Kayıt Ol

Arya ve Eragon

Çevrimdışı Confess

• *
  • 11
  • Rom: 0
    • Profili Görüntüle
Arya ve Eragon
« : 24 Ekim 2012, 11:39:01 »
Ben sağlam bi Miras Döngüsü fanıyım :) Bir tartışma konusu açmak istedim siteyi beğendim bugün üye oldum.

Bu Arya ve Eragon'un arasında 85 yıl hakkında ne düşünüyorsunuz? :D

Çevrimdışı Ryld Argith

• 879
  • Rom: 5
    • Profili Görüntüle
Ynt: Arya ve Eragon
« Yanıtla #1 : 24 Ekim 2012, 11:41:08 »
Elflerin hayatındaki 85 yıl insanlara oranlanınca 15 yıl oluyor ki bu da pek fark yaratmaz :)
"Ben neysem oyum Regene. Sen nasıl ışığın bir parçasıysan, ben de karanlığın bir parçasıyım. Bence biri diğerinden daha iyi veya daha kötü değil"
Kara Dalamar

Çevrimdışı Confess

• *
  • 11
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 24 Ekim 2012, 11:47:37 »
Elflerin hayatındaki 85 yıl insanlara oranlanınca 15 yıl oluyor ki bu da pek fark yaratmaz :)
  haha ben bi de şu açıdan bakıyorum normal insanların ömrü 60 kadar , e elfler ölümsüz ama  ölümsüzlük yolunda 85 yıl insanlara göre 2 yaşa kadar bile fark yaratmaz bence :D

Çevrimdışı Ryld Argith

• 879
  • Rom: 5
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 24 Ekim 2012, 14:46:05 »
Hayır aslında elfler genel olarak fantastik kurguda ölümsüz değildir. Kutsanmış elfker dışında 500 yıldan uzun yaşayan çok yoktur :)
"Ben neysem oyum Regene. Sen nasıl ışığın bir parçasıysan, ben de karanlığın bir parçasıyım. Bence biri diğerinden daha iyi veya daha kötü değil"
Kara Dalamar

Çevrimdışı Confess

• *
  • 11
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 24 Ekim 2012, 15:39:15 »
Hayır aslında elfler genel olarak fantastik kurguda ölümsüz değildir. Kutsanmış elfker dışında 500 yıldan uzun yaşayan çok yoktur :)

Yine de 500 yıla göre 85 yıl yaş farkı çok değil :D Arya ve Eragon destekçisiyimm :)