Kayıt Ol

Seçkide Otuz Dokuzuncu Ay

Çevrimdışı azizhayri

• 581
  • Rom: 1
    • Profili Görüntüle
Ynt: Seçkide Otuz Dokuzuncu Ay
« Yanıtla #15 : 01 Ekim 2012, 12:31:41 »
yalnız bir daha ki öykü için 5 kasım yazılmış. ekimde aylık seçki çıkmayacak mı? hiç sanmıyorum. sanırım yanlış yazıldı.

Evet, bir yanlışlık olmuş. Affola. :) Belirttiğiniz için teşekkürler!

Merhaba:
Eyvah eyvah aldı mı beni bir telaş. Kasıma kadar zaman var diye hergün gidip geldiğim yollarda bile bu konu üzerinde kafa yormadım. Ertelemek benim en rahat başardığım eylem. Beynimin hükmedebildiğim bölümüne emirler vermeliyim "Korkuluk" diye. Son tarihi söylerseniz memnun olurum...
"İnsanlığın en büyük trajedilerinden biri ahlakın din tarafından ele geçirilmesidir." Sir Arthur Charles Clark

Çevrimdışı DarLy OpuS

• 2766
  • Rom: 35
  • Dansımız Marşandiz
    • Profili Görüntüle
    • Uykusuzluk Kulesi
« Yanıtla #16 : 02 Ekim 2012, 00:12:34 »
5 Ekim gibi düşünülüyor. Birkaç gün gecikebilir tabii ama belli de olmaz tabii. Dilerim bizim hatamızdan dolayı bir "yetiştirememe" durumu oluşmaz, yoksa üzülürüm.

Çevrimdışı Ryld Argith

• 879
  • Rom: 5
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #17 : 02 Ekim 2012, 18:14:54 »
Ben sadece Cumaları yazabildiğimden tam 5 Ekim günü gönderebileceğim sorun olur mu?
"Ben neysem oyum Regene. Sen nasıl ışığın bir parçasıysan, ben de karanlığın bir parçasıyım. Bence biri diğerinden daha iyi veya daha kötü değil"
Kara Dalamar

Çevrimdışı azizhayri

• 581
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #18 : 08 Ekim 2012, 11:11:09 »
yalnız bir daha ki öykü için 5 kasım yazılmış. ekimde aylık seçki çıkmayacak mı? hiç sanmıyorum. sanırım yanlış yazıldı.

Evet, bir yanlışlık olmuş. Affola. :) Belirttiğiniz için teşekkürler!

Merhaba:
Eyvah eyvah aldı mı beni bir telaş. Kasıma kadar zaman var diye hergün gidip geldiğim yollarda bile bu konu üzerinde kafa yormadım. Ertelemek benim en rahat başardığım eylem. Beynimin hükmedebildiğim bölümüne emirler vermeliyim "Korkuluk" diye. Son tarihi söylerseniz memnun olurum...

merhaba:
Cumartesi günü gönderdiğim yarışma adlı denemem elinize geçmedi mi yoksa Bu konuda yardımcı olur musunuz...
"İnsanlığın en büyük trajedilerinden biri ahlakın din tarafından ele geçirilmesidir." Sir Arthur Charles Clark

Çevrimdışı magicalbronze

• *
  • 4075
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #19 : 08 Ekim 2012, 16:35:55 »
merhaba:
Cumartesi günü gönderdiğim yarışma adlı denemem elinize geçmedi mi yoksa Bu konuda yardımcı olur musunuz...

Mailiniz gelmedi. Daha sonra gönderdiğiniz mail elimize bu sabah ulaştı ve seçkimize ekledik. Hayırlı olsun :)
"Her neyse sahip olunan, doğar ve ölür.
Bu nefsi müziğin içinde sıkışmış herkes
İhmal eder ölümsüz aklın harikalarını."
- William Butler Yeats, "Sailing to Byzantium "

Çevrimdışı azizhayri

• 581
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #20 : 08 Ekim 2012, 18:01:36 »
Adımı ve denememi gördüm. Çok teşekkür ederim... Okuyunca umarım beğenirsiniz.