Kayıt Ol

KoЯn

Çevrimdışı pleasant^^

• 1642
  • Rom: 12
  • bitch is back to the town.
    • Profili Görüntüle
Ynt: KoЯn.*
« Yanıtla #15 : 15 Temmuz 2008, 23:54:07 »
Pek şeyetmem :P Bi ara paso dinlerdim de diyemiyorum :P Ama şirin adamlar :P Biz nu-metal dışında bişi çalıyoruz deselerdi zaten döverdim ben onları :P

so you ride yourselves over the fields and you make all your animal deals and your wise men don't know how it feels to be thick as a brick.

Çevrimdışı CaptainJarlaxle

• The Big Bang Theory
  • **
  • 170
  • Rom: 1
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #16 : 14 Ağustos 2009, 02:15:42 »
Ben onu bunu bilmem normalde No-Metal sevmem ama, evolution ne öyle ya. Gerek klip gerekse şarkı beni 1 yıldır benden alıyor. Bir antropolog olarak herkesi klibini izlemeye davet ediyorum.

CaptainJarlaxle: The Big Bang Theory Fan No.1.

Çevrimdışı Khazidhea

• 515
  • Rom: 2
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #17 : 14 Ağustos 2009, 12:57:56 »
arada bir dinlerim :D
You can win thousand fights, but you can only lose one!

Çevrimdışı Nophanus

• Zeddicus Zu'l Zorander
  • *
  • 38
  • Rom: 0
  • ''Başkalarının günahlarıyla aziz olamazsın.''
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #18 : 14 Ağustos 2009, 12:59:40 »
'Did My Time'' şarkısını severim.

Çevrimdışı CaptainJarlaxle

• The Big Bang Theory
  • **
  • 170
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #19 : 10 Aralık 2009, 16:28:44 »
Ben Korn'u Evolution ile tanıdım. Daha da ileriye gitmedim. Ancak Evolutionun klibi yüz yılın klibi seçilmeli bence klip diyince ilk aklıma gelen şarkı.

CaptainJarlaxle: The Big Bang Theory Fan No.1.

• *
  • 23
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #20 : 16 Aralık 2009, 15:23:28 »
korn sevdiğim gruplardan biridir.Evulotion,Fu.k That :D ve word up sevdiğim şarkılarındandır
Divine Bronze

Çevrimdışı Berker

• **
  • 55
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #21 : 25 Ağustos 2010, 12:54:22 »
Rock dinlemeye Korn'la başladım.O yüzden hala en sevdiğim şarkısı 'Got the Life''. ama ''Politics''i de bir o kadar severim

Çevrimdışı Ectoras

• **
  • 167
  • Düşsever...
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #22 : 03 Eylül 2010, 14:17:33 »
Blind guardianla beraber sevdiğim tek metal grubu diyebilirim...Twisted transister,Coming undane,Dady,Beating me Down harika şarkılardır...
İnanma, ceketim inanma
Kuşların söylediklerine;
Benim mahrem-i esrarım sensin.

İnanma, kuşlar bu yalanı
Her bahar söyler.
İnanma ceketim, inanma!

Çevrimdışı Deadman107

• **
  • 347
  • Rom: 3
  • ---AmOrTeNtİa---
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #23 : 10 Eylül 2010, 14:12:38 »
Youtube da gezinirken Metallica nın one şarkısını coverladıkları video ile karşılaştım. Ben pek beğenmedim ama konserde bulunan Hammett, Ulrich şarkıya seve seve eşlik ediyorlardı. Bilmeyenler için tık
Güneş doğacak, açacak çiçek...

Çevrimdışı PhoenixMan

• 919
  • Rom: 5
    • Profili Görüntüle
Ynt: KoЯn
« Yanıtla #24 : 22 Eylül 2010, 21:16:44 »
Blind guardianla beraber sevdiğim tek metal grubu diyebilirim...Twisted transister,Coming undane,Dady,Beating me Down harika şarkılardır...
Ben de senin "metal" dinlemediğini açıkça söyleyebilirim. :) Nu-metal, metal müziğin en amaçsız, en zahmetsiz ve en piyasa koludur. Ancak söylediğin gruplar gerçekten güzel olduğu için de bir şey demek zor geliyor. :D (Slipknot falan demediğin için. :D) Korn'a nu-metal demek zordur, nu-metal Korn'dur demek bile daha kolaydır aslında. Korn yine de o kolda dinlenebilecek "tek" gruptur, bildiğim nu-metal grupları arasında.

Çevrimdışı Ectoras

• **
  • 167
  • Düşsever...
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #25 : 23 Eylül 2010, 18:43:00 »
Ben de senin "metal" dinlemediğini açıkça söyleyebilirim. :) Nu-metal, metal müziğin en amaçsız, en zahmetsiz ve en piyasa koludur. Ancak söylediğin gruplar gerçekten güzel olduğu için de bir şey demek zor geliyor. :D (Slipknot falan demediğin için. :D) Korn'a nu-metal demek zordur, nu-metal Korn'dur demek bile daha kolaydır aslında. Korn yine de o kolda dinlenebilecek "tek" gruptur, bildiğim nu-metal grupları arasında.
Haklısın yani metal derken biri nu-metal diğeride power metal diye geçiyor o yüzden metal olarak ifade ettim...Aslında Black Sabbath,Megadeth,Iron Maiden,Sepultura,Venom,Burzum dinlediğim gruplardır ama Korn ve Blind Guardian benim için apayrı gruplar...
İnanma, ceketim inanma
Kuşların söylediklerine;

İnanma, kuşlar bu yalanı
Her bahar söyler.
İnanma ceketim, inanma!

Çevrimdışı PhoenixMan

• 919
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #26 : 23 Eylül 2010, 19:37:27 »
Haklısın yani metal derken biri nu-metal diğeride power metal diye geçiyor o yüzden metal olarak ifade ettim...Aslında Black Sabbath,Megadeth,Iron Maiden,Sepultura,Venom,Burzum dinlediğim gruplardır ama Korn ve Blind Guardian benim için apayrı gruplar...
Şimdi susarım işte üstad. :)

Çevrimdışı Ectoras

• **
  • 167
  • Düşsever...
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #27 : 24 Eylül 2010, 18:18:19 »
Şimdi susarım işte üstad. :)
Yok canım estağfurullah...Önceden önyargım olan bir müzikti metal ama dinledikçe çok kaliteli parçalar olduğunuda keşfettim ve şu an rap'ten sonra en çok dinlediğim ikinci türdür.
İnanma, ceketim inanma
Kuşların söylediklerine;

İnanma, kuşlar bu yalanı
Her bahar söyler.
İnanma ceketim, inanma!

Çevrimdışı PhoenixMan

• 919
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #28 : 21 Ekim 2010, 17:46:03 »
Yok canım estağfurullah...Önceden önyargım olan bir müzikti metal ama dinledikçe çok kaliteli parçalar olduğunuda keşfettim ve şu an rap'ten sonra en çok dinlediğim ikinci türdür.
Birini dinlemeyi bırakman lazım o zaman. Çok zıtlar birbirlerine. Rapte enstürman yok, metalde enstürmandan kaçamıyorsun. Emek üstüne emek... Ek olarak birinden birini bırakman beynin açısından daha yararlı olacaktır. :) Black Sabbath, Iron Maiden gibi grupları dinleyip de rap dinlemen çok tuhaf. Iron Maiden dinledikten sonra rap dinlemek, baklavanın üzerine bulgur pilavı yemek gibi gider.

Çevrimdışı Ectoras

• **
  • 167
  • Düşsever...
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #29 : 28 Ekim 2010, 19:21:45 »
Birini dinlemeyi bırakman lazım o zaman. Çok zıtlar birbirlerine. Rapte enstürman yok, metalde enstürmandan kaçamıyorsun. Emek üstüne emek... Ek olarak birinden birini bırakman beynin açısından daha yararlı olacaktır. :) Black Sabbath, Iron Maiden gibi grupları dinleyip de rap dinlemen çok tuhaf. Iron Maiden dinledikten sonra rap dinlemek, baklavanın üzerine bulgur pilavı yemek gibi gider.
Yok ben ikisinide dinlerken çok zevk alıyorum,ne de olsa yozlaşmadılar henüz(En azından saygıdeğer gruplar)...
İnanma, ceketim inanma
Kuşların söylediklerine;

İnanma, kuşlar bu yalanı
Her bahar söyler.
İnanma ceketim, inanma!