Kayıt Ol

Civilization 5

Çevrimdışı Baal Adramelech

• 1837
  • Rom: 59
  • The Hermit
    • Profili Görüntüle
Civilization 5
« : 06 Ekim 2010, 01:06:45 »

Kendi kendini anlatır, başka söze gerek yok bu oyun için. Ha bilmiyorum derseniz şu alttaki linke alayım sizi.

http://civ5oyunlari.blogspot.com/
#rekt

Çevrimdışı KoyuBeyaz

• 2753
  • Rom: 59
  • Rasyonalist dominant.
    • Profili Görüntüle
Ynt: Civilization 5
« Yanıtla #1 : 06 Ekim 2010, 01:26:46 »
Bu raporlar bana strateji oynamayı ne kadar özlediğimi hatırlattı. Denemek istiyorum ve hatta denemekten ziyade açıp oynamak istiyorum bu oyunu fakat Civilization'un oyun yapısına bir türlü alışamadığımdan dolayı tırsıyorum, üşeniyorum daha doğrusu.

Ayrıca multisi için Steam üzerinden satın almam gerektiğini de senden öğrendikten sonra soğudum iyice.  :P
Uzay elbisemle kavgaya hazırım.

Çevrimdışı Canina

• 1460
  • Rom: 39
  • There ought to be a law against you
    • Profili Görüntüle
    • Canina's
« Yanıtla #2 : 23 Ocak 2011, 15:43:06 »
Oyunun müzikleri bir harika ya. Özellikle Osmanlı seçildiğinde çalan müzikler gerçekten insanı oyunun başına çiviliyor. Diğer harika yönleri bir yana bir strateji oyununda müzikleri bu kadar beğendiğimi daha önce hatırlamıyorum.

Çevrimdışı Legend

• 590
  • Rom: 18
  • I write because your wrong
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 04 Mart 2011, 00:30:05 »
Daha dün Alman Panzerlerini düşmanların üzerine salıyordum bu oyunda.Süper bir oyunudur.PC'de favorimdir,Ömrünü tüketirim.Birde kötü yanı varki multi de steam zorunlu :( Ben landa oynuyom milletle...

Çevrimdışı okanakinci

• **
  • 202
  • Rom: 5
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 11 Şubat 2016, 12:38:20 »
Birkaç gündür beni resmen esir aldı bu oyun. 5. oyunun ilk hali çok kötü, fakat ek paketleriyle birlikte mükemmel bir oyun. Ne zaman bir saat kafa dağıtmak için oynamaya kalksam, asla bir saatle sınırlı kılmıyor. Osmanlıları seçtiğimizde de mehter marşının iki farklı versiyonu var. Özellikle savaş versiyonu çok iyi gaza getiriyor. Osmanlı ve diğer Ortadoğu medeniyetlerinde çalan müziklerin büyük çoğunluğu da Ömer Faruk Tekbilek'in eseriymiş.

Çevrimdışı kara

• **
  • 71
  • Rom: 1
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 11 Şubat 2016, 16:46:06 »
 İlkinden beri oynadığım Sid Meier(eskiden Microprose'du ilk oyun şirketinin ismi) klasiği,fakat grafikler geliştikçe insan farklı şeyler arıyor,tamam sıra tabanlı strateji ,fakat mesela turn based olan ve Civilization 2 yaratıcılarının bayağı bir katkısı olduğunu bildiğim Rise of Nation daha çekici geliyor,yaşlandıkça uğraşmak daha zor galiba ,çünkü Sıra tabanlı stratejiler  satranç gibi sabır istemekte fakat hayran olduğum büyük bir kitlesi var ve artık Osmanlı İmpatorluğu gibi bize ait unsurları fazla zaman dolmadan katmaları büyük gelişme.
"Her bilge adamın korktuğu üç şey vardır: Fırtınalı bir deniz, aysız bir gece ve yumuşak başlı birinin öfkesi."

-Patrick Rothfuss