Kayıt Ol

Epsilon Yayınları Soru Hattı

Çevrimdışı ataberk

• *
  • 23
  • Rom: 0
    • Profili Görüntüle
Ynt: Epsilon Yayınları Soru Hattı
« Yanıtla #45 : 12 Mart 2012, 15:49:53 »
iblis döngüsü ikinci kitap şu an çeviride arkadaşlar, edisyon aşamasına başlandığında size buradan haber vericem merak etmeyin.  :fight: :inca

işte haber budur. Okumayan arkadaşlar mutlaka okusun müthiş bir kitap. 2.kitabı bir an önce çıkarsa çok sevineceğim(3.kitabı da çeviriye verin gitsin beklememiş oluruz  ;D )

Çevrimdışı sirdede

• **
  • 111
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #46 : 12 Mart 2012, 19:15:22 »
Bildiğim kadarıyla iblis döngüsü serisinin 3. kitabı daha ingilizce versiyonu dahi çıkmadığını biliyorum ama kesin bir şey diyemem!..çıktıysada haberim yok..

Çevrimdışı Fahrettin Levent

• *
  • 140
  • Rom: 2
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #47 : 14 Mart 2012, 11:32:06 »
 :-\ 3. kitap henüz çıkmadı, daha en az bir senesi var, şu an yazılıyorlar  8) ;D

Çevrimdışı cemati

• *
  • 1
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #48 : 14 Mart 2012, 13:12:42 »
storm of swords çıkış tarihi netleştimi bu ayın sonlarına doğru çıkar mı acaba

Çevrimdışı ataberk

• *
  • 23
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #49 : 18 Mart 2012, 12:37:24 »
Bildiğim kadarıyla iblis döngüsü serisinin 3. kitabı daha ingilizce versiyonu dahi çıkmadığını biliyorum ama kesin bir şey diyemem!..çıktıysada haberim yok..
:-\ 3. kitap henüz çıkmadı, daha en az bir senesi var, şu an yazılıyorlar  8) ;D
o zaman yazara söyleyin turkçe yazsın beklememiş oluruz ;D

Çevrimdışı syrio forel

• *
  • 48
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #50 : 25 Mart 2012, 17:42:09 »
Nisan geldi ama Storm of Swords'dan ses soluk yok.Nisan başı denmişti ama pek bir hareketlenme görülmüyor.Epsilon Facebook sayfasında mayıs  diye açıklamış diye söylentiler var.Doğruluk payı var mı acaba?

• *
  • 140
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #51 : 27 Mart 2012, 13:18:31 »
 ;D merhaba arkadaşlar facebook sayfasında yazan haber doğru.
şu an çevirideki bazı gecikmelerden dolayı edisyonuna biraz geç başlandı.
takdir edersiniz ki 1200 küsur sayfalık bir kitabın çevirisi ve edisyonu söylenenden çok daha uzun sürebiliyor. size çok daha iyisini ulaştırabilmek için elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz ama
bir kitabın iyi bir şekilde hazırlanabilmesi zaman almakta. bunun için biraz daha sabırlı olabilirseniz 3. kitaba kavuşacaksınız.  ;D 8) :fight: :elf

Çevrimdışı BsO29Ak

• *
  • 17
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #52 : 29 Mart 2012, 19:28:19 »
Gerd Ruebenstrunk'un Arthur ve Unutulmuş kitaplar adlı eserini keyifle okudum, acaba serinin devam kitapları da gelecek mi? Ufukta görünüyorsa hangi tarihte gerçekleşmesi mümkün

Çevrimdışı ataberk

• *
  • 23
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #53 : 18 Nisan 2012, 22:13:59 »
Dünya kurtuluş savaşında(L.Ron Hubbard) adlı kitabın yayın hakkı hangi yayınevinde bilginiz var mı acaba

Çevrimdışı Tyrion

• *
  • 11
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #54 : 19 Nisan 2012, 12:25:33 »
Game of Thrones çizgi romanlarını çevirmeyi düşünür müsünüz?
What do you want, Bronn? Gold? Women?.. Golden women?

• *
  • 140
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #55 : 20 Nisan 2012, 12:06:39 »
Arthur ve unutulmuş kitaplar'ın devamı gelecek ama yayın tarihi henüz belli değil  ;D
Dünya kurtuluş savaşında en son alkım'dan çıkmıştı. yakın zamanda boyut yayın grubu yazarın çeşitli kitaplarını çıkardılar onlara sorsanız daha iyi olur  :blink ve taht oyunları'nın çizgi romanını çıkarmıyacağız. Sadece kitaplarını çıkarmayı düşünüyoruz.  :elf  :fight: Şimdilik haberlerimiz bu kadar...

• *
  • 140
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #56 : 27 Nisan 2012, 17:07:29 »
 ;D ;D  VEEEEEEEEEEEE en sonunda beklenen haber buz ve ateşin şarkısı 3. kitap kılıçların fırtınası mayısta çıkıyor.... ÇOK YAKINDA. Kapaklar ve tanıtım facebook epsilonyayınevi sayfasında    :D ;D :P :xD

Çevrimdışı MelanieWind

• *
  • 1
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #57 : 27 Nisan 2012, 18:50:53 »
Merhaba,
Şu sıralar fantastik bir kitap üzerinde çalışıyorum ve yayınevi arıyorum.Size gönderirsem inceler misiniz?

Çevrimdışı Nightrain

• *
  • 9
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #58 : 02 Mayıs 2012, 17:56:44 »
Tebrik ederim, Kılıçların Fırtınası'nı -önceki kitapta olduğu gibi- yine ikiye bölüp yayımlamışsınız. Sanırım biraz daha para tırtıklamak için yapıyorsunuz ?!

Çevrimdışı Fırtınakıran

• *
  • 8351
  • Rom: 1
  • Unique Ravenclaw
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #59 : 02 Mayıs 2012, 18:01:16 »
Tebrik ederim, Kılıçların Fırtınası'nı -önceki kitapta olduğu gibi- yine ikiye bölüp yayımlamışsınız. Sanırım biraz daha para tırtıklamak için yapıyorsunuz ?!

Yayıncı cevap verecektir ama ben şunu söylemek isterim, Kılıçların Fırtınası Amerikan basımında da iki kısım halinde basılmış. En azından Amazon.com'daki halleri bizdeki gibi iki kısım.