Kayıt Ol

Hangi Kitap Size Ne Hissettirdi?

Çevrimdışı Nightmare

• 627
  • Rom: 8
    • Profili Görüntüle
    • Saklı Günlükler
Ynt: Hangi Kitap Size Ne Hissettirdi?
« Yanıtla #15 : 24 Haziran 2013, 23:00:55 »
Wardstone günlükleri

İlk üç kitabını 2 günde bitirdiğim harika bir seri.Kitabın hayaletlerle ilgili olduğunu düşünüp de duygusuz bir kitap olduğunu düşünmeyin.Bazı yerlerinde çok duygulandığımı itiraf etmem gerek.Özellikle de 3. kitapta.

Çevrimdışı azura

• *
  • 1
  • Rom: 0
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #16 : 01 Temmuz 2013, 12:37:22 »
ben en çok taht oyunları serisine bağlandım. özellikle ilk kitap. oradaki ned e resmen bağlandım. kişilik yönünden  sonra diğerlerinin çevremdeki insanlarla özdeşleştirdim. ve körü körüne sadakat yada çok iyimserlik aşırı dürüstlük bize diğer insanların yanında harcanan bozuk para gibi gösteriyor. ned gibi bir sonumun olmasını istemezdim

• *
  • 4
  • Rom: 0
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #17 : 04 Ekim 2013, 21:54:07 »
normalde önce kitapları okunsa da ben felsefe taşının filmini izlemiştim şuana kadarda felsefe taşıyla sırlar odasını okudum harry potter serisindeki isimleri bilgileri her şeyini adımdan daha iyi bilirim :D bu kitapları okumaksa derin duygular içerir mutlaka harry potter serisi 8 filmden ve 7 kitaptan oluşuyor her neyse  bu kitapları okumak bana çok farklı duygular yaşattı daha önce yaşamadığım yumuşak duygular çok da güzel evet benden bu kadar :)

« Yanıtla #18 : 26 Ekim 2013, 19:00:36 »
Yüzüklerin Efendisindeki karakterlerin sadakatleri ve cesaterleri beni kitaba bağlamıştı