Kulesi
« Yanıtla #82 : 14 Nisan 2009, 11:03:50 »
5. sezonuyla gözümden düşmeye başladı. Resmen bir şeyler bulmak için kıvranmışlar...

Çevrimdışı magicalbronze

• *
  • 4075
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #83 : 28 Nisan 2009, 15:22:11 »
Yarın 100. bölüm geliyor. Faraday'i çok merak ediyorum! :D

Çevrimdışı magicalbronze

• *
  • 4075
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #84 : 16 Mayıs 2009, 08:58:08 »
Beklemediğim bir son ile sezonu kapattı bu dizi. :D Şimdi işin yok bekle Şubat 2010'u. Son iki bölüm hakkındaki yorumuma gelince;

Locke'un hala ölü olduğu ve bizim Locke sandığımız kişinin tahminimce şu başta Jacob ile konuşan kişi yani Jack'in babası olduğu kanaatindeyim. Saçma bir fikirde olabilir bilmiyorum.Genelde teorilere bakamam internetten. Bununla birlikte şu hidrojen bombasını attıkları ve patlamalarını bekledikleri sahne güzeldi. En sonunda Juliet'in patlatması ve o alışıldık siyah fon üstüne beyaz harflerle LOST yazılmasının yerine tam tersi gerçekleşen efekt oldukça hoşuma gitti.

Çok soru işareti bıraktılar, yine merakımızla kaldık. Bir sezonda nasıl toparlayacaklar bakalım.

Çevrimdışı Canina

• 1460
  • Rom: 39
  • There ought to be a law against you
    • Profili Görüntüle
    • Canina's
« Yanıtla #85 : 16 Mayıs 2009, 11:16:17 »
Her zaman ki gibi "oha" efektiyle bıraktılar bizi. Çok güzel bir sezon finali olmuş bence. İki bölüm üst üste olması daha da hoş, bir buçuk saatlik Lost keyfi yaşadım. Jacob hakkında bir kaç bir şeyi anlatsalarda çoğu şey hala gizemini koruyor. Bence bunları açıklamayacaklar zaten. Merak etsin dursun lavuklar, izlenme oranımız artıyor" gibi bir zihniyet içindeler sanırım. Ama olsun böylede güzel.

Çevrimdışı arcian

• *
  • 32
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #86 : 16 Mayıs 2009, 12:17:45 »
bence 5 sezon boyunca izlediğimiz karakterler aslında hiç de önemli karakterler değildi. sadece sonuca giden yoldaki virajlar, sapaklardı. asıl önemli olan jacob ve diğer elemanın iktidar mücadelesi gibi duruyor.

black smoke dediğimiz şey bu adanın köpeği gibi bir şey. adayı koruyor. ve bence black smoke ne jacob ne de diğer eleman. ikisi de onu zaman zaman yönlendirebiliyor. hatta bunu şöyle örnekleyeyim eğer jacob ölmek istemiyorsa -ki zannetmiyorum- black smoke benjamin'le konuşurken "john locke'un peşinden git. ne olursa olsun onun dediklerini yap." demezdi. yani o sırada black smoke'u başkası yönetiyordu. hatta christian shephard'ı da bu jacob'ın yanındaki karakter manipüle etti diyebilirim. çünkü john locke'un ölmesi o karakterin john locke kılığına girmesini sağlayacaktı. neyse vesselam bence geride kalan bölümler o eleman ve jacob ağırlığında, bol bol "heykelin gölgesinde ne varcılar"la geçecek. yer yer widmore'u da görebiliriz. ama asıl merak ettiğim claire'ın bebeği aaron'u kesinlikle ve kesinlikle claire yetiştirmeliydi. öyle diyordu kahin. e bebek şu anda claire'de değil. o zaman ne olacak? bir de bu bölüm gördük ki jacob bütün oceanic'cilerin hayatına müdahale etmiş. ancak claire'ın hayatına müdahalesini göremedik. ona dokunmadı mı acaba?

acaip bir lost bölümüydü diyeplüp. süperdi hatta.

Çevrimdışı SiYaH

• **
  • 83
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #87 : 18 Mayıs 2009, 21:32:02 »
hala tek bölüm bile izlemedim
heryerde bu konuşuluyor ama hiç merak da etmiyorum
dizinin populerliğini beni diziden itiyor :D

Çevrimdışı Elenor

• **
  • 124
  • Naber?
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #88 : 14 Temmuz 2009, 16:02:18 »
yahu benim anlamadığım şu jacob gerçektende ayak heykelinin altında yaşayan adammıydı? çat diye öldü herif. onun altından başka bişey çıkmasını diliyorum
closing your eyes to dissappear
you pray your dreams will leave you here
but still you wake and know the truth
no ones there

PomeGranate

« Yanıtla #89 : 06 Eylül 2009, 18:28:24 »
5.sezon 4.bölümdeyim ama sürekli aynı şeyler gibi geliyor. Bir ışık parlıyor, başka bir zamana gidiyorlar falan. Zaten kaldılar 6 kişi adada :P Dış dünyayı hiç söylemiyorum bile, olan biteni karıştırıyorum orada, kim Aaron'ı almaya çalışıyor falan :O 5.sezonu izlemeyecektim aslında, çünkü adadan kurtuldukları zaman heyecanın biteceğine ve geçmiş 4 sezon kadar güzel olmayacağına inanıyordum ama Jacob görünüyormuş, ondan yani sırf meraktan :P Bakalım, bitirince göreceğiz, hep aynı şeyler oluyor gibi her bölümde..