Kayıt Ol

[Satılık] Oyuncunun El Kitabı 3. Edisyon

Çevrimdışı Vega

• 1023
  • Rom: 5
    • Profili Görüntüle
[Satılık] Oyuncunun El Kitabı 3. Edisyon
« : 10 Ocak 2013, 21:41:41 »
 Kitabı bulmak için bir iki sene uğraşmıştım sanırım ama şimdi çok da işime yaradığı söylenemez.

Çok yıpranmış sayılmaz, ama gıcır gıcır ilk basıldığı zamanlardaki gibi de değil tabii. Herhangi bir sayfa eksikliği yok.

Fiyatı elli tl'den başlatıyorum-malum bulunması zor, piyasada olmayan bir kitap. Ama sanırım indirim yapabilirim. Konu altından ya da pm ile iletişime geçebilirsiniz.

Çevrimdışı delizaza

• *
  • 2
  • Rom: 0
    • Profili Görüntüle
Ynt: [Satılık] Oyuncunun El Kitabı 3. Edisyon
« Yanıtla #1 : 27 Mart 2014, 19:00:05 »
% 50 indirim yaparsan ilgilenebilirim

Çevrimdışı Ryld Argith

• 879
  • Rom: 5
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 27 Mart 2014, 20:13:06 »
Fotoğraf koyabilirsen aklımızda daha net bir cevap olabilir. En azından kendim için söylüyorum. :)
"Ben neysem oyum Regene. Sen nasıl ışığın bir parçasıysan, ben de karanlığın bir parçasıyım. Bence biri diğerinden daha iyi veya daha kötü değil"
Kara Dalamar

Çevrimdışı delizaza

• *
  • 2
  • Rom: 0
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 27 Mart 2014, 22:02:58 »
bedavaya getirdigim sanılmasınsöyleyeceğim. bende olsa böyle bi kitap kesinlikle dagıtırdım. oyuncu sıkıntısı çok diye biliyorum. belli şehirler dışındada yok. ben adanadayım mesela olsa oyuncuda bulurdum öğrensindiye dağıtırdımda netten yada elden fotokopiyle fotokopi haline tonla para verilir cidden. üstüne kitaba yinede alıcı bulurdum. illaki orjinal kitabı isteyecek biri olurdu.

sen bana sat en iyisi hellederim ben bu işi...