Kayıt Ol

Nick'lerinizin Anlamları

Çevrimdışı Guy Fawkes

• **
  • 266
  • Rom: 1
    • Profili Görüntüle
Ynt: Nick'lerinizin Anlamları
« Yanıtla #165 : 09 Şubat 2017, 21:34:35 »
Bilmiyorum, telaffuzu kulağıma hoş geldi.

Çevrimdışı Ozymandias

• **
  • 200
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #166 : 10 Şubat 2017, 00:57:30 »
@Bay_Karamsar

Verdiğin bilgi önemli kardeşim iyi oldu söylediğin yalnız aradaki bağlantıyı yeterince anlayamadığıma eminim. V for Vendetta filmini de yarım yamalak izledim. İzlemedim demem daha doğru sanırım.

@Guy Fawkes

Sizin maske konusunda bilginiz var mıydı ?

Çevrimdışı lotrozan

• *
  • 21
  • Rom: 0
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #167 : 10 Şubat 2017, 11:09:16 »
Kralkatili güncesini bitireli çok olmuştu. Üçüncü kitap hakkında Pat çok iç acıcı haberler vermiyordu. Saçma ergenvari bir gazla bu nicki aldım. Hiç memnun değilim ama kaldı artık. Değiştirme şansım olsaydı her yerde kullandığım nickime dönüş yapardım.
Don't pretend to have cancer in an attempt to get an early look at my next book.

Patrick Rothfuss
https://twitter.com/PatrickRothfuss/status/693581817694126080

Çevrimdışı Ordeith

• *
  • 17
  • so say we all!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #168 : 10 Şubat 2017, 12:34:05 »
Zaman Çarkı'nın en yanlış anlaşılmış ve en karizma karakteri Padan Fain'in Eski Dil'de wormwood (türkçesi pelin imiş) anlamına gelen  OHR-deeth diye okunan ismi :D

Çevrimdışı Harok

• *
  • 12
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #169 : 10 Şubat 2017, 20:05:48 »
Adımın ve soyadımın ilk heceleri :)

Çevrimdışı Sindella

• *
  • 30
  • Rom: 2
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #170 : 11 Şubat 2017, 11:16:28 »
Conor Kostick tarafından yazılan EPIC kitabında geçen Erik adlı karakterin oynadığı fantastik oyundaki karakterinin ismi. Sindella üzerimde büyük bir etkisi olan bir karakterdi  ;D  :fight: Aynı zamanda Secret Origins çizgi romanının bir karakteri
Hayat; yalan karanlık bir boşluk ve ben o boşluğun içinde kaybolan bir gerçeğim.

Çevrimdışı yavanna

• **
  • 109
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #171 : 22 Ağustos 2017, 12:07:24 »
Tolkien evreninde bir Valie. Bitkilerin yaratıcısı olmakla birlikte doğurganlık anlamına gelen bir anlamı da vardır. Orta-Dünya'yı ağaçlarla süsleyendir kendisi aynı zamanda Aule'nin de eşidir. Zamanında cüceleri yarattığı için Yavanna ona çok sinirlense de Manwe'nin yardımıyla entler ve kartallar ile birlikte çocuklarını koruyabilmiştir. Filizfidanoğlu gibi bir soyadına sahibim, Orta-Dünya hayranıyım, daha uygunu olamazdı bana herhalde(: