Kayıt Ol

Aynı Yolda

Çevrimdışı Amras Ringeril

• 2483
  • Rom: 0
    • Profili Görüntüle
Ynt: Aynı Yolda... Sevdiğimle Bölüm -1-2-3-4-5-6-7-8-9-10...-
« Yanıtla #105 : 21 Haziran 2010, 12:47:17 »
Başlığa sadece son bölümün numarasını yazsan?
try again fail again fail better

Çevrimdışı mit

• *
  • 5536
  • Rom: 96
  • Kronik Anakronik
    • Profili Görüntüle
    • Yorgun Savaşçı'nın Günlüğü
« Yanıtla #106 : 21 Haziran 2010, 13:07:00 »
Olayların çok çabuk gelişmesi haricinde bir şikayetim yok. Akıcı ve keyif verici bir biçimde devam ediyor. Şu uzuuuun başlığa da bir çare bulman gerek ;)
Jackal knows who you are,
Jackal knows where you are.
Try to hide if you dare.
Do your best, i don't care.

« Yanıtla #107 : 21 Haziran 2010, 15:16:30 »
Bence de Elif den biraz çabuk soğumaya başladı yani birdenbire.Ama hikaye güzel ilerliyor.

Çevrimdışı Wanderer

• 1501
  • Rom: 28
  • Uzun günler ve hoş geceler dilerim.
    • Profili Görüntüle
    • Blog Sayfam - Yolsuz Yolcu
Ynt: Aynı Yolda... Sevdiğimle Bölüm -10-
« Yanıtla #108 : 21 Haziran 2010, 19:27:59 »
Başlık İyi olmuş mu ?
May the force, be with you.

Çevrimdışı Black Helen

• 782
  • Rom: 15
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #109 : 21 Haziran 2010, 20:00:49 »
İlginç bir bölümdü.Eliften soğudu, o kızı gördü.Olaylar yavaş yavaş rayına oturmaya başlıyor.Umarım bir daha asla Elif'in yüzüne dahi bakmaz.(Hiç gözüm tutmamıştı o kızı :D )Yeni bölümü heyecanla bekliyorum :)
Spoiler: Göster

Çevrimdışı Wanderer

• 1501
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #110 : 21 Haziran 2010, 20:07:25 »
İlginç bir bölümdü.Eliften soğudu, o kızı gördü.Olaylar yavaş yavaş rayına oturmaya başlıyor.Umarım bir daha asla Elif'in yüzüne dahi bakmaz.(Hiç gözüm tutmamıştı o kızı :D )Yeni bölümü heyecanla bekliyorum :)

Yeni bölüm yazıldı, imla noktalama cart curt lazım, benim bi kaç bütünleme sınavım var onlara giricem haftaya, sonra yeni bölüm... Ama hiç belli olmaz bakarsın 10dk sonra koymuşum :D

Çevrimdışı Malkavian

• 2152
  • Rom: 57
  • I was lost in the pages of a book full of death..
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #111 : 23 Haziran 2010, 10:50:04 »
hikayen oldukça ilgi çekici gidiyor. Ve zaman kavramı bugüne denk olduğu için de ayrıca kafada canlandırmada sorun yaşanmıyor. Diyaloglar üzerine kurulu bir yazı ve bu tarz devam etmesini diliyorum ileride de.

(Kendini sık biraz daha uzun bölümler yaz daha ilgi çekici olacak bak göreceksin)

Çevrimdışı Wanderer

• 1501
    • Profili Görüntüle
Ynt: Aynı Yolda... -11-
« Yanıtla #112 : 23 Haziran 2010, 14:40:53 »

-Kumral Kız-

Aldığım dergileri okumak için, küçük şeker bir pastaneye girdim. İlk işim fıstıklı dondurma sipariş etmek oldu. Garsona "Bir fıstıklı dondurma lütfen." dedim. Beni duymamış gibi aval aval suratıma bakıyordu. Tekrarladım. "Fıstıklı dondurma ? " Sonunda dünyaya dönmüş gibiydi ve dondurmamı getirdi. Sonra, "Modayla ilgileniyorsunuz galiba ha ?" dedi. Sanırım dergilerden bahsediyordu. "Evet." dedim. "Hımm." dedi gülümseyerek ve gözlerimin içine bakarak. Birden, garsona karşı bir şeyler fıkırdadı içimde, onunla konuşmak hoşuma gitmişti. Nasıl olduğunu anlamadan sohbet koyulaştı, zaman çok çabuk geçiyordu. Çok şeker bir çocuktu, iyiydi, garipti. Bir garsona karşı bir anda nasıl böyle şeyler hissedebilmiştim bilmiyordum. Her soru soruşunda sanki içimde kelebekler uçuşuyordu. Güneş batmıştı, kalkmam gerekiyordu... Bütün günümü henüz tanıştığım bir garsonla geçirmiştim, garipti. Üstelik çıkarken "Tekrar geleceğim." demiştim. Hayat, hiç beklemediğim bir zamanda karşıma çıkarmıştı onu, tatlı biriydi...

Eve gittim, kapıyı Büşra açtı, kaşlarını çatmış "Kanka nerdesin saat kaç oldu merak ettim yaa..." gibisinden bir şeyler söylüyordu. "Bana bir şeyler oluyor." dedim. Yüzüme baktı, şaşırmıştı."Neler oluyor ? " dedi. "Bilmiyorum, kalbim küt küt atıyor." dedim. Gülümsemeye başlamıştı...

Ertesi gün yine gittim pastaneye.Büşra'ya kapıda beni beklemesini söylemiştim. İçeri girince, emen dondurmaları kapıp geldi yanıma, gülümsüyordu. Karşımdaki sandalyeyi çekip oturdu ve konuşmaya başladık. Onunla konuşmak harikaydı, içim kıpır kıpırdı. Neler oluyordu bana ? Ben böyle biri değildim. Aşk meşk bana göre değildi. Hatta inanmazdım bile aşka, sadece basit elektriklenmelerdi insanların aşk sandıkları şey. İçimde kendimle hesaplaşıyordum. Bir yanım "Hani ? " diyordu. "Hani aşk diye bir şey yoktu ? " diğer yanım cevap veriyordu. "Varmış işte, karşında oturuyor. " İçimde geçen tartışmalara sadece kulak misafiri oluyordum. Karşımda konuşmasıyla beni etkileyen, konuşurken gözlerimin içine bakan biri vardı. Açık kahverengi gözlerinden yansıyan aşk beni büyülüyordu.

Derken pastaneye esmer bir kız girdi. Siyah saçlı, güzel gözleri olan bir kızdı. Nedense gülümseyerek bize bakıyordu. Dükkan sahibiyle biraz konuştuktan sonra yanımıza geldi. "Aşkım bu gün parkta yürüyüş yapacağımızı unuttun mu yoksa ha ? " dedi gülümseyerek. Kafamda şimşekler çakarken istemsiz bir şekilde gözlerim doldu. Garson çocuğa baktım, henüz isimlerimizi bile bilmiyorduk. Sadece şaşırmış bir şekilde esmer kıza bakıyordu. Kendimi nasıl dışarı attığımı bilmiyordum. Büşra şaşkın şaşkın bana bakıyordu. Büşra'ya sarılıp ağlarken içimdeki tartışma devam ediyordu. "Aşk diye bir şey yok demiştim..." diğerlerinden farklı ama eskiden tanıdığım bir ses...

Çevrimdışı Black Helen

• 782
  • Rom: 15
    • Profili Görüntüle
Ynt: Aynı Yolda... Sevdiğimle Bölüm -11-
« Yanıtla #113 : 23 Haziran 2010, 14:48:04 »
Şu Elif denen kızı bulsam!! :D
Neyse kumral kızın gözünden anlatman hikayenin akışını güçlendirmiş."Kimdir nedir?" tarzı bu kız hakkındaki sorular az da olsa cevaplandı.Umarım diğer bölümleri ekrana çabuk taşırsın.Ellerine sağlık :)
Spoiler: Göster

Çevrimdışı Wanderer

• 1501
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #114 : 23 Haziran 2010, 14:49:18 »
Neyse kumral kızın gözünden anlatman hikayenin akışını güçlendirmiş."Kimdir nedir?" tarzı bu kız hakkındaki sorular az da olsa cevaplandı.Umarım diğer bölümleri ekrana çabuk taşırsın.Ellerine sağlık :)

Umarım... =) Bi de bu bölümde ve 10. bölümde konuk yazar aldım, işler biraz kötüleşti bence... Bundan sonrasını yine kendim yazıÇam. Kafanızdaki sorular yanıt bulacak korkmayın =)

Çevrimdışı Berre

• 1340
  • Rom: 34
  • Güle güle fermuar!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #115 : 23 Haziran 2010, 15:19:32 »
Tamamen katılıyorum. Elif'i bir bulsam gördüğü son kişi olabilirim :P

Bir şey diyeceğim. Elif, Alperen'le Kumral Kız'ı -garibimin ismi de böyle kaldı- beraber oturmuş sohbet ediyor gördüğün de sorun çıkarır diye düşünüyordum. Ama o gülümsedi falan. Garip olmamış mı?

Çevrimdışı Ireth~

• 482
  • Rom: 4
  • Cönk-ü Alem
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #116 : 23 Haziran 2010, 15:36:21 »
 Oldum olası Elif ismini ve o ismi taşıyanları sevmemişimdir zaten :D Yine yaptı yapacağını :P İlginç bi geçiş olmuş. Dilerim ki olayları bir de Elif'in ağzından dinlemeyiz ;D
Anti- Elif Fan Kulüp açabiliriz :P xD

« Yanıtla #117 : 23 Haziran 2010, 15:44:15 »
Olayları kumral kızın gözünden anlatman gerçekten iyi olmuş.Başka karakterlerin gözünden olaylara bakmak hoşuma gitti.Ellerine sağlık...

« Yanıtla #118 : 23 Haziran 2010, 15:44:50 »
Ve evet bende Elif'e sinir olmaya başladım:)

Çevrimdışı Wanderer

• 1501
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #119 : 23 Haziran 2010, 15:46:56 »
berre, Elif'in aşkı o kadar sahte, o kadar yapmacık ve o kadar kör olmuş ki, fark edemiyor ;) Alperen'in ondan nefret etme sebeplerinden biri de bu... =)

Yorumlarınız için teşekkürler, Anti Elif ha ? =) Doğrusu Elif'in gözünden de bir bölüm okuyacaksınız... :( :)