Kayıt Ol

Matrax !

Çevrimdışı Lunacy

• 435
  • Rom: 8
  • ₪₪
    • Profili Görüntüle
Matrax !
« : 31 Mayıs 2009, 20:53:17 »
Alem Fm de [istanbul frekansı 89.2] hafta içi saat 23.00 dan 02.00 a kadar (bazen bu süre anormal derecede aşılabiliyor :D) olan harika radyo programı.
Zeki Kayahan Coşkun adlı manyağın teki sunuyor.
yıllardır değişmeyen lafları, matraxiyonları falan var bu adamın, ve bi şekilde sürekli eğlendirebiliyor dinleyiciyi.

yahu anlatmakla olmaz ama dinlemelisiniz :D
şimdiye kadar dinlediğiniz hiç bi r programa benzemediğini garanti edebilirim :D
ayrıca zekirdek diye bi de internet sitesi var, spoiler vermiyim şimdi anladınız siz :D

"çekirdek değil tatlım, zekirdek !"
₪ Hail to the Thief ₪

Çevrimdışı Sophié

• 836
  • Rom: 13
    • Profili Görüntüle
    • Sinek Alkışı
Ynt: Matrax !
« Yanıtla #1 : 31 Mayıs 2009, 21:30:29 »
Yeaa bu Bursa'ya da geldi, bi kaç aradkaşım gitti falan bayaa anlattılar sonra ama beni hiç sarmadı. Radyo programını bi kez dinledim, beni yine hiç sarmadı boş geyik gibi. Bilmiyorum. Ama dinleyene saygılar.

Ayrıca ZKC ile ilgili hiç hoş olmayan anılarım oldu :P.

too much sugar 
tb

Çevrimdışı DarLy OpuS

• 2766
  • Rom: 35
  • Dansımız Marşandiz
    • Profili Görüntüle
    • Uykusuzluk Kulesi
« Yanıtla #2 : 31 Mayıs 2009, 23:29:09 »
Alemin en istikrarlı programı. Dakikalarca aralıksız güldüğüm geceler olmuştu. Zeki bu işi gerçekten iyi biliyor, her insan hayatında en az bir defa Matrax dinlemeli.

Bu arada yeni dinleyiciler için önerim; programı dinlemeye 00'dan sonra başlamanız. Zira o saatten önce Sophié'nin de dediği gibi 'birazcık' boş geyik şeklinde gidiyor. 00'dan sonra dinleyiciler bağlanmaya başlıyor ve tabii matraxiyonlar da olaya dahil oluyor. İşte o zaman tadından yenmez hale geliyor program. :D

Çevrimdışı Lunacy

• 435
  • Rom: 8
  • ₪₪
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 01 Haziran 2009, 16:06:03 »
evet ben de ilk bi saatini dinlemiyorum :D
₪ Hail to the Thief ₪

Çevrimdışı Denaro Forbin

• 2114
  • Rom: 54
    • Profili Görüntüle
    • Bilimkurgu Kulübü
« Yanıtla #4 : 19 Ekim 2012, 03:31:01 »
Birisi Matrax mı dedi?

Yaklaşık 4 yıldır dinlediğim, dinlerken hiç sıkılmadığım, aksine gecenin bir yarısı kahkahalar atarak eğlendiğim, geceleri uyumama sebebimin büyük bir bölümünde etkisi olan,  matraksiyonlarıyla Türkiye'deki radyo programları arasında fark yaratan, her sene ödülleri silip süpüren, gençlerin halinden çok iyi anlayan, televizyonculuk rolünü takdir ettiğim, yazarlık rolünü ise ayakta alkışladığım Zeki Kayahan Coşkun'un sunduğu kelimelerle anlatılamayacak kadar başarılı bir programdır.

Eh, daha ne diyebilirim ki. Dinlemelisiniz.