Kayıt Ol

Venom ve Sinister Six Kendi Filmlerine Kavuşuyor

Çevrimdışı Denaro Forbin

• 2114
  • Rom: 54
    • Profili Görüntüle
    • Bilimkurgu Kulübü
Venom ve Sinister Six Kendi Filmlerine Kavuşuyor
« : 18 Aralık 2013, 14:22:44 »

Açığa çıkan son bilgilere göre, gelecek Spider-Man filmini Venom ve Sinister Six (Belalı Altılı: Doctor Octopus tarafından kurulmuş kötü adamlar çetesi) yapımlarının takip edeceği resmi olarak duyuruldu!

Bu iki filmin, sıradaki The Amazing Spider-Man filmiyle tam bir Spider-Man evreni oluşturularak aynı evrende geçmesi bekleniyor. Ayrıca tüm filmlerin yönetmen Marc Webb önderliğinde şekillendirileceği söylenenler arasında.

Alex Kurtzman, Roberto Orci, Jeff Pinkner, Ed Solomon ve Drew Goddard’dan oluşan 5 kişilik yazar ekibiyse kendilerini çoktan kanıtlamış isimler. Bu 5 yazarı Star Trek, Transformers, Alias, Fringe, Men in Black, Bill & Ted’s Excellent Adventure, World War Z, Lost, Cloverfield, The Cabin in the Woods gibi yapımların ve yeni Marvel serisi olacak Daredevil’dan da tanıyoruz. Yapımcıların önemle vurguladıklarına bakılırsa bu beş isim yukarıdaki ses getirmiş yapımlarda önemli roller oynamış isimler.

X-Men serisi yükselişe geçmiş, Avengers’da yeni film bekleniyor ve Justice League de ekranlarda görünmeye hazırlanıyorken şimdi de Venom ve Spider-Man belalıları beyaz perdeyi domine etmeye hazırlanıyor.

Bakalım gönüllerimizi fethetmeye mi, yoksa hayallerimizi yıkmaya mı gelecekler? Hep birlikte göreceğiz.

Çevrimdışı SPAWN-TheUndead

• **
  • 52
  • Rom: 0
    • Profili Görüntüle
Ynt: Venom ve Sinister Six Kendi Filmlerine Kavuşuyor
« Yanıtla #1 : 18 Aralık 2013, 15:52:21 »
Valla venomu resmen p.ç. etmişlerdi. Umarım güzel bir restart çekip görkemine kavuştururlar.
O ÇOCUKLARI BAĞIRTTI, BENDE ONU BAĞIRTTIM BAĞIRTTIM BAĞIRTTIM VE GENE BAĞIRTTIM!!!

MEİJİ FANSUB

Çevrimdışı magicalbronze

• *
  • 4075
  • Rom: 1
    • Profili Görüntüle
Ynt: Venom ve Sinister Six Kendi Filmlerine Kavuşuyor
« Yanıtla #2 : 18 Aralık 2013, 22:08:15 »
Venom ile ilgili ben de ne yapacaklar merak ediyorum. Marvel elindeki kozları bir bir ortaya dökerken DC'nin de artık hızlanması ve arayı kapatması gerekiyor. Tabii mottomuz şu: Kaliteli olsun, geç olsun, bizim olsun.
"Her neyse sahip olunan, doğar ve ölür.
Bu nefsi müziğin içinde sıkışmış herkes
İhmal eder ölümsüz aklın harikalarını."
- William Butler Yeats, "Sailing to Byzantium "