Kayıt Ol

Zaman Tozları - Sadık Yemni

Çevrimdışı mit

• *
  • 5536
  • Rom: 96
  • Kronik Anakronik
    • Profili Görüntüle
    • Yorgun Savaşçı'nın Günlüğü
Ynt: Zaman Tozları // Sadık Yemni
« Yanıtla #15 : 15 Nisan 2012, 11:37:26 »
Bu hafta sonu kitap fuarında satışa çıkacakmış. İlk alanlardan biri olabilmek adına en ön sıralarda yer alacağıma emin olabilirsiniz :)

Kendisiyle dün 1 saate yakın sohbet ettik Çizmeli kedi standında. Kapak hakkında kendisi de pek mutlu değil ama "Vardır herhalde bir bildikleri..." demekle yetiniyor her zamanki saygılı haliyle. Tabi bu Ozancan ile benim yayın evi yetkililerine tepkimizi göstermemize engel değildi. Biz kapak hakkındaki olumsuz yorumlarımızı iletirken Sadık abi'nin de bıyık altından gülümsemesini görmek hoştu doğrusu.

Hepinize selamı var!
Jackal knows who you are,
Jackal knows where you are.
Try to hide if you dare.
Do your best, i don't care.

Çevrimdışı beerold

• **
  • 173
  • Rom: 2
    • Profili Görüntüle
Ynt: Zaman Tozları // Sadık Yemni
« Yanıtla #16 : 28 Kasım 2012, 21:29:56 »
İlk kez kendi coğrafyamızdan bir yazarın bilim kurgu kitabını okudum ve çok hoşuma gitti.  Her cümlesi özenle seçilmiş diyebilirim. Kurgusu, karakterleri ve olayın sunuluş şekli çok güzeldi. Açıklayıcı fizik bilgileri herkesin anlayabileceği seviyedeydi. Birçoğumuzun izlediği filmlere ya da dinlediği müziklere yapılan tatlı göndermeler mevcuttu. Ben de diğer arkadaşlar gibi kapağı yadırgadığımı belirtmeliyim. ( Özellikle ikinci kitabın kapağı nedir öyle anlamış değilim.) Sadık Bey'in kalemine sağlık.