Kayıt Ol

Reklamlarrr...

Çevrimdışı pleasant^^

• 1642
  • Rom: 12
  • bitch is back to the town.
    • Profili Görüntüle
Ynt: Reklamlarrr...
« Yanıtla #45 : 02 Mart 2008, 15:12:35 »
max zero herneeyse o reklama bayıldım :D 0 şeker çıktı bir de ben bakayım falan :D
birde turkcell reklamı varya hani yatmadan önce çağrı at filan diyo :D

so you ride yourselves over the fields and you make all your animal deals and your wise men don't know how it feels to be thick as a brick.

Çevrimdışı Michael Evans

• **
  • 309
  • Rom: 1
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #46 : 31 Mart 2008, 17:21:44 »
Daha önce kimse yazdı mı bilmiyorum ama Vivident Aqua Gum'ın reklamı çıktı. Çocuk merdivenlerden koşa koşa çıkıyor kapıyı çalıyor. Sevgilisi açıyor. Beklentiyle yüzünü bakıyor. Geri planda kızın anne ve babası görünüyor. Çocuğun boğazı kurumuş tabi bir şey söyleyemiyor. Kapı suratına kapanıyor.

Sonra Vivident Aqua Gum'ın ağzı sulandırdığını anlatıyorlar ve çocuğun ağzına bir tane atılıyor. Çocuk ferahlıyor kapıyı çalıyor. Yine sevgilisi çocuk konuşuyor: Benimle evlenir misin? Kız çok seviniyor. Hadi bu neyse de... Arkadan kızın annesi ve babası da havalara uçuyor. Kızımızdan kurtulduk diye mi seviniyorlar acaba? Merak ettim doğrusu. :yup

Çevrimdışı Nefertari

• 1517
  • Rom: 6
  • Bla bla böö
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #47 : 01 Nisan 2008, 15:42:43 »
şimdi onu yazmaya girdim ne salakça bir reklam yaa kapıda evlenme teklifi olur mu?Soruyorum ha olur mu?

Çevrimdışı PhoenixMan

• 919
  • Rom: 5
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #48 : 01 Nisan 2008, 18:08:56 »
şimdi onu yazmaya girdim ne salakça bir reklam yaa kapıda evlenme teklifi olur mu?Soruyorum ha olur mu?
olmaz yeşimcim olmaz canım hiç. olur mu??? ;D ehem... NBA TV'nin reklamları manyak oluyor çok seviyrum hele ki Allen'in basketiyle biteni süper...

Çevrimdışı vampireLLa

• 1273
  • Rom: 11
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #49 : 08 Mayıs 2008, 23:33:00 »
ya şu pınar beyazınkine hastayım orda bi velet varya pınar beyazım biterse böle ağlama numarası yaparım gibi bişi dio o cocuğa hastayım resmen...turkcell'in kampuslüler için yaptıgı reklam cok güzel..bide şu molfix sanırım kukla gösterisi diye yaptıkları ölüyorum gülmekten cok şeyler .... bişeyler :P
she's back!!

Çevrimdışı pleasant^^

• 1642
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #50 : 09 Mayıs 2008, 00:48:06 »
Vodafone reklamı kopulası

Çıtır gibi bir kız elinde gazozla Nuri Alço'ya yaklaşır."Pardon,gazozumu açar mısınız"der ama geyikten taviz vermek yok :P :D

so you ride yourselves over the fields and you make all your animal deals and your wise men don't know how it feels to be thick as a brick.

Çevrimdışı magicalbronze

• *
  • 4075
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #51 : 09 Mayıs 2008, 18:28:42 »
LOSTçular herhalde meşhur Sawyer'ın Magnum reklamını izlemişsinizdir. Youtube'ya gene erişim engellenmiş ama açıldığı zaman videoyuda göndereceğim, şahsen çok beğendim.. :D
"Her neyse sahip olunan, doğar ve ölür.
Bu nefsi müziğin içinde sıkışmış herkes
İhmal eder ölümsüz aklın harikalarını."
- William Butler Yeats, "Sailing to Byzantium "

Çevrimdışı vampireLLa

• 1273
  • Rom: 11
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #52 : 09 Mayıs 2008, 18:33:09 »
izlememmmiii allahım josh yahu josh bırak numaraı bilerek bile kırarım ayağımı bakmak zorunda kalır :D
she's back!!

Çevrimdışı NightfaLL_NeMeSiS

• **
  • 236
  • Fear Itself!i
    • Profili Görüntüle
    • Claymore-tr
« Yanıtla #53 : 11 Mayıs 2008, 12:18:44 »
Haydi doldur ducato! Reklamını seviyorum  ;D ve milliyetin,cezalı bi reklamı vardı  :=)

Çevrimdışı Nefertari

• 1517
  • Bla bla böö
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #54 : 11 Mayıs 2008, 12:21:09 »
atasayın reklamı..Reklam cidden anlamlı ama sevgililer günü için olabilirmiş neyse tek anlayamadığım ben 5 tane pırlanta alıcam da senin o tek taşına mı bakcam 5 tane pırlanta alabiliyorsam o ufacık tek taşıda alabilirim :D

Çevrimdışı pleasant^^

• 1642
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #55 : 11 Mayıs 2008, 17:46:28 »
Josh ya Josh :D
Kız da başarılıydı ama garip olan bir bacağını burkan insan nasıl olur da yere yığılır :D Saf Josh'umuz nasıl da yedi ama :P Buz koyması abartıydı ama Josh'çular çıldırmıştır :D Sonunda yine o ünlü gülümseme sayesinde gamzelerini tüm dünyaya duyurmuştur herhalde ;D
İkinci JOsh reklamı :P O da Tnt'de çıkıyor.
Parfümle alakalı pek birşey göremedim reklamda ama sırf kareler joshla dolsun diye yapılmış gibiydi :P Rolün hakkını veriyor ama :D

Çevrimdışı R

• **
  • 140
  • Rom: 0
  • before twilight ,you must fly..you can be ash..
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #56 : 25 Mayıs 2008, 18:28:46 »
fayrouz reklamı. müziğiyle olsun havasıyla olsun.süper ;D

Çevrimdışı Legolas

• 810
  • Rom: 7
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #57 : 02 Haziran 2008, 17:18:19 »
En sevdiğim reklam Milli takım anneleri reklamı süper :D

Çevrimdışı Pitis^^

• **
  • 277
  • Rom: 0
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #58 : 02 Haziran 2008, 17:31:19 »
En sevdiğim reklam Milli takım anneleri reklamı süper :D
ay evet yaa çok tatlılar  ;D
bide şey Pınar süttü sanırsam onun reklamı..Ufaklık var bitane işte anlatıo ben nabarsam annemde aynısını yapıo dio:D ben ağlıorum annemde ağlıo ben gülüyorum annemde gülüyo ben uyuyorum annemde uyuyo ben koşuyorum annemde koşuyo ;D sonra annemi öpüyorum oda beni öpüyo ama bu taklitten sayılmaz dio ;D ay çok şeker bişey :D

Çevrimdışı Nefertari

• 1517
  • Bla bla böö
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #59 : 02 Haziran 2008, 17:59:08 »
Milli takımın reklamlarını çok güzel yapmışlar (= (Ttneti beğenmedim ama =P) şu magnum reklamıda ayrı bişey zati xD