Kayıt Ol

Alien: Covenant

Çevrimdışı Ozymandias

• **
  • 200
  • Rom: 1
    • Profili Görüntüle
Ynt: Alien: Covenant
« Yanıtla #15 : 17 Mayıs 2017, 23:26:36 »
Elendil zevklerini ve tercihlerini beğenen biri olarak bu Alien Covenant'a olan eleştirin beni şaşırttı.

https://www.youtube.com/watch?v=Zb4184xqqqw&feature=youtu.be

İzlemek faydalı olacaktır. Paylaştığım videodaki görüntüleri neden çıkarmışlar fikri olan var mı ?

Çevrimdışı Elendil_XX

• 504
  • Rom: 6
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #16 : 18 Mayıs 2017, 00:32:36 »
Elendil zevklerini ve tercihlerini beğenen biri olarak bu Alien Covenant'a olan eleştirin beni şaşırttı.

https://www.youtube.com/watch?v=Zb4184xqqqw&feature=youtu.be

İzlemek faydalı olacaktır. Paylaştığım videodaki görüntüleri neden çıkarmışlar fikri olan var mı ?

Paylaştığın videodaki bazı sahneler filmde vardı. Diğerleri, zaten film için özel olarak "prologue" şeklinde internette yayınlandı sadece.

Bu arada bu filmi beğenmeyenleri, yerden yere vuranları anlayabiliyorum. Filmde tonla tutarsızlık, tonla saçma sapan gereksiz sahne var. Önceki filmlere nazaran konsept olarak çok benzer aynı zamanda. Ama işte bunların yanında müthiş akıcı da bir film var karşımızda (en azından benim için). "Prometheus" hikayesini gayet merak uyandırıcı ve mantıklı bir biçimde devam ettirmesi beni baştan tavlıyor zaten. Bunun yanında David'in geldiği nokta, izleyiciyi düşündürdüğü/sorgulattığı şeyler benim daha çok ilgimi çekiyor ve filmi gözümde muhteşem kılmaya yetiyor. Birde tatlı niyetine filmin başındaki inanılmaz uzay sahneleri ve Xenomorph sekanslarını da eklersek deymeyin keyfime... ;D

Kısaca tercih ve zevk meselesi, ben filmden her anlamda müthiş keyif aldım ve devamını sabırsızlıkla bekliyorum. :hömm:

Çevrimdışı Ozymandias

• **
  • 200
  • Rom: 1
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #17 : 18 Mayıs 2017, 02:15:04 »
Filmden bende keyif aldım. Canımı sıkan potansiyeli çok daha yüksek olan bu filmin geldiği nokta üzücü. Daha iyisi olsa iyi olurdu.

Çevrimdışı Bay_Karamsar

• 865
  • Rom: 12
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #18 : 27 Aralık 2017, 01:37:30 »
Doğrulanmayan kaynaklara göre devam filmleri iptal edilmiş olabilir.

Devam filmi için Sidney'de başlaması gereken çekimlerin başlamadığı ve projenin askıya alınmış olduğu dedikodusu çıktı.

Bir de yapımcı şirket Fox'un Disney tarafınca satın alınmasıyla, serinin tekrar başlatılıp başlatılmayacağı dedikoduları gündeme gelmiş.

Scott, Prometheus ile işlemeye çalıştığı yaradan-yaradılan çatışmasını, Covenant'ın devam filminde ileriye taşımayı planlıyordu. Dedikoduların sonunda ne çıkacak acaba :-\?