Kayıp Rıhtım Arşiv Forum

Rıhtım Alabanda => Önceki Yıllar => 5. Yıl => Konuyu başlatan: magicalbronze - 16 Şubat 2013, 20:46:36

Başlık: Göktuğ Canbaba Röportajı Yayında!
Gönderen: magicalbronze - 16 Şubat 2013, 20:46:36
(http://www.kayiprihtim.org/portal/gorsel/goktug-canbaba-rop.jpg)

Şenlik projelerimiz ardı ardına devam ederken, sıra geldi yeni bir röportajımıza! Özellikle Türk Fantastik Edebiyatı denilince akla gelen ilk isimlerden yazar Göktuğ Canbaba (http://www.kayiprihtim.org/portal/yazar/goktug-canbaba/) ile, sizler için keyifli bir röportaj gerçekleştirdik!

Türk fantazyasını, FABİSAD’ı, kitaplarını, sektörü, yeni projelerini ve çok daha fazlasını konuştuğumuz Canbaba, içten ve uzun uzun cevaplarıyla bizleri çok sevindirdi. Ve umuyoruz sizler de keyif alacaksınız.

Yazarın facebook sayfasında yeni duyurduğu “İşeyen Atmaca” kitabıyla alakalı da bilgi verdiği röportaja ulaşmak için BURAYA (http://www.kayiprihtim.org/portal/roportajlar/goktug-canbaba-ile-roportaj/) tıklayabilirsiniz.

Canbaba’ya, bu keyifli röportaj için bir kez daha teşekkür ediyor ve hepinize iyi okumalar diliyoruz.
Başlık: Ynt: Göktuğ Canbaba Röportajı Yayında!
Gönderen: kahlan amnell - 16 Şubat 2013, 21:05:03
Gerçekten muhteşem bir röportaj olmuş. Çok güzel sorular ve çok güzel cevaplar. Gerçi Ozanın Şarkısı ile ilgili biraz sıkıştırılsaydı keşke.
Başlık: Ynt: Göktuğ Canbaba Röportajı Yayında!
Gönderen: beerold - 16 Şubat 2013, 21:21:00
Şu sıkıcı hafta sonunda okuyacak güzel yazılarla karşılaşmak iyi oldu. Yazarın Tılsım-ı Kudret isimli kitabı elimde var, ama okumak bir türlü nasip olmamıştı. Yerinde sorulmuş sorulara verilmiş, samimi ve içten cevaplar ile okunası bir röportaj olmuş. Kitabı da yakında okurum artık. :) Elinize sağlık.
Başlık: Ynt: Göktuğ Canbaba Röportajı Yayında!
Gönderen: mit - 16 Şubat 2013, 21:47:43
Çok keyifli bir röportajdı. Sevgili Göktuğ Canbaba o her zamanki sıcak tavırlarını cevaplarına da yansıtmış adeta. Çoğu yerde söylediklerine şiddetle katıldım, bazı yerlerde de sesli güldüm :) Bu keyifli röportaj için kendisine çok çok teşekkürler ve yeni kitabı için de sonsuz başarılar.