Kayıt Ol

Spider-Man 4 // Örümcek Adam 4 (The Amazing Spider-Man)

Çevrimdışı Malkavian

• 2152
  • Rom: 57
  • I was lost in the pages of a book full of death..
    • Profili Görüntüle
Spider-Man 4 // Örümcek Adam 4

Posterin Büyük Versiyonu:

Türü: 3 Boyutlu,  Aksiyon,  Bilim Kurgu,  Fantastik,  Gerilim,  Macera,  Suç
Yönetmen: Marc Webb
Senaryo: Stan Lee,  Steve Ditko,  Gary Ross,  James Vanderbilt,  David Lindsay-abaire
Yapımcı:  Stan Lee,  Avi Arad,  Laura Ziskin,  Todd Black,  Grant Curtis
Yapımcı Firma: Warner Bros
Gösterime Gireceği Tarih: 03 Temmuz 2012 (ABD)

Hakkında birçok söylentinin dolaştığı Spider-Man 4 filminin çekimleri 2011 yılında başlayacak.

* Anton Yelchin (Harry Osborn)
* Andrew Garfield (Peter Parker / örümcek Adam)

Gibi iki büyük değişikliğin olacağı film serisi için dedikodular şimdiden tavana vurmuş durumda. Kanaatimce yapımcıların işi çok zor. 3 filmde bize tanıtıp sevdirdikleri Örümcek Adamın (Toby) yerine şimdi Andrew Garfield' ı izleyeceğiz. Bu geçişi yapacaklarına ve altından başarı ile kalkabileceklerine pek inanmıyorum aslında ben.

Ayrıca Stan Lee den şöyle bir açıklama gelmiş: "Üçüncü filmi sıkılaştıran etken birden fazla düşmandı kesinlikle.Yönetmen Sam Raimi,Venom'u kısa sürede harcayarak devam filmlerine yar etmedi ama üçüncü filme bilerek yerleştirilen bir detay vardı:Simbiot. Bu kesinlikle dördüncü filme bırakılmış açık bir kapı.Tabii ki karakterler tam takım orada olacaklar." diyerek ipuçları da bırakmış bizlere.

Bekleyip göreceğiz bakalım film bekleneni verip bizleri şaşırtacak mı yoksa her örümcek adam maskeyi çıkardığında izleyici Toby'nin yüzünü mü arayacak.

Çevrimdışı mit

• *
  • 5536
  • Rom: 96
  • Kronik Anakronik
    • Profili Görüntüle
    • Yorgun Savaşçı'nın Günlüğü
Ynt: Spider-Man 4 // Örümcek Adam 4
« Yanıtla #1 : 11 Ağustos 2010, 11:49:34 »
Tobey'yi değil 3 filmde ilk filmde bile sevmemiştim ben. Peter sakardır, şanssızdır falan ama asla Tobey kadar şapşal değildir. Yüzünde o bön ifade belirdikçe ben de sinema koltuğundan aşağı kayıyordum. Yeni Parker ne yapar bilmem ama ben Tobey'i hiç ama hiç özlemeyeceğim.

Üçüncü film hakkındaki düşüncelerime resmen tercüman olmuş Stan baba. Demek ki neymiş? Benden de Marvel Comics'e genel editör olurmuş :D

Carnage rolü için Jim Carrey düşünülüyormuş güya. Olur mu dersiniz?
Jackal knows who you are,
Jackal knows where you are.
Try to hide if you dare.
Do your best, i don't care.

Çevrimdışı Alorka Greenleaf

• 603
  • Rom: 6
  • End of the Ergenism
    • Profili Görüntüle
    • f
« Yanıtla #2 : 11 Ağustos 2010, 12:20:13 »
3. Filmin berbatlığını bu filmle onarmaya çalışıyorlar. Umarım başarırlar. :)

Çevrimdışı Fırtınakıran

• *
  • 8351
  • Rom: 1
  • Unique Ravenclaw
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 11 Ağustos 2010, 12:25:11 »
Bence olur. Jim Carry Batman'de iyi iş çıkarmıştı. Carnage'ın o psikopatlığını da güzel yansıtacağını düşünüyorum. Yüzünü de şekilden şikeli sokmasıyla bence tam yerine oturur :D. Ama "güya" ise olmasını umut ederim sadece :).

Tobey tam paparazi karakteri. Ne biliyim böyle gitsen gençlik dizilerinde oynasın çok yakışır tipine. Aşağılamak için demiyorum ama Spider-man olarak bir sırıtma söz konusuydu benim açımdan da.

Çevrimdışı Malkavian

• 2152
  • Rom: 57
  • I was lost in the pages of a book full of death..
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 11 Ağustos 2010, 12:34:49 »
Tobey' nin ben de hayranı değilim ama 3 filmde 'Örümcek adam işte budur' dedikten, damdan aşağı ters sarkıtıp Tobey öpüldükten sonra. Kirsten gelecek şimdi farklı bir yüze 'Go get em tiger!' diyecek. İşte sıkıntı burda bu geçişi yapabileceklerini düşünmüyorum. Şu an En beğendiğim Aktörlerden Johnny Depp'i bile örümcek adam yapsalar yorumum aynı olacaktı, işleri çok zor.

Çevrimdışı SéDa ERéN

• **
  • 83
  • Rom: 0
  • *WaiT Mé iN !NFéRNo~' Not Mé u'll waiT! ParasITé
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 24 Ağustos 2010, 20:23:07 »
bence 3. film okadarda kötü değildi hatta güzeldi ..hakkını yemeyelim..ama başrol oyuncusunun hapse gireceğini duymuştum..kadro değişebilirmiş..

NoBody BUt ME caN NOT PlaY WIth My BRAIn ANYMORE!..

Çevrimdışı magicalbronze

• *
  • 4075
  • Rom: 1
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 15 Ocak 2011, 14:03:02 »
Filmden ilk görüntü yayımlanmış.

Colombia Picures, yeni filmde Örümcek Adam’ı canlandıracak İngiliz aktör Andrew Garfield’ın yeni kostümüyle ilk fotoğraflarını yayınladı.

Spoiler: Göster

Bayğı teknolojik imiş ayrıca. Ntvmsnbc'nin yazdığına göre, Örümcek Adam’ın yeni filmde giyeceği mavi kırmızı kostümün öncekilerden bazı farklılıkları olduğuna dikkat çekmiş.

Önceki üç filmde Örümcek Adam’ı canlandıran Tobey Maguire’in giydiği kostüme göre, yeni kostüm daha yüksek teknolojili ve modern görünümlü. Kostümün yeni özellikler taşıyıp taşımadığını öğrenmek içinse biraz daha beklememiz gerekiyor.
"Her neyse sahip olunan, doğar ve ölür.
Bu nefsi müziğin içinde sıkışmış herkes
İhmal eder ölümsüz aklın harikalarını."
- William Butler Yeats, "Sailing to Byzantium "

Çevrimdışı mit

• *
  • 5536
  • Rom: 96
  • Kronik Anakronik
    • Profili Görüntüle
    • Yorgun Savaşçı'nın Günlüğü
« Yanıtla #7 : 15 Ocak 2011, 14:39:14 »
Hmmm... Bu kostümü biliyorum, ağ-kafanın değiştirdiği sayısız kostümden biri. Bir ara da Iron-man'in kendisine tahsis ettiği metal zırhı giyiyordu.

Yine de en iyi kostüm, orjinal kostüm.
Jackal knows who you are,
Jackal knows where you are.
Try to hide if you dare.
Do your best, i don't care.

Çevrimdışı simkalaba

• **
  • 146
  • Rom: 4
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : 04 Şubat 2011, 15:33:20 »
Hmmm... Bu kostümü biliyorum, ağ-kafanın değiştirdiği sayısız kostümden biri. Bir ara da Iron-man'in kendisine tahsis ettiği metal zırhı giyiyordu.

Yine de en iyi kostüm, orjinal kostüm.
Orjinal mi? Eski kostüm bence daha iyiydi. Ne olursa olsun. Sinemalara girin de resimlere bakın. Oyuncak gibi durmuş.

Ceddry Edain

Çevrimdışı Dúrgonath

• 680
  • Rom: 13
    • Profili Görüntüle
The Amazing Spider-Man
« Yanıtla #9 : 21 Temmuz 2011, 12:53:08 »
Bir kaç konuya dikkat çekmek istiyorum.

Sanırım ortada önceki üçlüyü devam ettiren bir film yok. Anlaşıldığı kadarıyla bu duruma "reboot" yani bir nevi "yeniden çekim" diyorlar. Spider-Man hikayesini baştan alıyoruz gibi. Bana Ultimate Spider-Man serisinin filme uyarlanmış hali gibi geldi aslında. Bunda hem Peter Parker'ın seridekine uygun aktarılması hem de Amazing Spider-Man serisine göre (anlaşıldığı kadarıyla) Ultimate evrenindekine daha yakın bir hikaye örgüsü olmasının payı var.

Filmin adınıysa "The Amazing Spider-Man" koymuşlar.

Filmde Mary-Jane Watson karakteri olmayacakmış. Onun yerine Örümcek'in önceki yavuklularından Gwen Stacy'i atamışlar.

3D özelliği olacakmış. (Patlama olasılığını yükseltiyor.)

Ana düşmanın kim olacağı şimdilik belirsiz, tekrar Venom'u görme ihtimalimiz varmış. Ancak Kurt Connors karakterinin Lizard'a dönüşeceği kesinmiş.

Teaser-Trailer kırması bir fragman bu ay başında yayınlanmış.

Biraz daha karanlık, kendi ruhuna aykırı bir Spider-Man'le karşı karşıyayız gibi görünüyor. Bakalım neler olacak.

Çevrimdışı elroy

• **
  • 91
  • Rom: 0
    • Profili Görüntüle
Ynt: Spider-Man 4 // Örümcek Adam 4 (The Amazing Spider-Man)
« Yanıtla #10 : 21 Temmuz 2011, 13:31:02 »
Nedense ben bu oyuncunun(Andrew Garfield) Spider Man rolüne daha çok yakışacağını düşünüyorum ve bu yüzden baya umutluyum yeni filmden(Tobey konusunda sana katılıyorum mit).

Filmi çekenlerin üstünde 3 filmin getirdiği büyük bir baskı olacağı için bence bu filme daha fazla özen göstereceklerdir.Bu yüzden daha iyi görseller(3 boyutun katkısıyla),senaryo ve oyunculuk olacaktır.Tabi bu baskı olumsuz olarakta dönebilir ama bence bunu göze aldıklarına göre iyi bir film ortaya çıkacaktır.
He's there in the dark
 He's there in my heart
 He waits in the wings
 He's gotta play a part
 Trouble is a friend yeah trouble is a friend of mine...