Kayıt Ol

Majere Kardeşler

Çevrimdışı magicalbronze

• *
  • 4075
  • Rom: 1
    • Profili Görüntüle
Majere Kardeşler
« : 26 Ocak 2009, 12:45:52 »

Ejderha Mızrağı serisinin merakla beklenen kitaplarından Majere Kardeşler (Başlangıçlar Serisi 3. Kitap) önümüzdeki ay çıkacak!!

Laika Yayınevi editörü Kayra “Keri” Küpçü’nün FrpKitap.com adlı kitap satış sitesi için duyurduğu yeni kampanyada Şubat ayında çıkacak olan “Majere Kardeşler” için müjdeli haberi vermiş oldu.

Ejderha Mızrağı serisinin en ünlü karaktelerinden kudretli büyücü Raistlin ve kardeşi Caramon’un birlikte geçirdiği maceraları konu alan bu kitap okurları tarafından uzun süredir bekleniyordu.

“Majdere Kardeşler” kitabı Mızrak Savaşın’dan önceki arkadaşların savaş söylentilerini doğrulamak amacıyla birbirlerinden ayrıldıkları beş yılı anlatıyor.

Not: Tanıtım yazısı kısa süre sonra çıkacak, ve çıktığı an sizlerle paylaşılacaktır.
"Her neyse sahip olunan, doğar ve ölür.
Bu nefsi müziğin içinde sıkışmış herkes
İhmal eder ölümsüz aklın harikalarını."
- William Butler Yeats, "Sailing to Byzantium "

Çevrimdışı DarLy OpuS

• 2766
  • Rom: 35
  • Dansımız Marşandiz
    • Profili Görüntüle
    • Uykusuzluk Kulesi
Ynt: “Majere Kardeşler” Yakında!!!
« Yanıtla #1 : 26 Ocak 2009, 18:11:15 »
Abartmıyorum 4-5 yıldır bu kitabı bekliyorum ben, çıktığı an aç kurtlar gibi saldıracağım! :)

Çevrimdışı Fırtınakıran

• *
  • 8351
  • Unique Ravenclaw
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 18 Şubat 2009, 15:35:13 »
Şimdi bu bir Weis ve Hickman kitabı olmadığı için şüpheye düştüm.Çok ama çok az kitapları sevdim,Weis-Hickman'ın ejderhamızrağı dışında.
Umarım bu da o sayılı güzeller arasında olur.
Konu Caramon ve Raistlin üzerine olunca,oldukça ağar ve iddalı bir konu.Çarçur edilmesini kimse istemez.

Çevrimdışı simkalaba

• **
  • 146
  • Rom: 4
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 23 Ekim 2010, 13:31:49 »
Şimdi bu bir Weis ve Hickman kitabı olmadığı için şüpheye düştüm.Çok ama çok az kitapları sevdim,Weis-Hickman'ın ejderhamızrağı dışında.
Umarım bu da o sayılı güzeller arasında olur.
Konu Caramon ve Raistlin üzerine olunca,oldukça ağar ve iddalı bir konu.Çarçur edilmesini kimse istemez.

aynen katılıyorum.

Ceddry Edain

Çevrimdışı Fizban

• **
  • 64
  • Rom: 0
    • Profili Görüntüle
Ynt: Majere Kardeşler
« Yanıtla #4 : 16 Şubat 2011, 23:11:27 »
Okuyanlar yorumlarını yazabilir mi? Almayı düşünüyorum ancak Raistlin Tarihçelerinden sonra bu nasıl gelir bilmiyorum. O yüzden kararsız kaldım

Çevrimdışı DarLy OpuS

• 2766
  • Rom: 35
  • Dansımız Marşandiz
    • Profili Görüntüle
    • Uykusuzluk Kulesi
« Yanıtla #5 : 17 Şubat 2011, 18:31:37 »
Okuyanlar yorumlarını yazabilir mi? Almayı düşünüyorum ancak Raistlin Tarihçelerinden sonra bu nasıl gelir bilmiyorum. O yüzden kararsız kaldım

"Raistlin Tarihçeleri"nin üstüne okursanız tuzu olmayan bir yemek tadı verecektir kanaatimce. Kötü demiyorum; ama Margaret Weis ile de kıyaslanamaz. Öylesine bir macera işte...

Çevrimdışı Laurana

• *
  • 29
  • Rom: 0
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 07 Eylül 2011, 01:55:20 »
Ben şu anda okuyorum ve nedense beni sarmadı. Hatta temmuzda başladım okumaya sıkıldım bıraktım artık bugün tekrar aldım elime. Bakalım bitirmeye çalışacağım...

Çevrimdışı Arminass

• *
  • 7
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 19 Eylül 2011, 18:52:09 »
İkizler ilk başlarda gerçekten yaratıcı, eğlenceli, ve yeterki kadar fantastik gelmişti, nedenini bilmiyorum ama (sanırım bu kadar üstlerine düşülmesinden dolayı) artık eski tadını vermiyorlar. Hele ki Kitap Weis ve Hickman tarafından yazılmamışsa, zaman kaybı olacağını düşünüyorum. yorumlarda bunu gösteriyo zaten :D