Kayıt Ol

Revolution

Çevrimdışı magicalbronze

• *
  • 4075
  • Rom: 1
    • Profili Görüntüle
Ynt: Revolution
« Yanıtla #15 : 09 Mayıs 2014, 23:42:48 »
Az önce 2x19'u izledim. Eğlenceli bir bölümdü ama sezon finaline yaklaşırken çıtayı daha da yükseltirler diye bekliyordum. Özellikle de bir önceki bölümden sonra.

İşin kötü tarafı diziyi izledikten sonra, yani az önce iptal haberini gördüm. Güzel bir diziyi harcamış oldular yine. Aslında bu sefer şunu söylemek lazım: Dizi, gidişatı ile kendi kendini harcadı. Konuyu çok daha iyi bir şekilde işleyebilseler, devam ederler diyordum. Hoş, ben bu şekilde de devam eder diyordum, bu nedenle iptal haberi süpriz oldu.

Hayırlısı diyelim. Oralarda bir yerlerde Arrow sapasağlam ve heyecanı git gide arttırarak devam ediyor.
"Her neyse sahip olunan, doğar ve ölür.
Bu nefsi müziğin içinde sıkışmış herkes
İhmal eder ölümsüz aklın harikalarını."
- William Butler Yeats, "Sailing to Byzantium "

Çevrimdışı Denaro Forbin

• 2114
  • Rom: 54
    • Profili Görüntüle
    • Bilimkurgu Kulübü
« Yanıtla #16 : 10 Mayıs 2014, 00:02:24 »
NBC'nin katliamı sonucu Revolution da ekranlara veda eden dizilerden biri oldu. Fakat ben habere çok üzülmedim açıkçası. Dizinin ilk sezonunun ilk 10 bölümünü soluksuz izlemiştim ve çok hoşuma gitmişti ama sonra gittikçe kötüleşti, ilk sezonun sonlarına doğru çerezlik niyetine izliyordum artık. İkinci sezona ise hiç bulaşmadım, bittikten sonra boş zamanlarımda bakardım diyordum, iptal haberinden sonra ise bakmamaya karar verdim. Hiçbir filmi, diziyi, kitabı yarıda bırakmamıştım, sanırım bu ilk oldu. Geçmiş olsun.

Ayrıca magicalbronze'a katıldım. Arrow gittikçe güzelleşiyor, izlemesi daha da keyifli bir hale geliyor.

Çevrimdışı BoZCiN

• *
  • 43
  • Rom: 1
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #17 : 10 Mayıs 2014, 13:21:55 »
Sevmediğim dizilerin başında. O kadar reklamla ve abartıyla girdi ki, beklentilerin hiçbirini karşılamadı. Ana karakterlerin nerdeyse 30 kez birbirlerinin suratına silahı dayayıp vurmadığı, laçkalaşmış bir inandırıcılığı vardı. İptal edilmesine zerre üzülmedim.
kişioğlu uçamaz kuşlar gibi, ağır sanırlar...
oysa hangi kuş kanadı düşlerimle yarışır.