Kayıt Ol

İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz


Mesajlar - hariseldon

Sayfa: [1]
1
Merhabalar,Yaşlı Adamın Savaşı serisi 5 ve 6 programınızda bulunuyormu? Hatta daha geniş sorayım Scalzi varmı? :D

2
Merhabalar , serinin 5. ve 6. kitapları olan Human Division ile The End of All Things'i yayınevi cıkarmayı düşünüyormu bilgisi olan arkadaşlar cevaplarsa sevinirim

3
Merhaba özelden de yazdım ama geldimi emin olamadım.Yaşlı Adamın savaşı serisinin 3 ve 4 cü kitaplarını tek alma şansım varmı? (Son Koloni ve Zoe'nin Öyküsü)

4
Yayınevleri Soru Hattı / Ynt: İthaki Yayınları Soru Hattı
« : 06 Mayıs 2016, 22:19:35 »
Merhaba , Yaşlı Adamın Savaşı serisinin 3.cü kitabı Son Koloni hiç biyerde bulunmuyor. Serininde devam kitapları hazır çevirideyken tekrar basımı yapılırmı acaba bu kitabın ?

5
Seri sıfırlandıktan sonra Canon olarak çıkan Star Wars kitaplarını çıkartma gibi bir planınız varmı acaba?Çünkü ülkemizde çıkan Star Wars kitapları İthaki yada Arkabahçeden çıktığı için merak ettim.

6
Merhabalar, Mass Effect:Retribution ve Sissoylunun devam kitabı İzmir Kitap Fuarına yetişecekmi acaba?

7
2 kitabı 1 hafta içinde bitirmiş biri olarak tavsiyem kesinlikle seri tamamlanınca başla yoksa benim gibi hergün bir kere Rothfuss'un twitter'na girmek zorunda kalırsın!Yok eğer dayanamıyorum başlıyacağım diyorsan ilk 100 sayfa biraz durağan olacak sonrası 3-4 günde 1700 sayfa okumanın verdiği göz ağrısı ve dediğim gibi Rothfuss'un stalkerı olmak.

8
Merhabalar,
-Bu büyük sürpriz olan seri İzmir fuarına yetişicekmi ? :)
-Sissoylu 2 ye daha çok varmı ? (Hazır karakterlere ısınmışken başka kitap okuyasım gelmiyor)
-Son olarak Sissoylu üçlemeyi bitirip 4.cü kitap için yazarın 5 ve 6 'yı bitirmesini bekliyecekmisiniz yoksa onuda bu sene içinde görecekmiyiz ?

9
Okurken kol kaslarını geliştiren ağır ama ağırlığına değecek kadar güzel olan serinin ilk kitabı. ;D

Spoiler: Göster
Kitabın sonu biraz oldu bitti gibi geldi bana şöyleki bu kadar büyük bir plan yapıp sonunda yönetimi Elend gibi skaalar hakkında fikri olan ama bilgisi fazla olmayan birinin yönetimin başına sırf Vin'in duyduğu güvenden dolayı tabiri caizse lank diye oturması bana mantıksız ve çok büyük kumar gibi geldi.Tercihim Dockson'dan yanaydı.Tabiki 2 ve 3.cü kitaplarda olaylar ne yönde gelişecek zifir nedir? mağarada ne vardı? hiç bir fikrim yok ama bir tek benmi böyle düşünüyorum diye merak ettim.Ayrıca diğer kitapları okuyan arkadaşlar kitabın kapağındaki Vin'in elindeki devasa şey düello sopası dedikleri silahmı ? yoksa ilerdeki kitaplarda göreceğimiz bir silahmıdır? aydınlatırsanız çok sevinirim ;D10
Yayınevleri Soru Hattı / Ynt: İthaki Yayınları Soru Hattı
« : 10 Şubat 2015, 00:48:47 »
Merhaba , 2 Sorum olacak ;
-Rothfuss'un ''Sessizliğin Müziği'' tahminen :) ne zaman çıkar?
-Locke Lamora'ya başlamak istiyorum ama seri yarım kalabilir basılmaz diye mesafeli yaklaşıyorum böyle bir ihtimal varmı yoksa gönül rahatlığıyla başlıyabilirmiyim?

Sayfa: [1]