Kayıt Ol

Heroes

Çevrimdışı ...Allen C.P...

• **
  • 137
  • Rom: 0
    • Profili Görüntüle
Ynt: Heroes
« Yanıtla #45 : 14 Eylül 2009, 16:37:18 »
yok ben iyi karakter olmaz anlamında söylemiştim :D
pardon bn yanlış anlamışım:)
...İmza ve avatarlarım bana aittir!(Kesinlikle almayınız!)

malkavian

Heroes Sezon 4 ilk iki bölümün ön görüntüleri
« Yanıtla #46 : 14 Eylül 2009, 20:36:14 »
Sezon 4 daha başlamadan özlediğiniz heroes karakterlerini görmek istiyorsanız buyrun. Ön çekimlerden bazıları yaınlandı. Sezon 4 ün birinci ve ikinci bölümüne ait görüntüleri aşağıdaki linkten izleyebilirsiniz.

Çevrimdışı voyvoda

• **
  • 202
  • Rom: 5
    • Profili Görüntüle
Ynt: Heroes Sezon 4 ilk iki bölümün ön görüntüleri
« Yanıtla #47 : 15 Eylül 2009, 03:02:26 »
5 video var artık sitede ve aslında çok da güzel olmasalar da videolar heroes damarımı kabartmaya yettiler

Çevrimdışı ...Allen C.P...

• **
  • 137
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #48 : 15 Eylül 2009, 16:27:09 »
Katılıorum (damarlarım kabardı kısmına :D)
...İmza ve avatarlarım bana aittir!(Kesinlikle almayınız!)

malkavian

« Yanıtla #49 : 22 Eylül 2009, 22:52:44 »
Heroes 4. Sezon 1. ve 2. bölümün birleştirilmiş özel versiyonu ile başladı. 1 saat boyunca kesintisiz Heroes izleyebileceğiz    :o

malkavian

« Yanıtla #50 : 23 Eylül 2009, 20:06:46 »
İzledim ve kitlendim kaldım 1 saat 30 dakikalık bir şölendi ve başlangıç sahnesi ve karakteri oldukça süpriz oldu. Her bölümün sonunda 'noluyor ya?' diyordum bu sefer de geleneği bozmadım :)

Spoiler: Göster
Prison Break deki kötü adam. Bir Sirk Teması ve gotik ve dövmelerle dolu yeni süper güçler inanılmazdı

Çevrimdışı DarLy OpuS

• 2766
  • Rom: 35
  • Dansımız Marşandiz
    • Profili Görüntüle
    • Uykusuzluk Kulesi
« Yanıtla #51 : 24 Eylül 2009, 17:07:58 »
Bomba gibi bir sezonla başladı yine. 2 değil, 22 bölüm olsa, ardı ardına kendisini izlettirebilecek kalitede ve tattaydı. Yepyeni karakterlerin olaya girişlerini çok sevdim. Samuel ve diğerleri(özellikle bıçaklı adam) son derece renkli sahneler katmış diziye. Tracy zaten yine formunun zirvesindeydi.

İçerisinde çok fazla karakter bulunduran dizilerde (Lost gibi), zaman zaman sahne başka karakterlere döndüğünde; seyri sıkıcı bir hal alabiliyor dizi. Heroes bu kılıftan tamamen sıyrılmayı başarmış. Zira önceki sezonlarda tiksintiyle izlediğim Hiro & Ando ikilisinden bile ayrı ayrı zevk alabildiğimi fark ettim.

Kurgu açısından da beklediğimden çok ama çok iyi bir başlangıç yaptı. "Kaçaklar" ve hatta "Yaratılış" ciltlerinden bile daha iyi bir sezon bizleri bekliyor gibi.

Beklenmeye layık gördüğüm 'tek' dizi olmayı sonuna kadar hak eden Heroes'u çok seviyorum.

malkavian

« Yanıtla #52 : 24 Eylül 2009, 17:13:38 »
Bundan önceki sezonun tutuk olmasının nedeni senaristlerin greviydi kesinlikle. O kadar güzel bir kurgu ile gidiyordu ki dizi bu olay hızını kesti. Bazı bölümler çekilmedi bile. Ama neyse ki performanslarını bu sezon zirveye taşıyacak gibi duruyorlar.

Çevrimdışı DarLy OpuS

• 2766
  • Dansımız Marşandiz
    • Profili Görüntüle
    • Uykusuzluk Kulesi
« Yanıtla #53 : 24 Eylül 2009, 17:40:25 »
Güzelim "Caniler" cildinin içine ettiler grev yüzünden. Yine de "Kaçaklar"da çok çok iyi topladılar işi. Bu sayede ilk sezondan sonra en beğendiğim cilt olabildi "Kaçaklar". Her ne kadar yetiştireceğiz diye hızlı hızlı da ilerlese, ben çok zevk almıştım son ciltten. :)

Çevrimdışı Nihbrin

• 1243
  • Rom: 43
  • [Infornography]
    • Profili Görüntüle
    • nihbr.in
« Yanıtla #54 : 24 Eylül 2009, 18:10:12 »
Sanırım tek ben tatmin olmadım bu sezon başlangıcından. Zachary Quinto dışında herkesin oyunculuğu sönükleşmiş gibi geldi. Ando ve Hiro ikilisi her zaman bana eğlendirici gelirlerken sırıtamadım bile. Aksyon sahnelerinde iyileşme görmem tek artı yanıydı. Senaryoyu çok dağıttıklarını hissettim, elbet birleşecek ama "ondan ona, şundan buna geçiş" durumunun sürekli olması beni rahatsız ediyor. Umarım bundan sonraki bölümlerde kişisel olarak odaklanırlar karakterlere tek tek.

malkavian

« Yanıtla #55 : 24 Eylül 2009, 20:52:30 »
Ando ve Hiro ikilisi her zaman bana eğlendirici gelirlerken sırıtamadım bile. Aksyon sahnelerinde iyileşme görmem tek artı yanıydı.

Bunun Sebebi Hero'nun yavaş yavaş o gelecekteki suratsız siyah kıyafetli haline dönüşüyor olması olabilir

Senaryoyu çok dağıttıklarını hissettim, elbet birleşecek ama "ondan ona, şundan buna geçiş" durumunun sürekli olması beni rahatsız ediyor. Umarım bundan sonraki bölümlerde kişisel olarak odaklanırlar karakterlere tek tek.
Senaryo zaten baya dağıldı ama dediğin gibi karakterleri tek tek işlerlerse zaman da yine sürekli ileri gitmeleri gerekir. Ayrıca tek tek işlerlerse bu karakterlerimizin yolları kesiştiğinde ne yapacaklar? Zaten zamanda yolculuk edebilen tipler var flashbackler de artarsa iyice anlaşılmaz olur dizi. Bence şu anki işleyiş tarzları senaryoya tek uygun olanı

Çevrimdışı DarLy OpuS

• 2766
  • Dansımız Marşandiz
    • Profili Görüntüle
    • Uykusuzluk Kulesi
« Yanıtla #56 : 09 Ekim 2009, 14:17:28 »
4. bölüm yine çok güzeldi. Ama önceki bölümlere göre biraz daha sönüktü diyebilirim. Orta şekerli, daha az hareketli, yine de beğeniyle izlediğim bir bölüm oldu.

Bölüm hakkında bol spoilerli yorumum:

Hiro'nun daha olgun tavırlarda bulunması ve geçmişi değiştiriş tarzındaki sapmalar çok hoşuma gitti. Tracy her zamanki gibi tam kıvamındaydı. Valiyi susturuş tarzına bittim. :P Noah'ın yeniden olaya dahil olması ve Samuel'in bunu öğrenmesini de heyecanla karşıladım.

Ve bölümü sonu için de, bir yorum yapamıyorum açıkçası. Beğendim mi, şaşırdım mı, yoksa komik mi buldum, hiçbir fikrim yok. :D Diğer bölümün gidişatı açıklayacak bence bunu.

Çevrimdışı Malkavian

• 2152
  • Rom: 57
  • I was lost in the pages of a book full of death..
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #57 : 12 Ekim 2009, 11:02:51 »
Dizideki en sevmediğim karakter nedense Noah'dır. Bir gücü olmayıp da gücü varmış gibi davranan insanlara oldum olası kılımdır. Manipüle edebilen bir karakter gibi koymuşlar diziye ama izleyici olarak beni bile manipüle edemiyor. Clair in sevgisi ile bir sevecenlik katmaya çalışmışlar sadece. Tam gitti derken geri geliyor gibi gibi ve ben bundan hoşlanmıyorum :)

Jack Sparrow'un da dediği gibi 'Kötü bir adama her zaman güvenebilirsin, çünkü onun bir kötülük yapcağından şüphen yoktur. Asıl güvenemeyeceğin kişi iyi olan insanlardır. Onların ne zaman ihanet edeceğini asla bilemezsin.'

Haitian her zamanki gibi karizma ve suskun bir adam. Onun hikayesini geçmiş bölümlerde çok kısa işlediklerini düşünüyorum.

Ve şu meşhur iki ana karakterin ellerini yaka yaka birbirlerine giriştikleri sahne de umarım bu sezon karşımıza çıkar. PEk umutlu değilim o biraz daha uzak bi gelecek ama neyse.

Tamamiyle kötü bir karakteri , yarı yarıya iyi bir adama her zaman tercih ederim. Bu yüzden sirkteki dövmeciden oldukça umutluyum. Hiro Nakamura'yı itişine bile bayıldım :)

Çevrimdışı deniz

• **
  • 75
  • double s
    • Profili Görüntüle
    • kayıp rıhtım
« Yanıtla #58 : 24 Ekim 2009, 12:28:55 »
ben enıstem sayesınde heroes izlemeye basladım sımdı cok sevıyorum ıyıkı varsın heroes...

Çevrimdışı Berre

• 1340
  • Rom: 34
  • Güle güle fermuar!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #59 : 24 Ekim 2009, 21:44:49 »
Bir ara izlemeye başlamıştım ama malesef birçok bölümünü kaçırdıktan sonra işin ucu kaçtı. Karıştı iyice herşey bende izlemeyi bıraktım.