Kayıt Ol

İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz


Mesajlar - HarryPotter

Sayfa: [1]
1
Harry Potter / Ynt: Umut 8. Kitap
« : 28 Kasım 2010, 11:39:12 »
Onun Hakkında bir bilgilim yok ama beni de Çok Mutlu etti :)

2
Harry Potter / Ynt: en sevmediğiniz hp karakteri anket
« : 28 Kasım 2010, 11:38:19 »
Filch Ve Mrs.Norris

3
Harry Potter / Umut 8. Kitap
« : 27 Kasım 2010, 11:44:17 »
JK Rowling dün ingiliz köşe yazarı A Fenghton ile yaptığı röportajda Harry Pottera devam edeceğini açıkladı ve çok daha iyi bir haberi okurlarına paylaştı.Röportajın ilgili kısmını ve detayları aşağıda görebilirsiniz.
***

JKR:JK Rowling
AF:A Fenghton

AF:
Harry Potter'ı bitirdiğiniz için üzgün müsünüz?

JKR:
Açıkçası,seriyi çok çabuk bitirdiğimi,büyücülük okulundaki bir çocuk hakkında daha çok şey yazılabileceği konusunda hayranlarımdan olumlu ve olumsuz bir çok eleştiri aldım.

AF:
Daha önce seriyi bitirdiğinizi ve devam etmeyeceğinizi çok defa açıklamıştınız.Hiç yeni bir seri yaratmanız yada Harry Potter'ın dünyasından farklı bir hikaye yazacağınıza dair bir çok dedikodu var.Siz ne diyarsunuz sadece dedikodumu yoksa gerçeklik payı var mı?

JKR:
Harry Potter'ın dünyasından farklı bir hikaye düşünmüyorum.

AF:
Yani aklınızda yeni bir proje var.Bunumu söylemek istiyorsunuz?

JKR:
Aslında...
Harry Potter benim bir yansımam gibi.Hayatımla ilgili herşey bu seriye dahil.Çocukluk arkadaşlarımın isimleri,hayal dünyam ve ben...Her şey Harry Potter'ı tamamlıyor.Farklı bir hikaye yazamam.Ama Harry Potter'ı devam ettirebilirim.

AF:
Bir dakika;Şimdi siz bana Harry Potter 8 geliyormu demek istiyorsunuz?

JKR:
Aslında süpriz olsun istiyordum.Tüm HP hayranlarına bir hediye ama bu haberi duyurmaktan memnunum.Harry Potter 8 tek başına olmaycak.

AF:
Harry Potter 9 dama gelecek.Sanırım bu haber tüm hayranları sevindirecek.Ve bende gerçekten çok şaşırdım.Harry Potter devam ediyor...

JKR:
Şöyle anlatayım 3 kitaptan oluşan yeni bir seri daha yazmayı planlıyorum.Ve şuan serinin ilk kitabını nerdeyse bitirdim denebilir.

AF:
Geçekten çok şaşırtıcı.O halde kitabı yakında raflarda göreceğiz?

JKR:
İkinci kitabı yazmadan ilk kitap bastırılmayacak ancak Harry Potter macerası bambaşka bir kurguyla devam edecek.Ben bile ilk kitaba devam ederken nasıl yazmaya karar verdiğimi bilmiyorum.

AF:
Hala şoku atlatamadım.Konusu hakkında ne diyeceksiniz.Seherbaz Harry'den mi devam edecek?Yoksa Lord Voldemort kabusuylamı karşı karşıyayız?

JKR:
İşte o konunun gizli kalmasını tercih ediyorum.En yakınlarımla bile paylaşmadım.Herkes için bir süpriz olmasını istiyorum.Tüm okurlarıma sevgiler.

4
Tabikide Fred Ve George Weazley kardeşler

5
Harry Potter / Ynt: Ya Anime Olsaydı?
« : 27 Kasım 2010, 11:29:37 »
Çok Güzel Olmuş Ama animesi var sanırım

Sayfa: [1]