Kayıt Ol

Satılık Fantastik, Bilimkurgu, Mitoloji Kitapları, İngilizce Mangalar

Çevrimdışı Ryld Argith

• 879
  • Rom: 5
    • Profili Görüntüle
Bugün kitapları kendisinden almış bulunuyorum. Fiyatlar cazip olduğu kadar kitapların durumlarıda iyi listeye alıcı gözüyle bakmanızı tavsiye ederim. Tekrardan teşekkürler :)

Not: Vlad Taltos setini aldım
"Ben neysem oyum Regene. Sen nasıl ışığın bir parçasıysan, ben de karanlığın bir parçasıyım. Bence biri diğerinden daha iyi veya daha kötü değil"
Kara Dalamar

Çevrimdışı mertsoy

• *
  • 14
  • Rom: 0
    • Profili Görüntüle
Bugün kitapları kendisinden almış bulunuyorum. Fiyatlar cazip olduğu kadar kitapların durumlarıda iyi listeye alıcı gözüyle bakmanızı tavsiye ederim. Tekrardan teşekkürler :)

Not: Vlad Taltos setini aldım

Rica ederim :) hayırlı olsun kitaplar tekrardan

Çevrimdışı tetsuo

• *
  • 37
  • Rom: 1
  • true pain true peace
    • Profili Görüntüle
Hahaha :D Gönlün satılmamasından yanaysa doğru fiyat ama belli olmaz belkide sadece elrici satarsın :)

Bakalım neler olacak elric konusunda tam bir muamma şu an :)

Bu arada elimde çok sayıda ingilizce manga var konuya eklemedim belki konsept dışı olabilir diye siteyle alakalı tam bilmediğim için. ilgilenen arkadaşlar olursa ulaşabilir onları da uygun fiyata vereceğim

mümkünse manga serilerini yazabilir misiniz? resimlerden biraz seçebildim.
It was me, waiting for me, hoping for something more...

Çevrimdışı mertsoy

• *
  • 14
    • Profili Görüntüle
rosario vampire, rurouni kenshin, deathnote, yalınayak gen, ai yori aoshi, death hunt, school rumble, love hina, battle royale, pita ten, detective conan(case closed ingilizce ismi), slam dunk, lone wolf and cub, ichigo %100,monster, fullmetal alchemist, d-gray man, berserk var. ilgilendiğin seri varsa arasında özel mesaj atarsın hangi ciltleri var onu da yazarım fotoğraftan belli olmuyorsa sayıları yaklaşık belli oluyor kaçar tane var toplamda

Çevrimdışı u.aslan

• **
  • 101
  • Rom: 1
    • Profili Görüntüle
Kitapları bende teslim aldım, anlayış içerisinde ve iyi bir alışveriş gerçekleştirdiğimizi düşünüyorum. Teşekkürler

Çevrimdışı mertsoy

• *
  • 14
    • Profili Görüntüle
İlan güncel

Çevrimdışı mertsoy

• *
  • 14
    • Profili Görüntüle
güncel

Çevrimdışı mertsoy

• *
  • 14
    • Profili Görüntüle
İlanı güncelledim satılan kitapları çıkartıp

Çevrimdışı milenya

• **
  • 260
  • Rom: 6
  • Belki de Tanrı bize inanmıyor!
    • Profili Görüntüle
Acaba, seri olan kitaplar tek tek satılır mı? Sadece Gümüşdiken'e ihtiyacım var. Çok çaresizim.  :(
Spoiler: Göster

Çevrimdışı mertsoy

• *
  • 14
    • Profili Görüntüle
Acaba, seri olan kitaplar tek tek satılır mı? Sadece Gümüşdiken'e ihtiyacım var. Çok çaresizim.  :(

Seri olarak toplu satıyorum o durumda olan kitapları . Zaten gümüşdiken ne elimde ne de listede var şu an

Çevrimdışı serhatkayisi

• **
  • 95
  • Rom: 5
    • Profili Görüntüle
zaman çarkı seti satıldı mı ayrıca hepsi ciltli değil mi benim için çok önemli

Çevrimdışı mertsoy

• *
  • 14
    • Profili Görüntüle
Güncel