Kayıt Ol

Mutsuz Aşk Vardır - Kadir Aydemir (Hazırlayan)

Çevrimdışı kahlan amnell

• 786
  • Rom: 3
    • Profili Görüntüle
Mutsuz Aşk Vardır - Kadir Aydemir (Hazırlayan)
« : 04 Ocak 2014, 22:39:43 »

Yerli yazarlara verdiği sınırsız destek, yaptığı kampanyalar, okul kütüphaneleri oluşturmak ve Gezi Kütüphanesi'ni kurmak gibi pek çok projeyle adından söz ettiren Yitik Ülke Yayınları'ndan bu ay içinde çıkacak Mutsuz Aşk Vardır adlı çok yazarlı öykü kitabına sevgili işverenimiz magicalbronze da bir öyküsüyle katılmış meğer :) Tebrikler Hakan!

Çevrimdışı Ryld Argith

• 879
  • Rom: 5
    • Profili Görüntüle
Ynt: Mutsuz Aşk Vardır
« Yanıtla #1 : 05 Ocak 2014, 00:19:55 »
Tebrikler Hakan Abi :) Başarılarının devamını dilerim :)

Yosun Abla yayın evini çok güzel anlatmış. Benim de çok takdir ettiğim bir yayın evidir. Yayın evi senin gibi büyük bir ismin öyküsünü yayınlayarak hem eserin kalitesini arttırmış oldu hemde kendi tanınmışlığını arttıracak. :)

Öykünün güzelliğinden zerre şüphem yok. :) Hemen çıksa da okusak :D

Tekrardan başarılarının devamını dilerim Hakan Abi :)
"Ben neysem oyum Regene. Sen nasıl ışığın bir parçasıysan, ben de karanlığın bir parçasıyım. Bence biri diğerinden daha iyi veya daha kötü değil"
Kara Dalamar

Çevrimdışı Denaro Forbin

• 2114
  • Rom: 54
    • Profili Görüntüle
    • Bilimkurgu Kulübü
Evet, Mutsuz Aşk Vardır
« Yanıtla #2 : 09 Şubat 2014, 03:26:03 »

14 Şubat öncesi, Yitik Ülke Yayınları, yine yaptı yapacağını ve mutsuz aşkların da olduğunu kanıtlayan, 133 yazarlı "Mutsuz Aşk Vardır" kitabı ile karşımıza geldi!

Kadir Aydemir hazırladı, 133 yazar sosyal medyada bir araya geldi ve dünyanın en mutsuz kitabı “Mutsuz Aşk Vardır“, Yitik Ülke Yayınları’dan çıktı.

Söyleyin, kim aşkın çaldığı bir şeyi ondan geri alabilmiş?..

Bu kitap aşka dair yaşanmış öykülerden, özel kurgulardan ve masallardan oluşuyor, ama bu öykülerin normalden bir farkı var: Mutsuz aşk öyküleri bunlar.

Mademki aşk bir insana her şeyi yaptırabiliyor, biz de 133 yazarla bir araya gelip kürekleri aksi istikamete çekmeye karar verdik. Kimi öykü sizi ayrılık denizinde boğacak, kimiyse sonsuz bir aşk acısıyla yüzleştirecek. Mutsuzluk denen şey belki de aşkın asıl kimyasıdır: Ayrılık, kaybediş, hissizlik, unutulmak, ölüm, isyan ve zamana boyun eğiş gizli kitabımızın sayfalarında…

Mutsuz Aşk Vardır”, büyük şair Louis Aragon’un meşhur “Mutlu Aşk Yoktur” şiirine selam vererek aşkın mutsuz bir şey olduğunu bir kez daha kanıtlıyor. Burada anlatılanlar kalbinize ve ruhunuza dokunabilir.

İki insanın ayrılığı, unutmak ve unutulmak üzerine mutsuz bir yolculuğa, Kadir Aydemir’in Yitik Ülke Yayınları için hazırladığı “Mutsuz Aşk Vardır” kitabına davetlisiniz.

Aralarında sitemizin Genel Yayın Editörü Hakan Tunç’un, seçkiden tanıdığımız Banu Taylan ve Ruhşen Doğan Nar gibi isimlerin de bulunduğu, 133 yazarlı bu kitabın tanıtım ve künye bilgileri için buraya tıklayabilirsiniz.