Kayıt Ol

Somni'amor

Çevrimdışı Amras Ringeril

• 2483
  • Rom: 0
    • Profili Görüntüle
Somni'amor
« : 08 Şubat 2008, 13:27:47 »
rab22 nin isteği üzerine benim tarafımdan çevrilmiştir.Asıl kaynak : www.veritaserum.com Witherwings isimli üyenin Fan Fiction yazısıdır. Benim bir alakam yok sadece çevirmenim   ;D

Yaş 22. Draco oradaydı ve Pansyden uzaktaydı fakat onlardan fazlası gözükmüyordu. Draco etrafındaki insanlara karşı tam bir taş kalpliydi. Ama bu gerçek miydi? Her şey bir rüya gibi meydana geldi. Draco etrafta dolaşırken beklenmedik çekici bir kız onun hayatına girdi ve büyük bir aşkı başlattı...

Bölüm 1
---------------

Pencerede bir gürültü. Draco hemen mutfağa koştu, kaşlarını çatarak ona ailesinden kalan büyük taş köşkün dışına doğru baktı. Köşk küçük büyücü kasabası Grasselhop’un hemen dışındaydı.
Dışarıda: Bir baykuş etrafta etrafta uçuyordu ve pencereden içeri girdi, biraz uçtu ve Draco onu besleyene kadar sızlanmaya devam etti.
Draco sırıttı. Tatlı olsa bile yine de ne kadar aptal bir baykuştu bu. Bir dahakine alışverişe Pansy ile gidip daha iyi bir baykuş almasını sağlayabilirdi, tabi ki kız bunu reddetmek istemezdi.

‘Ama Draco bir daha Pansy ile alışverişe gidemeyebileceğini düşündü. Mektubu açtı ve bir fısıltıyla okumaya başladı.
Sevgili Draco,
Düşünüyorum da, sanırım yollarımızı ayırmak bizim için iyi olacak. Sen harika olsan bile yine de hayatım için iyi olanı yapmalıyım, bunun için senden ayrılmalıyım. Bir süre görüşmemeliyiz, birkaç gün, belki aylar ve hatta yıllar, senden daha iyi birini bulacağım, ve sende birini bulacaksın be… neyse. Evimde tek başıma oturacağım, Birlikte geçirdiğimiz bütün güzel şeyleri hatırlayacağım.

Sanırım seni özleyeceğim,’

Pansy

Draco kağıdı buruşturup attı. Pansy sadece bir aptaldı. Onun gibi bir mükemmel bir adamı hak etmiyordu.
Draco pelerinini aldı, asasını da alarak kapıyı arkasından çarpıp çıktı.
try again fail again fail better

Çevrimdışı rab22

• *
  • 3
  • Rom: 0
    • Profili Görüntüle
Ynt: Somni'amor
« Yanıtla #1 : 08 Şubat 2008, 18:26:03 »
sen süpersin çevirdiğin için teşekkür ederim ingilizcem ii değil ama senin sayende bu fici okuyabileceğim
yeni bölümü çeviri olarak yazarsan çok teşekkür ederim

SAOL:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::