Kayıt Ol

Olası 8. kitap senaryosu

Çevrimdışı Huor Eärfalas

• 620
  • Rom: 6
    • Profili Görüntüle
Ynt: Olası 8. kitap senaryosu
« Yanıtla #30 : 14 Ocak 2008, 16:21:04 »
Bence şimdiki harry potter serisi eski olcaktı yani şöyle anlatayım.Bu olan 7 seri ilk savaşı anlatçaktı yani james,lily fılan eski yoldaşlık üyeleri filan şimdi devam filmi olucaktı 19 yıl sonra dıcektı harry fılan bebekti büyücekti tabi şimdi esas seriye devam edilcekti daha heycanlı daha zevkli olurdu bence ;)

Çevrimdışı Huor Eärfalas

• 620
  • Rom: 6
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #31 : 14 Ocak 2008, 16:42:19 »
Hayır o açıdan demedim başta Grindewald'ın işareti olarak geçiyordu hatırlıyorsan yada sembolü diyeyim.

Onun işareti olarak bilen sadece bir kaç kişi var Xenophilius Lovegood gibi... :D
O adam kafayı yemiş bırakın onu :P Keşke grindewald öldürmeseydi jkr yeni LoRdumuz o olurdu :D

Çevrimdışı brave_prens_1988

• **
  • 380
  • Rom: 2
  • dürüstlük yoksa arkadaslıgında anlamı yoktur
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #32 : 14 Ocak 2008, 16:52:04 »
grindelwald olmazdı  çünkü  vijdan azabı duyuyordu

ben yeni bi karanlık lord çıkarcam size bekleyin :D
8.kitaba  başladık  bilipte okumayan, okuyupta yorum yapmayan bizden değildirr :D

z anka yoldaşlıgı   FRED WEASLEY
ölüm yiyen    REGULUS  BLACK

Çevrimdışı mehmetalemdar

• *
  • 25
  • Rom: -2
  • _-*-_Mehmet_Alemdaroğlu_-*-_Kinq_Cash_Wanted_-*-_
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #33 : 08 Şubat 2008, 20:18:07 »
çocukları uzerine olur kitap veya çaplcular uzerine :D
Cash Wanred_Kinq_Qarizma_Turkish RAP

Çevrimdışı Ginny Weasley

• **
  • 136
  • Rom: 0
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #34 : 12 Şubat 2008, 17:04:57 »
Artık Harry Potter üzerine birşey yazılması saçma olur gibi geliyor bana çünkü herşey bitti ama önceden olanlardan bahsedebilir Grindelwald, Dumbledore, Dumbledore'un ailesi,R.A.B gibi kişilerin hakkında yazılabilir

Çevrimdışı brave_prens_1988

• **
  • 380
  • Rom: 2
  • dürüstlük yoksa arkadaslıgında anlamı yoktur
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #35 : 12 Şubat 2008, 17:20:52 »
bnece yazması gereken kesinlikle voldemortun yukselişi olmalı..  bu adam nası olduda bu kadar kişiyi topladı nasıl olduda  kurtadamlar neyse ama  ruh emicilere  nasıl söz geçiriyor  ilk onlarla iletişimi nasıl kurdu    onlar üzerinde nası hakimiyet sağladı.  bunlar yazmalı  yeni  bi hikaye yazarı olarak  karanlık lordu nası yukselteceğim bilmiorum.  yani  sanki biraz boşluk var  bunlardan bahsetmeli

jk ye burdan seslenelim   ilk savaşı anlat   yeni bişiler yapmana gerek yok
8.kitaba  başladık  bilipte okumayan, okuyupta yorum yapmayan bizden değildirr :D

z anka yoldaşlıgı   FRED WEASLEY
ölüm yiyen    REGULUS  BLACK

Çevrimdışı Kunt

• *
  • 30
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #36 : 12 Şubat 2008, 23:46:33 »
8. kitap çıkmıcak olsa da çıkarsa da ansiklopedi şeklinde olur diye düşünüyorum.

Çevrimdışı Michael Evans

• **
  • 309
  • Rom: 1
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #37 : 21 Şubat 2008, 19:57:50 »
Ansiklopediden ayrı bir kitap yazmaya kalkışırsa bence herkesin söylediğinin toparlanmış şekli olmalı.

Yani Lost diye bir dizi var (Beni tanıyanlar bilir pek severim :P). Yeni sezon başlamadan önce Lost: Missing Pieces adlı 13 tane 2-3 dakikalık kısa videolar yayınlandı ve bunlar, önceki sezonlarda merak edilen bir çok şeyi açıkladı.

Varmak istediğim nokta, Rowling de böyle bir şey yapabilir. Yani Harry Potter: The Missing Pieces Of Past yani Geçmişin Kayıp Parçaları adlı bir kitap çıkarabilir. Her bölümde ayrı bir hikaye anlatabilir. Bir bölümde çapulcular dönemine inebileceğimiz onların bir anısı. Bir bölümde Snape ve Lily'nin 7. kitapta görmediğimiz bir anısını, başka bir bölümde de Voldemort'un yükselişini anlatabilir. Yani Voldemort'un yükseliş olayına tek başına bir kitap ayırması bana biraz saçma geliyor. Ama gerçekten Geçmişin Kayıp Parçaları adlı bir kitap çıkarırsa (ismi çok sevdim de :P) hem seride hızlı şekilde geçilmek zorunda kalan bir çok şeyi daha rahat anlatabilir hem de okuyucuların tatmin olmasını sağlar.

7. Kitapta Snape'in anılarının anlatıldığı bölüm bence çok hızlıydı, biraz zorlama, biraz bunu da buraya koyayım, bu da olsun demiş gibi geldi. O yüzden pek tad alamadım o kısımdan. Umarım geçmişi anlatan bölümleriyle güzel bir kitap çıkarır.

Bunun yanı sıra geleceği anlatan bir kitap çıkarırsa okumayacağım.

Çevrimdışı Nirnaeth

• 848
  • Rom: 4
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #38 : 16 Mart 2008, 12:16:45 »
Artık Harry Potter üzerine birşey yazılması saçma olur gibi geliyor bana çünkü herşey bitti ama önceden olanlardan bahsedebilir Grindelwald, Dumbledore, Dumbledore'un ailesi,R.A.B gibi kişilerin hakkında yazılabilir

Ansiklopedi yaratması dışında önceden bahsetmesi biraz tuhaf olur, yoksa ben de Çapulcular falan diyordum :D Çünkü geçmiştekileri az çok biliyoruz zaten. Geleceğe yönelik olması daha muhtemel, Teddy Lupin yada Harry'nin çocuklarının hikayesi. (Düşünsenize bi Children of Potter falan xD)

Çevrimdışı chandler

• **
  • 52
  • Herkesin gördüğü ileti kişisel olur mu? :)
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #39 : 16 Mart 2008, 13:27:05 »
ya diorum harry büyüdü evlendi çoluk cocuğa karıştı keşkem voldecim tekrar cıksa bi şekilde the death eaterslar gene görünse yenileri yada eskileri yada ortaya karışığı cıksa savaş gene başlasa ve kitap uzun olsa 700 küsür değilde z.a.y gibi 1000i geçseeee offf keşke
evet ya hiç kötü karakter kalmadı... >:( Grindelwald da geri dönsün. :strip

φσζτ  fαιЯч σξ  τнэ нэаµэη

Çevrimdışı Coder++

• *
  • 11
  • 010011101011 Coder++
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #40 : 25 Mart 2008, 17:45:45 »
bence voldenin bi horcrux u daha war tkr gelcek ve bu sefer harrynin bebesine musallat olcak sonrası yine pembe dizi olcak yani mutlu son harry onu oldurcek bitcek sonra jkr tekrar karar değiştircek 9. kitabı cıkarmaya karar vercek sonra woldenin bi horcruxu daha cıkcak bu sefer torununu saldırcak :D...bu boyle surer gider