Kayıt Ol

Başucumda Müzik - Kürşat Başar

Çevrimdışı Lucilla Clarté

• 935
  • Rom: 5
    • Profili Görüntüle
Başucumda Müzik - Kürşat Başar
« : 31 Ocak 2008, 15:14:22 »

Eğer, hayatınızın herhangi bir an'ına gidip orada sonsuza dek kalacaksınız deseler yalnızca iki şeyden birini seçmek isterdim. Biri, o çocukluğun bahçesindeki ağacın dalına asılı salıncakta sallanırken... Öteki, bütün hayatım boyunca en çok sevdiğim adamla öpüştüğüm ilk gün... Herkes aşık olmanın ortak dilini bulup yazmaya çalışıyordu.

Ama aslında bu kadar basitti işte: Birini öptüğünde salıncakta sallanır gibi hissediyorsan aşıksın.'

Başucumda Müzik, bizi 'gerçekleşen bir rüya'ya götürüyor.50'li ve 60'lı yılların karmaşasında unutulup gitmiş gizli bir aşk öyküsünü anlatıyor. Orada, sokaktan akordiyon sesinin geldiği bir bahar sabahında, unutulmaz cumartesilerde, unutulmuş şarkılarda eşsiz bir duyguyu, tutmak isterken avucumuzdan kayıp giden o rüyayı okuyacaksınız. Hem de çok tanıdık bir yakın tarihin çarpıcı gerçeğinin içinde...

~ Mervem tavsiye etmişti bunu bana..Nasıl ne ara bittiğini bile hatırlamıyorum size de tavsiye ederim(:

Çevrimdışı Jejune

• 658
  • Rom: 1
  • *LucillaClarté'm. ~
    • Profili Görüntüle
Ynt: Kürşat Başar - Başucumda Müzik (=
« Yanıtla #1 : 31 Ocak 2008, 15:28:09 »
supersn hesnam :D
harıka bı kıtaptır =) okurken bı ara gozyaslarına boguldugumu hatırlarım :P cok surukleyıcı bı kıtaptır =) bnde tvsıye ederım okumayanlara (=

Çevrimdışı Apocalyptique

• **
  • 193
  • Rom: 0
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 04 Şubat 2008, 20:59:31 »
Muhtesem,harıka,of bu kıtabı okurken aglamak ne kelıme oldum ya of =) Merfhem sagolasn bana da o tavsıye etmıstı (;

Çevrimdışı Onirique

• *
  • 44
  • Rom: 0
  • living is easy with eyes closed.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 06 Şubat 2008, 00:07:02 »
sanırım hepimiz merve sayesinde okuduk :P sagolsun canım  :) cok hos bir kitap aglıyoruz tabi :P kim aglamaz ki :)
~
Herkes ve her şey, beni yok etmek için, durmaksızın payını isteyerek, hiçbir zaman, bana el uzatmadan, yardımıma gelmeden, böyle olduğum için ve böyle kalayım diye beni severek, üstüme geliyor.
AlbertCamus

Çevrimdışı Lucilla Clarté

• 935
  • Rom: 5
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 15 Şubat 2008, 12:08:54 »
sanırım hepimiz merve sayesinde okuduk :P sagolsun canım  :) cok hos bir kitap aglıyoruz tabi :P kim aglamaz ki :)

Evet hepimiz kitapla Merve sayesinde tanışmışız  :P Kim ağlamaz ki doğru söylüyosun =) okusun okusun herkes okusun bu kitabııı :D