Kayıt Ol

Yeni Bir Hikayede Unsurlar

Çevrimdışı zekican5

• **
  • 320
  • Rom: 0
  • .............
    • Profili Görüntüle
Ynt: Yeni Bir Hikayede Unsurlar
« Yanıtla #15 : 27 Ekim 2012, 11:22:52 »
Benden sana diğer bir tavsiye, gerçi bu çoğu kişi için geçerli olmayabilir, yazdıklarını kimseyle paylaşma. Yazdığını bile söyleme. Bu yüzden çalınan tam 4 tane hikayem oldu ve yasal yollardan hakkımı arıyorum şimdi.
   Ben buyoruma katılamayacağım.Yazdıklarımızı paylaşmazsak hataları da bulamayız. Eeee gidip editör bulup kontrol ettirme şansımız da yoksa ;) Şaka bir yana eserlerinin çalınmasına çok üzüldüm . Ben böyle bir durumla hiç karşılaşmadığım için rahatım.Güvenli yerlerde eserlerini paylaşırsan sorun olmayacağını düşünüyorum. Eseri bırak ben oluşturduğum dünyayı detaylarına kadar gösterdim birçok kişiye ama hiçbirisi eseri alıp kopyalamadı.

Not: Sadece birkaç kez arkadaşım benden eserlerimde ki birkaç ırkı kopyalamayı felan istedi bende izin vermiştim. Bence herşey karşılıklı iyi niyetten geçiyor :)

Çevrimdışı Crawley

• **
  • 52
  • Rom: 5
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #16 : 28 Ekim 2012, 20:32:07 »
Benden sana diğer bir tavsiye, gerçi bu çoğu kişi için geçerli olmayabilir, yazdıklarını kimseyle paylaşma. Yazdığını bile söyleme. Bu yüzden çalınan tam 4 tane hikayem oldu ve yasal yollardan hakkımı arıyorum şimdi.
Herkesin hikayelerini paylaştığı bir forumda biraz ilginç olmuş bu :D Hikayelerin çalınması da üzücü olmuş gerçekten.

Çevrimdışı zekican5

• **
  • 320
  • .............
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #17 : 29 Ekim 2012, 01:51:57 »
Evet üzücü. Benim başıma gelseydi,düşünüyorumda deli olurdum herhalde  :(

Çevrimdışı Tardis

• **
  • 92
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #18 : 07 Kasım 2012, 22:04:44 »
Herkesin gördüğü öykülerim değillerdi öyle söyleyeyim :D
İnsanlar güçsüz oldukları için ağlamazlar,
Çok zamandır güçlü oldukları için ağlarlar...