Kayıt Ol

The Demonica - Larissa Ione

Çevrimdışı Horizon

• *
  • 3
  • Rom: 0
    • Profili Görüntüle
The Demonica - Larissa Ione
« : 05 Kasım 2013, 17:31:21 »
Arkadaslar seri hakkinda bilgisi olan varmi ? Demek iatedigim seriyi okumus olan varmi ?
serini son 4 kitabini yeni bir serimis gibi turkceye ceviren arkadas her kim ise hem cok kotu bir ceviri yapmis hemde serinin ortasimdan aldigi 4 kitabi yeni bir seri gibi tanitmis. Mahserin 4 atlisi ismi ile 4kitaplik bir seri olusturmus sanirim. cevirdigi ilk 2 kitabin isimleri ares ve limos . orjinal serinin 6 ve 7 kitaplari malesef. Seriyi olumus bir arkadas bilgilendiri ise cok sevinirim.

(Aslinda benim icin onemli olan seriyi nereden alabilecegim konusunda beni bilgilendirebilecek biri varsa cok daha memnun olurum. Fantastik kitaplari daha cok orjinal dillerinde okumayi tercih ediyorum fakat turkiyede bulmak baya zor oluyor. Amazon sitesinden siparis ilede uzun sureli teslimat oldugundan bir aormak istedim
 Yardimci olabilecek bir arkadas varsa cok sevinirim.)
Love is a name.
Sex is a game.
Forget the Name!
Let's Play the GAME...

Çevrimdışı mit

• *
  • 5536
  • Rom: 96
  • Kronik Anakronik
    • Profili Görüntüle
    • Yorgun Savaşçı'nın Günlüğü
Ynt: The Demonica / Larissa İone
« Yanıtla #1 : 06 Kasım 2013, 11:07:33 »
Merhabalar. Öncelikle foruma hoş geldiniz. Bahsettiğiniz kitabı çok fazla duyan yoktur sanırım, ülkemizde basılmamış dediğiniz gibi. rob389.com veya Pandora.com yabancı kitap satın almak için en iyi alternatifler.

Bu arada, bir forum sakini olarak bundan sonraki mesajlarınızda yazım kurallarına dikkat etmenizi rica edeceğim. Ne yazdığınızı anlamam, sonra da ne sorduğunuzu idrak etmem için mesajınızı 2 kez okumam gerekti. (şu anda ben de telefondan yazıyorum mesajımı) Teşekkürler şimdiden.
Jackal knows who you are,
Jackal knows where you are.
Try to hide if you dare.
Do your best, i don't care.