Kayıt Ol

Stardust (Yıldız Tozu) [2007 ]

Çevrimdışı Darkness

• 608
  • Rom: 0
    • Profili Görüntüle
Stardust (Yıldız Tozu) [2007 ]
« : 26 Şubat 2008, 06:34:17 »

Gösterim tarihi: 05.Ekim.2007
Yönetmen: Matthew Vaughn
Oyuncular: Claire Danes, Robert De Niro, Michelle Pfeiffer, Sienna Miller, Peter O'Toole, Rupert Everett
Tür: Fantastik

Sezonun en ilgi çekici fantastik filmlerinden bir Yıldız Tozu. Neil Gaiman'ın aynı adlı romanından uyarlanan filmin yönetmen koltuğunda Matthew Vaughn var. Oyuncu kadrosu da kayıtsız kalınamayacak türden.

Konusu:

Film, sevdiği kadının kalbini kazanabilmek için yıldızı sönmek üzere olan bir oyuncuyu yeniden parlatmaya söz veren Tristian’ın hikayesi…

Tristian ile Yvaine beraber çıktıkları macerada, Kaptan Shakespeare adlı bir korsan ve şeytani ruhlu bir cadıyla mücadele etmek zorunda kalacaklardır

--
Fılmı ızledıkten sonra kesınlıkl fılmın sıtesıne gırmelısınız ozellıkle oyun bolumunu süper yapmışlar ıyı seyırler

Konu düzenlenmiştir -magicalbronze

Çevrimdışı Hezarfen

• **
  • 389
  • Rom: 5
    • Profili Görüntüle
Ynt: Stardust (Yıldız Tozu) [2007 ]
« Yanıtla #1 : 16 Mart 2008, 22:11:29 »
Elif ilen şiddete maruz kaldığım film ;D . Konu gelen itibariyle güzel. Bir an önce dvd si çıkmalı :)
rüya görmek nasıl bir anlıksa hayalde öyle bir anlıktır. rüyadan uyanmak nasıl bir şeyse hayal kurarken rahatsız edilmek öyle birşeydir.. Rüya nasıl gün içindeki düşünce yorgunluğunu zihinden atmanın yoluysa .. hayal de o düşüncelerin çöplüğe dönmesini engelleyen araçtır..  ~hezarfen

Çevrimdışı Ginny Weasley

• **
  • 136
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 21 Mart 2008, 13:42:45 »
Elif ilen şiddete maruz kaldığım film ;D . Konu gelen itibariyle güzel. Bir an önce dvd si çıkmalı :)

DVD'si çıktı zaten. Hatta yarın arkadaşımla izleyeceğim :)

Çevrimdışı Herr Mannelig

• 924
  • Rom: 17
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 22 Mart 2008, 23:32:07 »
Çok az şey bekleyerek izlediğim bi filmdi. ondan olsa gerek ben güzel buldum :D O yıldız elemana bittim çok tatlı  ;D Robert De Niro'nun rolüne bittim zaten, iyi oturtulmuş bir karakterdi, çok eğlenceliydi...
Contraataques muy rabiosos, deberemos resistir; Ay Carmela!

Çevrimdışı Amras Ringeril

• 2483
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 23 Mart 2008, 10:36:45 »
Beklediğimden çok daha iyi bulduğum bir filmdi. Komikti gerçekten. Özellikle Kaptan Shakespeare harikaydı :D
try again fail again fail better

Çevrimdışı Hezarfen

• **
  • 389
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 11 Mayıs 2008, 02:17:20 »
DVD den ikinci kez izleyiince ;

Robert de Niro ya olan hayranlığım arttı birden, Matthew Vaughn'un da elini öpmek lazım.. Harikulade bir film!
rüya görmek nasıl bir anlıksa hayalde öyle bir anlıktır. rüyadan uyanmak nasıl bir şeyse hayal kurarken rahatsız edilmek öyle birşeydir.. Rüya nasıl gün içindeki düşünce yorgunluğunu zihinden atmanın yoluysa .. hayal de o düşüncelerin çöplüğe dönmesini engelleyen araçtır..  ~hezarfen

Çevrimdışı Slyffindor

• **
  • 218
  • Entrigiue?.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 23 Ağustos 2008, 13:41:12 »
Yoruma gerek yok sanırım, izleyip etkilenmeyene taş kalpli derim. O sarı kızı ben oynamalıydım yau :P   
Kalbi kırık bir yıldız asla parlayamaz derin  söz.. Kurgu güzel , tebrike şayan.

I'll be your water. I'll be yours

Çevrimdışı Lucilla Clarté

• 935
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 25 Ağustos 2008, 22:34:03 »
Septimus, Quintus, Primus ve bilimum çeşitlerini çok sevmiştim oysa ki, gittiler. Çok iyi filmdi gerçekten aklımda bunu izlemek hiç yokken izledim, güzelce bi şaşırdım geldim yorum yapıyorum. İzleyin izleyin bi daha izleyin hatta. :P

p.s. : bi de bizim Prens Kaspiyan'ımız yani Ben Barnes'ımız da varmış en başta küçük bi sahnecikte, filmin sonunda keşfetmiştim bunu. :P

Çevrimdışı Khazidhea

• 515
  • Rom: 2
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : 04 Eylül 2008, 18:55:51 »
filmde en çok sevdiğim olay o kardeşlerin ölüpte ruhlarının diğer insanlarla matrak geçmesiydi ;D
You can win thousand fights, but you can only lose one!

Çevrimdışı Bonthey

• 900
  • Rom: 15
  • Behtül
    • Profili Görüntüle
    • Kavuniçi Mavi
« Yanıtla #9 : 09 Ağustos 2009, 14:35:45 »
Önceki tabını okuduğum sonra filmini izlediğim film.
İşin açıkçası kitabından çok daha sarıcı bir filmdi.
Ayrıca müzikleri de mükemmel.
Gerçekten fantastik filmler arasında favorilerimin başında yer alan filmlerden bir tanesi.
Kadrosu mükemmel..Robert De Niro gerçekten muhteşem bir renk katmış filme.
Ayrıca filmin fantastik olduğu kadar komedi olması da filmi izlenebilir kılan bir diğer etmen.

Filmde beni tek rahatsız eden şey Clarie Danes'in kaşlarının olmamasıydı. ;D

Not to mention the pincers...

Çevrimdışı Asfaloth

• **
  • 161
  • Rom: 1
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #10 : 09 Ağustos 2009, 15:05:13 »
Cok güzel bi film hem komik hem duygusal hem de fantastik..Romantik komedi sevenlere de fantastik film sevenlere de hitap etmesi ii.. Oyuncu kadrosunda güzel isimler var zaten ama beni en çok Robert de Niro nun rolü eğlendirdi..Oyunculuğu çok güzel tabi ama oynadığı tüm sert adam karakterlerinden sonra onu böyle filmlerde görmek de zevkli:...
I'm not bad. I'm just drawn that way

Çevrimdışı Bonthey

• 900
  • Behtül
    • Profili Görüntüle
    • Kavuniçi Mavi
« Yanıtla #11 : 09 Ağustos 2009, 15:54:00 »

Çevrimdışı DarLy OpuS

• 2766
  • Rom: 35
  • Dansımız Marşandiz
    • Profili Görüntüle
    • Uykusuzluk Kulesi
« Yanıtla #12 : 23 Ekim 2009, 14:24:00 »
Kitaptan aldığım tadı aynen yakalayabildiğim, ender uyarlamalardan. Özellikle sonlara doğru kitaptan kopmasını iyice takdir ettim. Çünkü aynı paralellikte devam etse biraz yavan bir film olabilirmiş.

Kısacası her şeyiyle başarılı, güzel vakit geçirttiren bir film. Mutlaka öneririm. :D

Çevrimdışı Bonthey

• 900
  • Behtül
    • Profili Görüntüle
    • Kavuniçi Mavi
« Yanıtla #13 : 23 Ekim 2009, 17:07:31 »
Kitaptan aldığım tadı aynen yakalayabildiğim, ender uyarlamalardan. Özellikle sonlara doğru kitaptan kopmasını iyice takdir ettim. Çünkü aynı paralellikte devam etse biraz yavan bir film olabilirmiş.

Kısacası her şeyiyle başarılı, güzel vakit geçirttiren bir film. Mutlaka öneririm. :D

Acaba ilk 3 cümle benden mi alıntı diye düşündüm yukarıdaki kendi mesajımı okmadan önce. :D
Öylesine aynı düşüncedeyim. :D