Kayıt Ol

Örümcek Adam 3

Çevrimdışı Legolas

• 810
  • Rom: 7
    • Profili Görüntüle
Örümcek Adam 3
« : 16 Ocak 2008, 19:46:46 »

Vizyon tarihi: 4 Mayıs 2007

Yönetmen: Sam Raimi

Senaryo : Alvin Sargent, Stan Lee(Kitap), Steve Ditko(Kitap)

Müzik: Christopher Young(Kitap)

Görüntü yönetmeni: Bill Pope(Kitap)

Tür: Aksiyon, Macera, Fantastik, Bilim Kurgu, Çizgi Roman

Yapım: ABD 2007 156 dakika (Renkli)

Dil:İngilizce

Yapımcı Firmalar: Columbia Pictures

Dağıtıcı Firmalar: Warner Bros

Konusu:

Peter Parker sonunda M.J.'e olan bağlılığı ve bir süper kahraman olarak görevleri arasında bir denge kurmuştur. Ancak ufukta bekleyen bir fırtına vardır. Uzaydan gelen bir organizma Peter ile birleşerek ona eskisinden daha fazla güçler veren siyah bir kostüm sağlar. Öte yandan Peter'ın kişiliğinin karanlık tarafını da güçlendirip kontrolünü ele geçirmeye çalışır. Siyah kostümün etkisiyle birlikte Peter'ın kendine olan güveni çok fazla artar ve onu seven insanları ihmal etmeye başlar. Sahip olduğu yeni gücün baştan çıkarıcı cazibesi, Peter'ı şimdiye kadarki en büyük düşmanından bile daha büyük bir tehlikeyle karşı karşıya koyar.

Çevrimdışı Apocalyptique

• **
  • 193
  • Rom: 0
    • Profili Görüntüle
Ynt: Örümcek Adam 3
« Yanıtla #1 : 16 Ocak 2008, 19:52:01 »
SpiderMan<333
tapılabılecek bır "vaka".Dergı halı de cızgı fılm halı de fılm halı de super bır serı.Hala 3unu ızleyememıs olmamsa ıcleracısı bır durum :X

Çevrimdışı Nirnaeth

• 848
  • Rom: 4
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 19 Ocak 2008, 12:29:13 »
Film güzeldi, ancak Venom'a çok az yer verilmişti. Onu bu kadar arkaya atmak bana pek doğru görünmedi.
Peter kostümün etkisiyle tamamen berbat bir kişiliğe bürünüyor... Fakat bu berbat kişilik dönemi fazla sürmüştü filmde, abartmayıp tadında bıraksalar daha iyi olurdu.
Bir ara Mary Jane - Peter ilişkisini konu alan bir pembe dizi izliyormuş izlenimine kapıldım sanki.
Ve Harry Osborn'a değinmek bile saçma olur. Ölmesi hataydı, böyle acı bir şekilde gitmesi saçmaydı..

Çevrimdışı Ginny Weasley

• **
  • 136
  • Rom: 0
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 07 Şubat 2008, 22:27:42 »
Spider-man serisini takip etmesem de bu filmi izledim ve çok beğendim :D