Kayıt Ol

Monochroma - Savulun! Türkler Övgüyle Geliyor

Çevrimdışı magicalbronze

• *
  • 4075
  • Rom: 1
    • Profili Görüntüle
Ynt: Monochroma - Savulun! Türkler Övgüyle Geliyor
« Yanıtla #30 : 29 Mayıs 2014, 10:55:41 »
Tabii sevgili Nowhere ekibi söz verdikleri gibi bizim isimlerimizi aynı çatı altında koymuşlar credits ekranına. İşte o liste!  ;D

Kayık Rıhtım
Hakan Burç
Nazan Çamur
M. İlhan Tartar
Hakkı Kaplan
Volkan Akışkan
Nazancan Gözduman

Spoiler: Göster
Şaka be, şaka :D Oyun daha yeni yeni iniyor.

Ben dün indirdim ve yirmi dakika oynadım abi. Credits kısmına da bakmayı ihmal etmedim ve gerçekten Kayıp Rıhtım Tayfası adı altında toplamışlar isimlerimizi. Hem de en son kısımda, arada kaçırma şansı yok yani :D Yalnız şeyi fark etim, benim ismi iki kez yazmışlar. Hem normal destekleyenler kısmında hem de işte bizim tayfada. Nickname'im çok hoşlarına gittiyse demek ki... *-*
"Her neyse sahip olunan, doğar ve ölür.
Bu nefsi müziğin içinde sıkışmış herkes
İhmal eder ölümsüz aklın harikalarını."
- William Butler Yeats, "Sailing to Byzantium "

Çevrimdışı mit

• *
  • 5536
  • Rom: 96
  • Kronik Anakronik
    • Profili Görüntüle
    • Yorgun Savaşçı'nın Günlüğü
« Yanıtla #31 : 30 Mayıs 2014, 01:38:25 »
Hakan, senini adını iki değil, tam üç kez yazmışlar. Çekiciliğin de bu kadarı doğrusu :) Arama Hamit Çağlar Özdağ ve Egemen Görçek de çarptı gözüme. Bu arada Bekir Sert'i unutmuşum bir önceki mesajımda, özür.

Bu arada oyun bence hiç de bu kadar düşük bir notu hak etmiyor. Daha ilk bölümdeyim fakat şimdilik gayet iyi gidiyor. Oyunun hakkı bence en az 7.
Jackal knows who you are,
Jackal knows where you are.
Try to hide if you dare.
Do your best, i don't care.

Çevrimdışı Denaro Forbin

• 2114
  • Rom: 54
    • Profili Görüntüle
    • Bilimkurgu Kulübü
Monochroma sonunda aramızda!
« Yanıtla #32 : 31 Mayıs 2014, 16:54:07 »

Tim Schafer, 2012’de Kickstarer çılgınlığını başlattığından beri bu proje dahilinde oyuncu & yapımcı işbirliğiyle çıkan (ya da çıkmaya hazırlanan) pek çok heyecan verici oyunla tanışma fırsatı bulduk. Ama bunlardan biri bizi özellikle heyecanlandırıyordu: Tamamen Türk yapımı olan Monochroma.

2013’ün Ağustos ayında, son dakika atağıyla gerekli finansal kaynağı toplayan proje o günden beri geliştirme aşamasındaydı. Günler geçiyor, bir yandan heyecanlanıp bir yandan da bir ‘Ya bir terslik olursa?’ endişeleniyorduk. Çünkü bu proje önemliydi bizler için, oyun piyasasındaki ay-yıldızlı imzamız olacaktı. Derken beklenen gün geldi çattı ve takvimler 27 Mayıs’ı gösterirken Monochroma da siyah-beyaz dünyamıza kırmızı bir güneş gibi açtı.

Peki beklediğimize değdi mi? Orasına siz karar vereceksiniz. Ama bize soracak olursanız bir firmanın, hele hele yerli bir yapımcının ilk oyunu olarak iyi bir başlangıç Monochroma. Umarız diğer Türk oyuncular için de bir meşale olur ve daha nice ay-yıldız imzalı başarılı oyunu oynama fırsatı bulabiliriz.

Hoş geldin Monochroma, yolunuz açık olsun NoWhere Studios.

Haber: M. İhsan "mit" Tatari

Çevrimdışı mit

• *
  • 5536
  • Rom: 96
  • Kronik Anakronik
    • Profili Görüntüle
    • Yorgun Savaşçı'nın Günlüğü
« Yanıtla #33 : 04 Haziran 2014, 21:05:07 »
Eğer Spotify hesabınız varsa (Facebook'la zahmetsizce bağlanılabiliyor) oyunun müziklerini online olarak dinleyebilirsiniz:

https://play.spotify.com/album/3KQ7C2J7f6ZrF2c5G5y72k
Jackal knows who you are,
Jackal knows where you are.
Try to hide if you dare.
Do your best, i don't care.