Kayıt Ol

7. Yıl Satranç Turnuvası

Çevrimdışı mit

• *
  • 5536
  • Rom: 96
  • Kronik Anakronik
    • Profili Görüntüle
    • Yorgun Savaşçı'nın Günlüğü
Ynt: 7. Yıl Satranç Turnuvası
« Yanıtla #120 : 01 Nisan 2015, 15:41:48 »
Ben başta Denaro Forbin - azizhayri eşleşmesinin galibi olmak üzere hepinizin affınıza sığınarak diskalifiyemi rica ediyorum. Çünkü önümüzdeki 15 gün boyunca kendimi kampa alıyorum, bitirmem gereken çok acil bir düzelti var. Centilmen Piç 2'yi bu ayın ortasında teslim etmem gerek çünkü ve daha ÇOK işi var. En azından işin sonunda bana teşekkür edeceksiniz bunun için... yani umarım :) Herkese iyi oyunlar...
Jackal knows who you are,
Jackal knows where you are.
Try to hide if you dare.
Do your best, i don't care.

Çevrimdışı kargasiz

• 428
  • Rom: 7
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #121 : 01 Nisan 2015, 15:49:13 »
İşleriniz rast gitsin inşallah, forumda böyle bir turnuva yürütmek gerçekten zormuş desenize. Herkes çekilmeye başladı ama olmadı ki, neyse turnuva daha hızlı biter en azından, sağlık olsun :)

daifunka_vc teşekkür ederim, aynı zamanda 2 defa yenilmem gerektiği konusu da iyi oldu benim için :)

Çevrimdışı KoyuBeyaz

• 2753
  • Rom: 59
  • Rasyonalist dominant.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #122 : 02 Nisan 2015, 21:02:30 »
kargasiz'ı satranç şahı ilan etsek mi? :)
Uzay elbisemle kavgaya hazırım.

Çevrimdışı TheWalkingIdeas

• **
  • 348
  • Rom: 12
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #123 : 02 Nisan 2015, 21:07:58 »
kargasiz'ı satranç şahı ilan etsek mi? :)

Siz de mi çekiliyorsunuz yoksa?
"Sahtekârlığın evrensel düzeyde egemen olduğu dönemlerde, gerçeği söylemek devrimci bir eylemdir."

Çevrimdışı VeRMiNaaRD

• 461
  • Rom: 1
  • Star-Lord
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #124 : 02 Nisan 2015, 21:08:55 »
Ya benim rakip yoğun olduğu için oynayamıyoruz haftaya da ben yoğun olcam en iyisi biz şah ilan edelim :)

Çevrimdışı KoyuBeyaz

• 2753
  • Rom: 59
  • Rasyonalist dominant.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #125 : 02 Nisan 2015, 21:10:26 »
Hayır ama turnuvanın daha fazla uzamasının anlamı var mı bilmiyorum. Herkesin yoğun olduğu zamanlara denk geldiğinde pek de yapacak bir şey olmuyor. İkinci eliminasyon sistemini yok sayarsak bir galibimiz de var zaten. :)
Uzay elbisemle kavgaya hazırım.

• **
  • 348
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #126 : 02 Nisan 2015, 21:13:48 »
Hayır ama turnuvanın daha fazla uzamasının anlamı var mı bilmiyorum. Herkesin yoğun olduğu zamanlara denk geldiğinde pek de yapacak bir şey olmuyor. İkinci eliminasyon sistemini yok sayarsak bir galibimiz de var zaten. :)
Kalan sağlar bizimdir mantığı ile bitirilebilir. Ben de foruma girmeye ara vereceğim turnuvayı bekliyorum sadece.
"Sahtekârlığın evrensel düzeyde egemen olduğu dönemlerde, gerçeği söylemek devrimci bir eylemdir."

Çevrimdışı kargasiz

• 428
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #127 : 02 Nisan 2015, 21:50:50 »
Haydaaa, olmadı ki böyle ama zevk için oynuyorduk. Kim kaldıysa veya herhangi biri oynamak isterse özel mesajla bana ulaşsın müsait bir vakit ayarlayalım, yine oynayalım.

Turnuva komple iptal mi edilsin o zaman? Hediyeler de başka bir etkinlikte kullanılsın ;)

• **
  • 348
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #128 : 02 Nisan 2015, 22:00:14 »
daifunka_vc bir karar verir artık.

Kargasiz, sizle tekrar oynamak isterim müsait bir zamanda. :)

Çevrimdışı VeRMiNaaRD

• 461
  • Star-Lord
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #129 : 02 Nisan 2015, 22:27:28 »
Serkan abi iptal edilmesine gerek yok bence bileğinin hakkıyla yendin hepimizi :) İkili eleme işini iptal edersek zaten şah rütbesi senin hakkın ;)

Çevrimdışı daifunka_vc

• 618
  • Rom: 20
  • Kronik Öğrenci
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #130 : 02 Nisan 2015, 22:31:04 »
Çok kopukluk olmaz derseniz ben tüm maçların oynanması taraftarıyım, kimsenin de turnuvadan çekilmesini istemem tabii ki. Eğer ki genel kanı bitirmeniz yönünde olacaksa o zaman çok da yapabileceğim bir şey yok. :)
kargasiz'ı şampiyon ilan edebiliriz o takdirde.
There are two secrets to becoming great. One is never to reveal all that you know. - PS:T

Çevrimdışı Fırtınakıran

• *
  • 8351
  • Unique Ravenclaw
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #131 : 02 Nisan 2015, 22:33:23 »
Niye maçlar yapılmıyor ben onu anlamadım. İhsan abi delicesine yoğunluğundan dolayı çekildi. Ama onun durumu özel. Diğer arkadaşların bir şekilde maçlarını tamamlayacağını düşünüyorum.

daifunka çok güzel bir maç listesi ve turnuva düzeni getirmişti. Bence bu kurulu düzeni bozmaya gerek yok :).

Çevrimdışı kargasiz

• 428
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #132 : 02 Nisan 2015, 22:47:15 »
Bence de gerek yok aslında, müsait bir vakit bulununca herkes sırayla oynasın. İhsan Bey de zaten ay ortasında gelecek. Onun dışında azizhayri çekildiğini söyledi sadece. Kimse oynamadığı için böyle olması gerekmez, başta ikili eleme sistemi belirlendi şimdi değişmesi de garip olur. Oynanmayacaksa da rütbe vermeyin bence, hakettiğimi düşünmüyorum daha 3 maç oynadım ya, illa birisi beni yenecektir.

Yine de sizin kararınız fakat bitse bile herkesle tek tek oynarım ona göre, sonra bak yendim rütbe benim hakkımmış falan demeyin arkamdan :P

Çevrimdışı VeRMiNaaRD

• 461
  • Star-Lord
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #133 : 02 Nisan 2015, 23:01:24 »
Darly Opus 3 hafta yoğunum dedi ve 1 haftası geçti zaten. Benim 7 11 15 ve 17 nisanda midterm var 17sinden sonra her akşam oynayabilirim. İhsan abi de ay ortasında gelecekmiş. Ay ortasından sonra devam ettirirsek ne kimsenin çekilmesine gerek kalır ne de turnuva iptal olur diye düşünüyorum.

Çevrimdışı kargasiz

• 428
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #134 : 02 Nisan 2015, 23:14:14 »
Bu herkese uyar sanırım, azizhayri ile denaro forbin de o zamana kadar vakit ayarlayıp oynayabilirler. mit gelince de o maçın şampiyonuyla yapar maçını. Siz de o arada oynamış olursunuz Yusuf ;)

O zamana kadar eğlencesine oynamak isteyen olursa, özel mesajla zaman belirleyelim. Cumartesi Canberk'le maçım var inşallah bir aksilik çıkmazsa. Sonraki maçımı müsait olursa daifunka_vc ile yapmak isterim :)