Kayıt Ol

Genel Oyun Tartışmaları

Çevrimdışı daifunka_vc

• 618
  • Rom: 20
  • Kronik Öğrenci
    • Profili Görüntüle
Ynt: Genel Oyun Tartışmaları
« Yanıtla #135 : 25 Mart 2015, 19:06:47 »
Eycof didin, rayz of didin, ortoğul anılarımı diprişdirdin Marius başgan! [*]Şair burada 'Paslandım, amaaaa göreve hazır kıtayım!' demek istiyor.[/*]

KOCAMAN EDİT: YA DA AKLIMA YENİ GELDİ; ABİ NEDEN DIABLO 2 ATMIYORUZ SABAHLARA KADAR? BİZİ BUNDAN ALIKOYAN TEK BİR NEDEN SÖYLESENİZE BANA?!?!1!11*

+1, terazine tıkladım! 8)
There are two secrets to becoming great. One is never to reveal all that you know. - PS:T

Çevrimdışı Fiddler

• 565
  • Rom: 32
  • Bazen Herkes Duysun Diye..
    • Profili Görüntüle
    • A. Orçun CAN
« Yanıtla #136 : 25 Mart 2015, 19:34:44 »
Bi Eycof, bi Rayz of falan atabilecek insan yok mu desem kaç kişi beğenir?

KOCAMAN EDİT: YA DA AKLIMA YENİ GELDİ; ABİ NEDEN DIABLO 2 ATMIYORUZ SABAHLARA KADAR? BİZİ BUNDAN ALIKOYAN TEK BİR NEDEN SÖYLESENİZE BANA?!?!1!11*

İnsan gerçekten hayret ediyor.
Geçen yıl (oha bir yıl olmuş lan, yoo yoo daha da önce ta 2012'de! voooo), 2012'de, diablo 3 çıkmasına haftalar kala gaza geldik diye bir diablo 2 run yapmıştık arkadaşlarla... Gerçekten inanılmazdı. Çocukluğuma dönderdi.

eycof'lar, red alert'ler, simsitiler, rolırkostır taykuunlar, bunların hepsinin atılması da kesinlikle gerekiyor.. hatta şöyle sade, basit bir vorkraft 3 atmak neden artık bu kadar zor.

aah ah.
Saatleri Ayarlama Enstitüsü okuyalım..

Çevrimdışı Marius

• 1109
  • Rom: 31
  • poor misguided fool
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #137 : 25 Mart 2015, 19:35:04 »
Şimdi Eycof atacak insan var ama ben feci bir noob olduğum için mümkün olduğunca girişmiyorum bu işlere.  Severim de oynamayı aslında ama, işte... :P

Bizde Tarık diye adlandırılan bir noob var. Adam o kadar noob ki biz ilk çağı yaşarken o son çağa gelmiş oluyor. "Oğlum bi dur hele öyle dadı çıkmaz bu oyunun bak bunu beeyle yiyip oynayacan" desek de dinletemiyoruz...

Rayz of Forum yapalım *-*

Vallaha yaa. Döğüşsek forumca *-*

Çalışıyorum. Tek neden -_-. [*]Kişisel neden ama olsun. Bensiz oynarsanız evlerinize ateşleeeer...[/*]
Eycof didin, rayz of didin, ortoğul anılarımı diprişdirdin Marius başgan! [*]Şair burada 'Paslandım, amaaaa göreve hazır kıtayım!' demek istiyor.[/*]

+1, terazine tıkladım! 8)

AMA HAFTASONLARINIZ VAR Dİ Mİ??????

Bi Eycof, bi Rayz of falan atabilecek insan yok mu desem kaç kişi beğenir?

İnsan gerçekten hayret ediyor.
Geçen yıl (oha bir yıl olmuş lan, yoo yoo daha da önce ta 2012'de! voooo), 2012'de, diablo 3 çıkmasına haftalar kala gaza geldik diye bir diablo 2 run yapmıştık arkadaşlarla... Gerçekten inanılmazdı. Çocukluğuma dönderdi.

eycof'lar, red alert'ler, simsitiler, rolırkostır taykuunlar, bunların hepsinin atılması da kesinlikle gerekiyor.. hatta şöyle sade, basit bir vorkraft 3 atmak neden artık bu kadar zor.

aah ah.

Fiddler bana katılıyor. Bu oyun oynanacak arkadaş!
After I count down, three rounds, in hell I'll be in good company.

Çevrimdışı KoyuBeyaz

• 2753
  • Rom: 59
  • Rasyonalist dominant.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #138 : 25 Mart 2015, 20:00:12 »
İndirme linkleri dolaştırılmaya başlansın! Cipsler ve kolalar ve bilimum zararlı abur cubur stokları yenilensin! Mikrofonlarla kulaklıklar test edilip onaylansın, penguenler üşümesin, oyunların patchleri yapılsın ve oyun günü kararlaştırılsın!1!
Uzay elbisemle kavgaya hazırım.

Çevrimdışı Lordmuti

• 1123
  • Rom: 35
  • Time is a drug. Too much of it kills you.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #139 : 25 Mart 2015, 20:01:40 »
Diablo 2 çok reröre, 3 oynayın ben de geleyim[*]vurmayın[/*]

İmparator olmayı canım kolay mı sandın?
Dünyaya kazık çaktım duyulsun adım.

Çevrimdışı Fırtınakıran

• *
  • 8351
  • Rom: 1
  • Unique Ravenclaw
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #140 : 25 Mart 2015, 20:02:24 »
Diablo mu oynuyoruz? Warcraft'a da varım! Ayrıca strateji oynuyorsak Tarık noob'unun yamacına doğru yaklaşacağım skaljfdşasdf. Yea hep en geç gelişiyor ya, yardım etmek için :P. Yoksa cart diye 3-5 çağ atlamasıyla alakası yok.

Spoiler: Göster
Diablo 3'e para veremem ama :(

Çevrimdışı Marius

• 1109
  • Rom: 31
  • poor misguided fool
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #141 : 25 Mart 2015, 20:36:14 »
Herkes alövlendiğine göre boş vakitlerinizi yazın. *-*

Çarşamba, Perşembe, Cuma, Cumartesi, Pazar sabahlayabilirim ben. Diablo 3 harici her oyunu oynarım. Alıp oynayıp sattım onu. Diablo'dan saymıyorum onu hala!
After I count down, three rounds, in hell I'll be in good company.

Çevrimdışı KoyuBeyaz

• 2753
  • Rasyonalist dominant.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #142 : 25 Mart 2015, 20:43:13 »
Perşembe, Cuma, Cumartesi, Pazar günleri de ben müsaitim, warcraft tecrübem yok ama gerisine atom bombalarımla birlikte hazırım. *-*

Çevrimdışı Eco

• **
  • 143
  • Rom: 2
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #143 : 27 Mart 2015, 15:09:12 »
Beni de oynatın. :-[ Çalışıyoruz diyen ve arkasından hafta içi müsait olduğunu söyleyen arkadaşlara çok darıldım. Çalışıyoruz diye ölmedik, akşamı var haftasonu var. (Neyse onu diyen arkadaş sonradan doğru yolu buldu.) Hafta içi müsaitim diyenler çok ayıp ediyorsunuz çalışan insanlar var 2 sene sonra görürüm sizi. O çağ atlaması hızlı arkadaşı da karşıma istiyorum, atlattırmayacağım, işçimle saldırırım. O değil de cidden beni de oynatın ya. :ciao Hafta içi her gün 7'den sonra müsaitim, cuma, cumartesi geçlere kalınabilir.

Rabbul samae, fecal rajae
Fe aynaha aral hayati
Ati elaica men hazal caouni
Arjouca rabbi, labbi nadae

Çevrimdışı Fırtınakıran

• *
  • 8351
  • Unique Ravenclaw
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #144 : 27 Mart 2015, 15:10:02 »
Utanmadan bana laf atan pis :(.

Çevrimdışı Eco

• **
  • 143
  • Rom: 2
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #145 : 27 Mart 2015, 16:05:00 »
Oyun listesine Starcraft'ı da ekleyelim. 1 olur 2 olur fark etmez, bize her yer Aiur!

Rabbul samae, fecal rajae
Fe aynaha aral hayati
Ati elaica men hazal caouni
Arjouca rabbi, labbi nadae

Çevrimdışı Fırtınakıran

• *
  • 8351
  • Unique Ravenclaw
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #146 : 19 Mayıs 2015, 22:36:27 »
Tamam, bugün Witcher 3 çıkarak tüm dünyadaki hayranlarını süründüğü dizleri üzerinden kaldırdı. Fakat haftaya ne olacak biliyor musunuz?

Haftaya bugün (salı), yani 26 Mayıs'ta Magicka 2 geliyor. Eee, diyorsunuz, değil mi? Bu şu demek: Witcher 3 ile birbirimize nasıl sarılıp ağladıysak, Magicka 2 gelince dostlar yeniden düşman olacak. Herkes popolarını savunsun [*]A magician! Hide your ass[/*], her an dostlardan gelen bir ateş topuyla tutuşabilir, yıldırımlarla çarpılabilirsiniz.

O gün gelene kadar Geralt'ın metalik sesiyle huşu içinde yaşayalım u_u.

Ha bir de, vampir değilim ben!

Çevrimdışı KoyuBeyaz

• 2753
  • Rasyonalist dominant.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #147 : 19 Mayıs 2015, 22:39:08 »
Vuuu Magicka 2 gelsin turnuvasını yapalım, kazanana sarı cüppe verelim! Ateş topları, yıldırımlar! Yunalesca, sana geliyorum!

Çevrimdışı Laughing Madcap

• 960
  • Rom: 51
  • The Oncoming Storm
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #148 : 03 Haziran 2015, 17:16:23 »
Fallout 4 - Official Trailer

Şunu şöyle bırakayım ve peşinen söyleyeyim; evet grafikler öyle ağız sulandırıcı değil ve evet izleyeni çıldırtacak bir nokta yok. Detayları henüz açıklanmamışken çıldıracak bir şey de yok zaten. YENİ BİR FALLOUT OYUNU GELİYOR OLMASI DIŞINDA!?

Hem zaten war...War never changes.
Attention all planets of the solar federation
We have assumed control.

Çevrimdışı mit

• *
  • 5536
  • Rom: 96
  • Kronik Anakronik
    • Profili Görüntüle
    • Yorgun Savaşçı'nın Günlüğü
« Yanıtla #149 : 03 Haziran 2015, 18:09:35 »
Yahu... her seferinde şu müziği nasıl oturtuyor, şu atmosferi nasıl oluşturuyor bu adamlar anlamış değilim. Kalbim ilk saniyelerden itibaren teklemeye başladı. Hele Dogmeat'i görünce... Bir de o son sahne! Allaaaaah!

Umarım Obsidian'den bir-iki şey kapmışlardır. Efendim? Grafik mi? Grafik nedir?
Jackal knows who you are,
Jackal knows where you are.
Try to hide if you dare.
Do your best, i don't care.