Kayıt Ol

Fısıltı / Becca Fitzpatrick

Çevrimdışı Nora Grey

• *
  • 1
  • Rom: 0
    • Profili Görüntüle
Fısıltı / Becca Fitzpatrick
« : 22 Aralık 2011, 22:30:36 »
Kitap Hakkında Kitap Sitelerinde Yazan Bir Yazı…

FISILTI DÜNYA GENÇLİĞİNİN YENİ HEYECANI HUSH HUSH SERİSİ TÜRK HAYRANLARIYLA BULUŞUYOR… KUTSAL BİR YEMİN KOVULMUŞ BİR MELEK YASAK BİR AŞK… Okuyucuyu sarsan tüyler ürpertici bir roman… Nora’nın kötü çocuk Patch‘le fırtınalı aşkı okurları kendilerinden geçirecek.Publishers Weekly Vampirlerden ve kurt adamlardan sıkılan gerilim ve aşk romanı hayranları Hush Hush serisini hemen benimseyecekler.Booklist Sıra dışı bir aşk hikâyesi. Okurlar Fısıltı’yı baştan sona yürekleri ağızlarında okuyacak.

Falcata Times Kovulmuş bir meleğe âşık olmak. Bütün sınıf arkadaşlarımın isimlerini biliyordu biri hariç. Yeni öğrenci Arkamdaki sırada, serinkanlı siyah gözleri karşıya sabitlenmiş bir hâlde kaykılmış oturuyordu Siyah gözleri beni âdeta delip geçiyordu. Dudaklarının kenarları yukarı doğru kıvrıldı. Kalbim bir an tekler gibi oldu ve o bir anlık duraksamada, kasvetli bir karanlık duygusunun bir gölge gibi üzerime örtüldüğünü hissettim. Bu duygunun kaybolması sadece bir an sürdü, ama ben hâlâ ona bakıyordum. Gülümsemesi dostça değildi, bela kelimesini heceleyen bir gülümsemeydi. Ve vaat doluydu.

'Düşüş' adlı kitapla içerikleri benziyor.Onu okumadım ama bu seri gerçekten çok akıcı.:)

Çevrimdışı MeLeZ

• MeLeZ
  • **
  • 140
    • Profili Görüntüle
Ynt: Fısıltı / Becca Fitzpatrick
« Yanıtla #1 : 02 Nisan 2012, 17:56:59 »
Kitap fena değil ama biraz Alacakaranlık'a benzetilemeye çalışılmış sanki bana öyle geldi.

Allons-y, Alonso

Çevrimdışı Buzmavisi

• **
  • 136
  • Rom: 2
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 02 Nisan 2012, 19:42:55 »
Alacakaranlık'ın melekli versiyonu gibi galiba. Okuyan bir arkadaşım söylemişti. Kapağı çok parlak ama ilgi çekiyor.
Yepyeni bir fantastik serüvene hazır mısınız?
Anatolya Efsaneleri İlk iki bölüm pdf:http://www.mediafire.com/?uadhvz1vcgmqkct

Yeni Töre'nin ikinci yasası:
Umutlar, inançlar ve dilekler içlerinde bir parça mantık barındırmıyorlarsa hayatları kolayca mahveden boş yalanlara dönüşürler.

Çevrimdışı Gregory

• *
  • 32
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 13 Nisan 2012, 10:45:42 »
evet, birebir söylediğiniz gibi, alacakaranlık'ı biraz karıştırmışlar sonra melek katmışlar işin içine. bizim arkadaş okudu, çerezlik dedi kitap için.

Çevrimdışı Buzmavisi

• **
  • 136
  • Rom: 2
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 16 Nisan 2012, 21:54:30 »
Ben bunu biraz okudum :) Eğlenceli :)
Yepyeni bir fantastik serüvene hazır mısınız?
Anatolya Efsaneleri İlk iki bölüm pdf:http://www.mediafire.com/?uadhvz1vcgmqkct

Yeni Töre'nin ikinci yasası:
Umutlar, inançlar ve dilekler içlerinde bir parça mantık barındırmıyorlarsa hayatları kolayca mahveden boş yalanlara dönüşürler.