Kayıt Ol

Recep İvedik

Çevrimdışı Apocalyptique

• **
  • 193
  • Rom: 0
    • Profili Görüntüle
Ynt: Recep İvedik
« Yanıtla #45 : 04 Mart 2008, 19:23:11 »
Şahan filme skeç tadı vermiş, buda RECEP İVEDİK 1-2-3-4-5-6 gelse bile gidileceği anlamına geliyor :D .. Şu simite oturduğu yerde ciddi anlamda kendimi kaybetmiştim :D
ınanmıyorum Islam bunu senden beklemezdım =| bole kalıtesız sırf gıse yapsın da para kazanalımcasına yapılan salak bı fılm daha olamaz "bence"..

Çevrimdışı Huor Eärfalas

• 620
  • Rom: 6
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #46 : 04 Mart 2008, 19:30:55 »
Baaaak sana bi telefon kadar uzaktayım haaa :zuha
Muhsinciğim teklifini gözden geçirmeye karar verdim  ;D :ehi

Çevrimdışı Sophié

• 836
  • Rom: 13
    • Profili Görüntüle
    • Sinek Alkışı
« Yanıtla #47 : 04 Mart 2008, 19:46:10 »
ınanmıyorum Islam bunu senden beklemezdım =| bole kalıtesız sırf gıse yapsın da para kazanalımcasına yapılan salak bı fılm daha olamaz "bence"..
bencede sayımız artıyor galiba anti ivedikçiler olarak :P ayrıca umarım filmin devamı gelmez:S bizim okul yönetimi bile filmi kötüledi hatta bizde anticiler olarak alkışladık müdürü falan [aa ben ve müdür aynı fikirde ilginç kıyamet alameti :P] keşke her okul müdürü aynı olsa

too much sugar 
tb

Çevrimdışı Mls hp

• **
  • 236
  • Rom: 4
    • Profili Görüntüle
    • Arda Turan.<3
« Yanıtla #48 : 04 Mart 2008, 22:30:31 »
henüz gtmedim açıkçası şu an gtmm gerek 2 film var bri recep ivedik bride sweeny todd :S sweeny todd a çoğu yerde alınmadık 18+ olduğu içn bu yüzden vcd sini almayı dşünüorum ama recep ivedik te baya bi kötülendi aynı zmndada bayılanlar oldu :S çok kararsızm :P :S

Herkesin HayaLLeri Vardır,Ama Tanrı Sadece BazıLarımıza OnLarı GerçekLeştirecek Şansı Verir.

yeşilboncuk

« Yanıtla #49 : 05 Mart 2008, 09:18:10 »
hayır + 13 olacak.  ayrıca filmi beğenmeyipte  şahanı basit bulanlara da gülüyorum. eh diceksiniz ki bu iş zevk işi.

allah için söylesenize  bi tane korku filmimiz aksiyon yada macera filmimiz mi var. yapabildiğimiz tek şey komedi filmi ve bu da gora ve vizontele ile beraber en komik film. basit günlük espriler olabilir ama bunlar bile sinemayı kırıp geçiriyorsa, film rekorlar kırıyorsa  diyecek söz kalmamıştır
sana katılmıyorum tamam ben de bu filmi beğendim de....korku yok mu emin misin?....

Çevrimdışı pleasant^^

• 1642
  • Rom: 12
  • bitch is back to the town.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #50 : 05 Mart 2008, 20:38:57 »
henüz gtmedim açıkçası şu an gtmm gerek 2 film var bri recep ivedik bride sweeny todd :S sweeny todd a çoğu yerde alınmadık 18+ olduğu içn bu yüzden vcd sini almayı dşünüorum ama recep ivedik te baya bi kötülendi aynı zmndada bayılanlar oldu :S çok kararsızm :P :S
Aynı duruö :D Sweeney zaten buralara uğramadı +18 herneyse de :-\ Recep İvedik'in bazı esprilerini gece gündüz yapıyolar çok basit geliyo artıkın :P gidip gitmemek te kararsız kaldım :-\ herneyse vcdsini alırım artık.

so you ride yourselves over the fields and you make all your animal deals and your wise men don't know how it feels to be thick as a brick.

Çevrimdışı Sophié

• 836
  • Rom: 13
    • Profili Görüntüle
    • Sinek Alkışı
« Yanıtla #51 : 05 Mart 2008, 20:42:52 »
hayır + 13 olacak.  ayrıca filmi beğenmeyipte  şahanı basit bulanlara da gülüyorum. eh diceksiniz ki bu iş zevk işi.

allah için söylesenize  bi tane korku filmimiz aksiyon yada macera filmimiz mi var. yapabildiğimiz tek şey komedi filmi ve bu da gora ve vizontele ile beraber en komik film. basit günlük espriler olabilir ama bunlar bile sinemayı kırıp geçiriyorsa, film rekorlar kırıyorsa  diyecek söz kalmamıştır
sana katılmıyorum tamam ben de bu filmi beğendim de....korku yok mu emin misin?....

aslında diyecek o kadr çok şey var ki anlatamam.ama tartışma çıkarmak istemiyorum neyse herkesin fikri kendine değil mi...

too much sugar 
tb

Çevrimdışı vital

• *
  • 33
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #52 : 05 Mart 2008, 22:04:07 »

sana yürekten katılıyorum. ayrıca filmin sadece belden aşağı espirilerle komiklik kazandığını söyleyen FİLMİ İZLEMEMİŞ duyduklarına göre yorum yapan arkadaşlara da sözüm, recep ivedik; türkiye'de şimdiye kadarki ilk üç günlük gişe rekorunda gorayı geçmiş bir filmdir. daha ne diyeyim... ağzını aça aça cem yılmaz'a gülenler şahan söz konusu olunca neden garipleşiyorlar çok şaşırıyorum.

Çevrimdışı fake*

• **
  • 354
  • Rom: 1
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #53 : 05 Mart 2008, 22:07:58 »
sana yürekten katılıyorum. ayrıca filmin sadece belden aşağı espirilerle komiklik kazandığını söyleyen FİLMİ İZLEMEMİŞ duyduklarına göre yorum yapan arkadaşlara da sözüm, recep ivedik; türkiye'de şimdiye kadarki ilk üç günlük gişe rekorunda gorayı geçmiş bir filmdir. daha ne diyeyim... ağzını aça aça cem yılmaz'a gülenler şahan söz konusu olunca neden garipleşiyorlar çok şaşırıyorum.
hiç olmassa cem yılmaz sadece sinema ve gösterilerinde küfür ediyor

Çevrimdışı HoLier

• **
  • 148
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #54 : 08 Mart 2008, 13:31:05 »
Gayet iyi gidipte gülmeyene ben burdan gülerim. :P

3 ,2, 1 Recep'in pozu süperdi :D

Çevrimdışı Hezarfen

• **
  • 389
  • Rom: 5
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #55 : 09 Mart 2008, 14:21:35 »

Aaaaaaa beğenemezmiyim ;D .. Ya sevdim ben filmi, Arada sırada dalga geçmekte gerek.. Şuanda piyasada ona alternatif olacak bir film yok..Ayrıcada Şahanın takdir ettiğim yanı; küfürsüz komedi yapmış.. Ufak tekefek laflar haricinde küfür yoktu
rüya görmek nasıl bir anlıksa hayalde öyle bir anlıktır. rüyadan uyanmak nasıl bir şeyse hayal kurarken rahatsız edilmek öyle birşeydir.. Rüya nasıl gün içindeki düşünce yorgunluğunu zihinden atmanın yoluysa .. hayal de o düşüncelerin çöplüğe dönmesini engelleyen araçtır..  ~hezarfen

Çevrimdışı Jejune

• 658
  • *LucillaClarté'm. ~
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #56 : 09 Mart 2008, 14:31:14 »
Gayet iyi gidipte gülmeyene ben burdan gülerim. :P

3 ,2, 1 Recep'in pozu süperdi :D

o poza bende bıttım ya :P
superdı bence :P moral bozukluguna bıre bır gelıyo :P yuzumu guldurmeyı basardı en azından :P
snı bıle yerım super marıo :P

Çevrimdışı Lucilla Clarté

• 935
  • Rom: 5
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #57 : 09 Mart 2008, 14:48:44 »
o poza bende bıttım ya :P
superdı bence :P moral bozukluguna bıre bır gelıyo :P yuzumu guldurmeyı basardı en azından :P
snı bıle yerım super marıo :P

Kesinlikle bire bir =D Baya bi gülmüştüm sayesinde ben de  ;D

Bunlar insansa ben de hayvanımmm  :P

Çevrimdışı Ginny Weasley

• **
  • 136
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #58 : 14 Mart 2008, 21:05:34 »
Evet arada gülmek de lazım :P "Rock'n Coke gibisin katılmak istiyorum"  :D :D

Çevrimdışı Huor Eärfalas