Kayıt Ol

Bu Sahneyi Göreceğime Kör Olsaydım Dediğiniz Film Sahneleri

Çevrimdışı Moriarty

• *
  • 42
  • Rom: 1
    • Profili Görüntüle
Ynt: Bu Sahneyi Göreceğime Kör Olsaydım Dediğiniz Film Sahneleri
« Yanıtla #15 : 04 Şubat 2017, 00:22:53 »
Snowpiercer'da trendeki fakir kısmın yedikleri jölemsi şeyin aslında ne olduğunu gördüğümüz sahne. Midem boş olmasaydı olacakları düşünemiyorum bile.

Ve bu sahne: https://youtu.be/T7kK6vvxQrs

Çevrimdışı Ozymandias

• **
  • 200
    • Profili Görüntüle
Resident Evil : The Final Chapter

Kötü sahneler çok vardı.

Spoiler: Göster
Şuan için hatırladığım Albert Wesker'in 'You are fired!' ile kovulması anında ölümünden bahsetmek istiyorum.

Yani ne oldu ne bitti anlaşılmıyor. Görsel bulamadım da izleyenler hatırlıyacaktır.

Snowpiercer'ı önerir misiniz ?

Çevrimdışı Ozymandias

• **
  • 200
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #17 : 18 Mayıs 2017, 20:15:20 »
Alien Covenant'ta 5-6 tane askerin lazer nişangahlı silahlara rağmen 3 metre önlerindeki yaratığı vuramayışı. Abi olmaz yani biraz gerçekçi yapın. Az birşey gerçekçi. İzleyiciyle dalga geçiyorsunuz.

« Yanıtla #18 : 26 Mayıs 2017, 00:54:23 »
Buldum arkadaşlar. Ne yazık ki beğenenlerin ne hissettiğini ne düşündüğünü anlayamıyorum. Gerçekten hayal kırıklığına uğradığım sahnelerden.

Buyurun efendim Thorin'le beraber 13 tane dwarfın savaşın kaderini değiştirdiği sahne   :shrlock

Arkadaşlar bu konuda ne düşünüyorsunuz çok merak ediyorum ?  :ciao

Ben filmi izlerken kitabını okumamıştım. Bu sahneye geldiğimde Thorin'e resmen küfürler yağdırıyordum. Sayıları az her hâlükarda ölecekler olan Dain'e olacak diye üzülüyorum birden baktım Thorin gelmiş savaşacağız diyor.  Bende tabi "Savaşsan ne olacak ulan .... adamların çoğu öldü.  Şimdi mi aklın başına geldi!? :inca :" diyorum ki bir baktım çıkıp savaşın gidişatını tersine çevirdiler. Tabii bende bu defa bu ne saçmalık ulan diye yönetmene küfretmeye başladım :inca .  Savaş sahnelerinin kalitesi tartışılmaz ama bu sahnenin saçmalığı da aynı şekilde tartışılmaz. Çünkü her ne kadar bir kral, askerlerinin yanında savaşarak onlara büyük bir cesaret verse de matematik diye bir şey var.
Bir de LOTR'da Gandalf ve Angmar'ın Cadı kKrali'nın karşılaştıkları sahnenin saçmalığı var buna benzer. Peter Jackson ne düşünüyordu anlaya bilmiş değilim.

Genel olarak üçlemeyi sevdim. Karakterler beyaz perdeye iyi yansıtılmış oyuncu seçimleri iyi yapılmıştı (Thorin Meşekalkan hariç). Her ne kadar Legolas ve Tauriel gibi aslında kitapta olmayan karakterler filme eklenmiş olsada sonuçta bu para için çekilen bir film. İlgi çekmesi ve daha çok izlenmesi için yönetmenin kendi değişikliklerini, ekleme ve çıkarmalarını yapması gayet kabuledilebilir.
Işık altında, Kurtuluşum ve yeniden doğuş umudum adına...