Kayıt Ol

Epsilon Yayınları Soru Hattı

Çevrimdışı Fahrettin Levent

• *
  • 140
  • Rom: 2
    • Profili Görüntüle
Ynt: Epsilon Yayınları Soru Hattı
« Yanıtla #135 : 07 Mayıs 2013, 10:05:34 »
Giskard arkadaşım bildiğim kadarıyla hedge knıght ve the sworm sword legends kitaplarının içinde yer alan öyküler ve bu öyküler phoenix yayınevi tarafından  daha önce türkçe olarak yayınlanmıştı bunun için tekrar yayınlanacağını sanmıyorum ama yayınevi adına kesin bir şey söyleyemem
bunların toplandığı bir george r. r. martin kitabı bulamadım amazonda
şayet varsa ve bulabilirseniz çok makbule geçer.  :)

Çevrimdışı Gülbüyüsü

• **
  • 84
  • Rom: 0
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #136 : 14 Mayıs 2013, 13:04:09 »
Dövmeli adam / İblis döngüsü serisinin ilk kitabını yıllar önce Türkçe'ye çevirmenize rağmen, yazarın yayınlanmış olan ikinci kitabı 'Çöl Mızrağı' hala çevrilmedi. Merak ediyorum, yazarın bu serideki kitapları çevrilecek mi? Yoksa sadece ilk kitapla mı kalacaksınız? Bu konuda bilgi verirseniz sevinirim.
Kim olduğunu unutursan, olmaman gereken kişiye dönüşürsün.

Çevrimdışı Angellica

• *
  • 6
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #137 : 20 Mayıs 2013, 19:49:46 »
Artık bıkmışsınızdır biliyorum ama biz de uzun zamandır merakla bekliyoruz, heyecanlıyız. A Dance with Dragons ne zaman çıkacak? Bir tarih verebilmeniz mümkün mü? Her gün Epsilon Yayınevi'nin sitesini kontrol etmekten yoruldum, Sık kullanılanlar bölümüne almış hatta bilgisayar artık :)

• *
  • 140
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #138 : 21 Mayıs 2013, 08:35:35 »
Şu an için kesin bir tarih veremiyoruz.
Daha önceden başka bir kitapta benzeri bir sorun yaşadığımız için sütten ağzı yanan yoğurdu üfleyerek yermiş misali temkinliyiz.
 8) :D ;D

Çevrimdışı Jill Valentine

• *
  • 36
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #139 : 23 Mayıs 2013, 10:40:54 »
Fahrettin Bey bir şey sormak istiyorum. Edisyona Sibel Alaş'ın dediği gibi 9 mayıs (twitter) tarihinde mi başlandı?  Bazı yerlerde okuduğuma göre edisyon nisan ayından beri devam ediyormuş ve Epsilon sadece dizinin 3. sezonunu bitirmek için bekliyormuş.

Çevrimdışı Sinister

• *
  • 3
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #140 : 24 Haziran 2013, 12:43:10 »
Haziran 24 ve hala Ejderhaların Dans'ını bekleyiş içerisindeyiz.
Dizisi de bitti, bitmeyen şey kalmadı. En azından kitabın ön ve arka kapağını yayınlasanız?
the wolves will come again
-Jojen Reed

Çevrimdışı ataberk

• *
  • 23
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #141 : 27 Haziran 2013, 18:42:37 »
Dövmeli adam / İblis döngüsü serisinin ilk kitabını yıllar önce Türkçe'ye çevirmenize rağmen, yazarın yayınlanmış olan ikinci kitabı 'Çöl Mızrağı' hala çevrilmedi. Merak ediyorum, yazarın bu serideki kitapları çevrilecek mi? Yoksa sadece ilk kitapla mı kalacaksınız? Bu konuda bilgi verirseniz sevinirim.
Artık bıkmışsınızdır biliyorum ama biz de uzun zamandır merakla bekliyoruz, heyecanlıyız. A Dance with Dragons ne zaman çıkacak? Bir tarih verebilmeniz mümkün mü? Her gün Epsilon Yayınevi'nin sitesini kontrol etmekten yoruldum, Sık kullanılanlar bölümüne almış hatta bilgisayar artık :)
Daha önceden başka bir kitapta benzeri bir sorun yaşadığımız için sütten ağzı yanan yoğurdu üfleyerek yermiş misali temkinliyiz.

hangisi için tarih veremiyorsunuz her iki kitabı da bekliyoruz biraz hızlı olun lütfen yada böyle güzel kitaplar çıkarmayın bizde beklemeyelim

Çevrimdışı Jill Valentine

• *
  • 36
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #142 : 27 Haziran 2013, 18:51:27 »

hangisi için tarih veremiyorsunuz her iki kitabı da bekliyoruz biraz hızlı olun lütfen yada böyle güzel kitaplar çıkarmayın bizde beklemeyelim

Ejderhaların Dansı 5 Temmuzda çıkıyor.

Çevrimdışı zekican5

• **
  • 320
  • .............
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #143 : 06 Ağustos 2013, 15:51:22 »
Lumatere Günlükleri'nin 2. kitabı ne zaman çıkacak acaba? Malum ilk kitabın çıkış tarihinin üzerinden 1,5 yılı aşkın bir süre geçtide :D

Çevrimdışı Volverin34

• *
  • 7
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #144 : 16 Ağustos 2013, 19:37:59 »
Dövmeli adam kitabiyla ilgili yazar surada bir aciklama yapmisti
http://www.kayiprihtim.org/forum/epsilon-yayynlary-soru-hatty-t11470.90.html#top
Ama baya bir sure gecti bunun uzerinden son durum nedir acaba ayrintili bilgi alabikirmiyz

• *
  • 140
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #145 : 21 Ağustos 2013, 14:16:31 »
 :)ÇOK yakında size dövmeli adamın ikinci kitabıyla ilgili bir açıklama yapacağım. önce aldığım bilginin kesinleşmesini bekliyorum sonradan söyledi ama olmadı durumuna düşmemek için
yakında... :D ;D

Çevrimdışı ataberk

• *
  • 23
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #146 : 27 Ağustos 2013, 08:59:34 »
:)ÇOK yakında size dövmeli adamın ikinci kitabıyla ilgili bir açıklama yapacağım. önce aldığım bilginin kesinleşmesini bekliyorum sonradan söyledi ama olmadı durumuna düşmemek için
güzel haber :)

Çevrimdışı ataberk

• *
  • 23
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #147 : 21 Eylül 2013, 12:13:16 »
güzel haber :)
bekliyoruz haberi

• *
  • 140
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #148 : 27 Eylül 2013, 11:14:59 »
haberimiz beklediğiniz bir kitabın çevirisinin bitip edisyonunun başlayacağı olacaktı fakat araya başka kitap sokulduğu için henüz haber vermedim. Edisyona başlandığı zaman özellikle ilk burada duyurucam  ;D ;D ;D

• *
  • 140
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #149 : 02 Ekim 2013, 15:35:52 »
Evet arkadaşlar Dövmeli Adam severlere müjde zamanı... ;D
Dövmeli Adam'ın devamı olan Çöl Mızrağı'nın edisyonuna başlandı. :xD
Bir aksilik olmazsa şayet kitap fuarında hep birlikte mutlu olucaz.(tabi ben sizden birazcık daha önce okuyacağım. 8)  :P)