Kayıt Ol

Ateş Serisi

Çevrimdışı ugunas

• *
  • 16
  • Rom: 0
    • Profili Görüntüle
Ynt: Ateş Serisi
« Yanıtla #15 : 13 Şubat 2016, 23:37:44 »
Spoiler: Göster
bence yazar daha sonra fikir değiştirdi yani önce christian mace ilgisi var gibiyken birden daniye takıntılı oldu . Daninin yanında zaten bir insan var dancer (adını yanlış yazmış olabilirim ) bir unseelie de kıza kafayı taksın diye konuda biraz değişiklik yaptı sanki.Çünkü christian ne ara daniye bu kadar aşık oldu anlamadım:D
Dani kurtarır umarım yoksa kırmızı cadı sürekli sonsuza kadar bağırsaklarıyla kendisine elbise yapacak ama kurtarmasına ryodan izin verir mi bilemiyorum çünkü çocuğu  öldürmek istiyor :(
yalan dedektörüde çok hoş bir yetenekti bak yine üzüldüm :( zaten kitap bittiği için günlerdir üzgünüm :(

o son sahne zaten beni meraktan öldürecek. Mac son kitapta gölge ateşinde zaten onu affettiğini söylemişti.Bence ordaki  mac ama neden öyle yaptı anlayamadım yada daninin birden kendisini karşısında görünce  kendisine zarar vereceğini düşünmüş olabilir birde dani o onda güçlerini yine kaybetti süper hıza geçemedi ben en çok orayı düşünüyorum mac'e bişeyler olmuş olabilir.Tuhaf zombi yiyen hayalerlerde sürekli macin peşinde yazar yine ilginç bir konuyla seriyi devam ettirecek gibi :D

Çevrimdışı -Kötü karakteR-

• **
  • 157
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #16 : 13 Şubat 2016, 23:46:33 »
 Aynen yazar devam ettirecek malzemeyi bulmuş. Dani'nin arada bir süper hıza geçememesinde de bir şeyler var gibi. Zombi yiyen hayaletler de en az Buz Canavarı kadar tehlikelidir bence. Hele o Kırmızı Cadı... Nasıl yenecekler onu merak ediyorum yazarın dikkatli kurgulaması lazım çünkü öyle bir anlattı ki nasıl öldürülür bilemiyorum ben umarım Karen biliyordur :P En son Kan Ateşi'nin sonunda epey teori kasmıştım, herkesi düşünmüştüm ama kitabın kendi kendine hareket ettiği aklıma gelmemişti :D O yüzden artık akışına bırakıyorum ben nasıl olsa tutmayacak diye :D

Evet bu seri hakkında konuşurken böyle daldan dala atlayabiliyorum :D

Çevrimdışı ugunas

• *
  • 16
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #17 : 14 Şubat 2016, 13:30:10 »
bende artık hiç teori üretmiyorum çünkü hiçbiri tutmadı yazar hep beni şaşırttı. Mac'in içindede kitabın bir kopyasının lmasıda beni şaşırttı .Yazar gerçekten işini biliyor kırmızı cadıyı kitabın sonlarında ortaya çıkardı böylece gelecek kitap içinde malzemesi olmuş oldu nasıl öldürecekler acaba çünkü ryodan ve adamları bile cadının yanına yaklaşamıyor.

ben Mac bunca zaman ne yaptı onu merak ediyorum yani buzda sadece daniyi okuduk macin başından neler geçti yeni kitapta anlatır heralde yazar.

ben birde barrons ve adamları neden ölümsüz olduklarını gizli tutuyor öğrenenleri neden öldürüyor onu merak ediyorum o konuda hiç bilgi vermiyor yazar.

8.kitap çıktı 2 kitap daha yazacakmış galiba bir tanede dokuzların anlatıldığı kitap yazabilirmiş barrons ryodan ve adamlarıyla ilgili bir kitap olsa gerçekten şahane olur çok merak ediyorum onları çünkü 6 kitap oldu daha onların nasıl bişey olduklarını öğrenemedik.

daldan dala atlayalım daha eğlenceli oluyor hem bu seri söz konusuysa daldan dala atlamamak imkansız zaten :D