Kayıt Ol

Epsilon Yayınları Soru Hattı

Çevrimdışı VeRMiNaaRD

• 461
  • Rom: 1
  • Star-Lord
    • Profili Görüntüle
Ynt: Epsilon Yayınları Soru Hattı
« Yanıtla #240 : 19 Kasım 2014, 23:15:23 »
Bugün aldığım en iyi ikinci haber :)

Çevrimdışı Ugur

• 459
  • Rom: 2
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #241 : 19 Kasım 2014, 23:20:07 »
Dizisi kitabının yanında sönük kaldı diye biliyorum ben . Kitaplar yurtdışında gayet  beğenilmiş ama uzun bir seri wikipedia'da hikaye 1 ve 2. kısım olarak ayrılmış 1.kısım 11 kitap ile tamamlanmış 2007 yılında .  2.kısım ise şuan 3 kitaptan oluşmakta (son kitap 2014 çıkışlı). Yani biraz korkutmuyorda değil şimdi epsilon beklediği satış rakamlarına ulaşamaz ve seriyi yarım bırakırmı diye . Ama Epsilon yapmaz değil mi yapmazsınız değil mi Fahrettin bey ? :D

Çevrimdışı Grayswandir

• 815
  • Rom: 14
  • You may have heard of me.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #242 : 19 Kasım 2014, 23:35:59 »
Dizisi kitabının yanında sönük kaldı diye biliyorum ben . Kitaplar yurtdışında gayet  beğenilmiş ama uzun bir seri wikipedia'da hikaye 1 ve 2. kısım olarak ayrılmış 1.kısım 11 kitap ile tamamlanmış 2007 yılında .  2.kısım ise şuan 3 kitaptan oluşmakta (son kitap 2014 çıkışlı). Yani biraz korkutmuyorda değil şimdi epsilon beklediği satış rakamlarına ulaşamaz ve seriyi yarım bırakırmı diye . Ama Epsilon yapmaz değil mi yapmazsınız değil mi Fahrettin bey ? :D

Kitap sayılarını görünce direkt "yarım kalır bu" dedim ben açıkçası. Ümitli değilim pek yani. Bakalım, umarım haksız çıkarım. :P
In the beginning the Universe was created.
This has made a lot of people very angry and been widely regarded as a bad move.

#hayır

Çevrimdışı Ugur

• 459
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #243 : 20 Kasım 2014, 00:04:59 »
Dizisi kitabının yanında sönük kaldı diye biliyorum ben . Kitaplar yurtdışında gayet  beğenilmiş ama uzun bir seri wikipedia'da hikaye 1 ve 2. kısım olarak ayrılmış 1.kısım 11 kitap ile tamamlanmış 2007 yılında .  2.kısım ise şuan 3 kitaptan oluşmakta (son kitap 2014 çıkışlı). Yani biraz korkutmuyorda değil şimdi epsilon beklediği satış rakamlarına ulaşamaz ve seriyi yarım bırakırmı diye . Ama Epsilon yapmaz değil mi yapmazsınız değil mi Fahrettin bey ? :D

Kitap sayılarını görünce direkt "yarım kalır bu" dedim ben açıkçası. Ümitli değilim pek yani. Bakalım, umarım haksız çıkarım. :P

Epsilondan Buzveateşin şarkısı'nı alanların yarısı bu kitapları alsa Epsilon bunun yanında iki-üç seri bile basar :P

Çevrimdışı Evis

• **
  • 307
  • Rom: 6
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #244 : 20 Kasım 2014, 00:16:10 »
Pegasus çıkaracakmış galiba, tabi Doğruluk Kılıcı serisinden bahsediyorsanız.

Çevrimdışı Ugur

• 459
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #245 : 20 Kasım 2014, 00:35:41 »
Aynen aynen pegasus epsilonun altında konuşunca kafam oraya gitti . Şimdi aklıma geldi Pegasus daha Cüceler kitabının devamınıda çıkarmadı ki o 3 kitaplık bir seriydi yanlış hatırlamıyorsam :(

Çevrimdışı Denaro Forbin

• 2114
  • Rom: 54
    • Profili Görüntüle
    • Bilimkurgu Kulübü
« Yanıtla #246 : 20 Kasım 2014, 02:52:56 »
Merhaba arkadaşlar
Doğruluk Kılıcı serisi (Terry Goodkin) başka bir yayınevi tarafından alınmıştır
ve hazırlıkları devam etmektedir
yakında tekrar terry'ye kavuşacaksınız

yukarıdaki mesaja ek

doğruluk kılıcı serisi 2015 yılında pegasus yayınları tarafından çıkarılacaktır

Çok güzel bir haber lakin benim aklım hemen kitap kapaklarına gitti. Umarım güzel şeyler tasarlanır. Ve tabii ki istenilen satış rakamlarına ulaşılamaması halinde serinin devamının basılmaması gibi bir ihtimal de var ama şu an için bunu düşünmektense bir süre basılacağının mutluluğunu yaşayalım.

Çevrimdışı Fahrettin Levent

• *
  • 140
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #247 : 20 Kasım 2014, 10:27:33 »
bu konu da şöyle diyeyim arkadaşlar en azından ilk üç kitap sergey lukyanenko'nun yayınlanma sıklığında olacak bildiğim kadarıyla  ;D

Çevrimdışı Fırtınakıran

• *
  • 8351
  • Unique Ravenclaw
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #248 : 20 Kasım 2014, 10:30:33 »
Fahrettin Bey, Pegasus'a transfer mi oldunuz? Öyleyse sorularım var, bir yere kaçmayın :D. Sergey Lukyanenko diyerek az önce can evimden vurdunuz beni.

• *
  • 140
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #249 : 20 Kasım 2014, 17:12:07 »
Hayır değil Fırtınakıran ama bazı şeyleri açıklamak için izin aldım  ;D

sorularınız varsa sorabilirim söyledikleri kadarını da aktarırım

fantastik sever bir arkadaştan bir iyilik sayarsınız bunu

Ayrıca bende fuardaydım keşke standda beni sorsaydınız  :-\

standdan bol bol kaçtım ama yine de denk gelebilirdik  :D

Çevrimdışı Fırtınakıran

• *
  • 8351
  • Unique Ravenclaw
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #250 : 20 Kasım 2014, 17:21:08 »
Gece Nöbeti'nin 4.kitabını büyük bir aşkla bekliyorum. Çok da iyi gidiyorlar hız bakımından, ama sormadan da edemiyorum: 4.kitap ne zaman çıkacak? Sorabilir misiniz rica etsem :)?

Rıhtım çevrelerinde bu konuda meraktan ölecek ve sayısı azımsanmayacak bir grup insan mevcut. Bunu da iletebilirsiniz ^^.

Bugünkü iyilikler için çok teşekkürler!

Not: Stantta olduğunuzu bilsek kesin gelirdik :/. Bazı görevli arkadaşlar bize önceden söylemişlerdi orada olacaklarını. Tüh. Bir dahaki seneye başınıza ekşiriz o halde :).

Çevrimdışı Ugur

• 459
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #251 : 20 Kasım 2014, 18:37:19 »
Fahrettin bey ben yukarda bahsettiğim cüceler serisini sormak istiyorum . İyi yorumlar var seri hakkında ama devamı gelmedi . Son durum nedir ?

Çevrimdışı BsO29Ak

• *
  • 17
  • Rom: 0
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #252 : 20 Kasım 2014, 20:55:03 »
Peggy Sue serisini de ben eklemek istiyorum

• *
  • 140
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #253 : 21 Kasım 2014, 23:18:25 »
Evet arkadaşlar iyi bir hafta sonu geçirebilmeniz için uğraştım ve size güzel haberlerim var  ;D ;D ;D

ilk haberim sevgili Fırtınakıran için gece nöbetinin 4. kitabı tahminen mart 2015'de elinde olacak
5. kitap ise çeviride 2015 de okuyacağız

ikinci haberimiz sevgili uğur için gelsin cüceler serisinin 2. kitabını bir aksilik olmazsa ocak 2015'te elinde bil ve bu seriyi 2015'te tamamlamak istiyorlar.

üçüncü haberimiz sevgili Bs029ak için peggy sue'nun 4. kitabı ocak 2015'te hemen arkasından da 5. kitap gelicek 2015'te seriyi tamamlamayı istiyorlar

ve bir zamanlar çok konuşulan bir konuya da açıklık getirelim mark lawrence dikenler prensi 2015'te pegasusta ilk kitap hazır. gelecek hafta ve aralığın başında gözünüz pegasusun twitter hesabında olsun bu seride 2015'te tamamlanacak

ve bu geceki son haberimize gelirsek
http://www.utopikkizlar.com/urperti-yeni-yayincisiyla-yoluna-devam-ediyor/

İlk 2010 yılında Turkuvaz Kitap’tan çıkan ürperti serisi 2015'te üç kitabıyla pegasus yayınlarında

şimdilik müjdelerim bu kadar tekrar görüşmek üzere

Çevrimdışı Elendil_XX

• 504
  • Rom: 6
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #254 : 21 Kasım 2014, 23:25:52 »
ve bir zamanlar çok konuşulan bir konuya da açıklık getirelim mark lawrence dikenler prensi 2015'te pegasusta ilk kitap hazır. gelecek hafta ve aralığın başında gözünüz pegasusun twitter hesabında olsun bu seride 2015'te tamamlanacak

Nihayet.. :)