Kayıt Ol

Arrow

Çevrimdışı Elendil_XX

• 504
  • Rom: 6
    • Profili Görüntüle
Ynt: Arrow
« Yanıtla #15 : 25 Mayıs 2015, 12:43:40 »
Valla 3. sezon genel olarak o kadar kötüydü ki Harley Quinn de gelse kurtaramazdı bence. :P

Çevrimdışı magicalbronze

• *
  • 4075
  • Rom: 1
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #16 : 26 Mayıs 2015, 09:56:05 »
Bir de şöyle bir şey var Gürkan, eskiden izler ve beğenirdik çünkü kendi kanalında kardeş dizi olarak kıyaslayacağımız bir The Flash yoktu. Şimdi ister istemez iki dizi arasında kıyaslama yapılıyor ve Arrow, The Flash'in yanında sönük kalıyor. Bu da izleyicideki hayal kırıklığını bir kat daha arttırıyor.

Son sezon finali hiç o umudu vermese de yeni sezonda toparlarlar umuyorum.
"Her neyse sahip olunan, doğar ve ölür.
Bu nefsi müziğin içinde sıkışmış herkes
İhmal eder ölümsüz aklın harikalarını."
- William Butler Yeats, "Sailing to Byzantium "

Çevrimdışı VeRMiNaaRD

• 461
  • Rom: 1
  • Star-Lord
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #17 : 26 Mayıs 2015, 10:31:12 »
Harley'i önceki sezondan ufak bi göstermişlerdi ve iyi heyecanlanmıştım ama 5 6 saniyecik sürdü :( Ama bu habere pek katılmıyorum ben. Bi Harley bi Ra's al Ghul ile sezon geçmez. Flash ezdi geçti bunu :/

Çevrimdışı TheWalkingIdeas

• **
  • 348
  • Rom: 12
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #18 : 26 Mayıs 2015, 12:21:19 »
Arrow'un İlk 1,5 sezonu izledim sadece. Flash'ın daha çok tutmasının nedeni bence daha fantastik bir karakter olması. Flash birkaç sezon iyi gitse de unutulacak. Ancak Arrow gibi bir karakter daha sağlam bir yapıya bürünürse kalıcı olur. Arrow'u birçok yönden Batman'e benzetiyorum. Thor, Iron Man gibi karakterlerin filmi sürekli çıkıyor olmasa 5-6 senede unutulup giderler. Batman için senelerce film yapılmasa bile unutmuyoruz. Batman kadar kalıcı hayran kitlesine sahip kaç karakter var ki?
"Sahtekârlığın evrensel düzeyde egemen olduğu dönemlerde, gerçeği söylemek devrimci bir eylemdir."

Çevrimdışı Grayswandir

• 815
  • Rom: 14
  • You may have heard of me.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #19 : 26 Mayıs 2015, 20:15:43 »
Arrow'u birçok yönden Batman'e benzettikleri için olmuyor zaten. Hatta direkt Batman yaptılar adamı, ama bizim zaten bir Batman'imiz var. Arrow Batman gibi davrandığı zaman "bu ne lan, napıyor bu değişik?" diyorum ben açıkçası. Gerek yok. Özgün bir karakter yaratamadılar.
In the beginning the Universe was created.
This has made a lot of people very angry and been widely regarded as a bad move.

#hayır

Çevrimdışı kargasiz

• 428
  • Rom: 7
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #20 : 27 Mayıs 2015, 10:31:19 »
3. sezonun bu kadar kötü olmasının sebebi bize net olarak amaçlarını göstermemiş olmaları olduğunu düşünüyorum. İlk 2 sezonda karşımızda belirli kötüler ve onlarla mücadele varken bu sezonda saçma bir kötü karakterle savaşan Arrow, kendisiyle mücadele eden Arrow, Ras Al Ghul'a karşı savaşan Arrow ve Vigilante olarak kötü duruma düşen Arrow gibi farklı farklı sezon içi amaçlar gördük durduk.

Ayrıca senaryonun çok hızlı cümlelerle geçiştirilerek konunun bazen anlaşılmasını bazense sıkıcı diyaloglardan oluşması diziyi kötü bir konuma düşürdü. magicalbronze'un söylediği gibi sezon finali pek göstermese de yeni sezonda toparlarlar diye düşünüyorum.

Daha önceleri kıyaslayacak diziler yoktu konusu bence çok da önemli değil, çünkü 3. sezonun ara verdiği dönemi hatırlayın. Herkes Arrow eski haline geldi falan diyordu, önümüze sağlam bir hedef koymuşlardı. Bunu yakalayabildikleri an olayı çözmüş olacaklar. Flash'ın en başından beri Reverse Flash'la olan mücadelesini izliyorduk, herkes merak ediyordu ne olacağını. Bölüm sonlarına yerleştirilen ayrıntılar herkesi zinde tutuyordu. Arrow bu sezon bunu başaramadı.