Kayıt Ol

Supernatural

Ynt: Supernatural
« Yanıtla #120 : 20 Temmuz 2011, 22:40:13 »
Ben de yeni başladım yalnız ilk sezon sıktı biraz.
Mutsuzluğumla mutluydum , Kaktüs.

« Yanıtla #121 : 24 Temmuz 2011, 19:17:00 »
merak etme ilerledikçe güzelleşiyor
Melekler alsa beni götürse,Karanlığa teslim olmadan...

Çevrimdışı Moonstone

• *
  • 34
  • Rom: 0
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #122 : 31 Ağustos 2011, 19:45:50 »
Ben bu diziyi gerçekten seviyorum. Aynı zamanda hem korkuyu hem komediyi hem de dramı bulabileceğiniz bir dizi. Dizi müzikleri bir harika! Gençlere ve yetişkinlere aynı zamanlı hitap etmesi de ayrı bir güzel. Bakınız bir ben severim bir de dayım sever. Öyle ki dayımın Dean'ın meşhur arabasının modelinde bir araba satın almışlığı bile oldu :D

Çevrimdışı Erymnys

• 496
  • Rom: 8
  • PKBL
    • Profili Görüntüle
    • Erymnys
« Yanıtla #123 : 04 Eylül 2011, 23:43:13 »
belki daha izlemeyen vardır, bi paylaşayım dedim. 7. sezondan ilk görüntüler... :)

http://youtu.be/l99SmsJo454

http://youtu.be/gzHWpkpzSPk

şunları izledikten sonra 23'üne kadar bekleyebilen insan sabır taşıdır. başka birşey demiyorum.

Spoiler: Göster
castiel'in neden ağzı yüzü dağılmış, kim dağıtmış, o zincir neyin nesi, insanlar alet edilmiş işin içine... ama en çok da crowley nerde?
Elleri kalem tutanlara bu kadar düşman varken biz çok acı çekeriz daha, çok ölürüz kan kaybından!..

Çocuk Yetiştirme Sanatı Üzerine Bir Deneme --->Erymnys

Beklerim efendim...

Çevrimdışı Erymnys

• 496
  • PKBL
    • Profili Görüntüle
    • Erymnys
« Yanıtla #124 : 22 Eylül 2011, 15:14:42 »
Yarın yenı bolum cıkıyor, heyecandan yerımde duramıyorum. :D
Elleri kalem tutanlara bu kadar düşman varken biz çok acı çekeriz daha, çok ölürüz kan kaybından!..

Beklerim efendim...

Çevrimdışı lenore

• *
  • 21
  • Rom: 0
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #125 : 25 Eylül 2011, 23:50:14 »
An itibariyle s07e01 i izlemiş bulunmaktayım. Böyle bi tuhaf oldum, üzüleyim mi, neye üzüleyim? Sevinsem o hiç olmayacak... Ama 'the road so far'da yine döktürmüşlerdi:D

Ah Castiel sen na'aptın ya!!
'The Castiel you know is gone'
Yet each man kills the thing he loves
By each let this be heard,
Some do it with a bitter look,
Some with a flattering word,
The coward does it with a kiss,
The brave man with a sword!

Çevrimdışı Erymnys

• 496
  • PKBL
    • Profili Görüntüle
    • Erymnys
« Yanıtla #126 : 26 Eylül 2011, 22:13:13 »
An itibariyle ilk bölüm bitmiş bulunmakta ve ağzımız açık bakmaktayız yine.

Tüm o tanrı olayı çok kısa sürdü, iki bölüm .ıkmalıydı ondan derken adamlar yine yapmış yapacaklarını. Tanrı olayını bitirip yepyeni br sayfa açmışlar. Bir sezon rahat götürür bu konu. Ama bu sezonun sonunda artık tadında bıraksınlar, bitirsinler istiyorum, her ne kadar gönül aksini istese de.

Son olarak da gavur yapıyor diye de eklemek gerek. :D

Beklerim efendim...

Çevrimdışı Valheru

• **
  • 220
  • Rom: 1
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #127 : 27 Eylül 2011, 11:26:47 »
Beklentimin altında kalan 2 sezonun ardından Supernatural bu sezon için bayağı ümitlendirdi beni.İlk bölümde bayağı iyiydi.
 Adamım Dean bu sene Leviatahanlara ek olarak Lucifer ve bence yakında ortaya çıkacak olan Micheal'la uğraşacak ve şimdilik tek destekçisi gönülsüzde olsa Ölüm.İnşallah Ölüm bu sene daha çok görünür çünkü en sevdiğim adam Supernatural'da.
Böylece anlaşmamız yazıldı,böylece anlaşma yapıldı
Düşünce zamanın okudur,anılar asla solmaz.
İstenen verildi,bedel ödendi

Çevrimdışı Buzmavisi

• **
  • 136
  • Rom: 2
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #128 : 22 Haziran 2012, 15:07:45 »
Bu dizi yüzünden korku filmi izleyemez oldum ya. Şimdi korku filminde bir hayalet terör estiriyordu geçende izledim, dedim ki bulun kemiklerini tuz döküp yakın ne bu böyle salaklık:)

Adamlar neredeyse her türlü konuyu işlediler. Lamia diye bir yaratık musallat oluyordu bir filmde. Filmin sahneleri iğrençti bu arada. Dedim, araştırın bulun nasıl öldürülür. Sam ve Dean olsa iki dakikada hallederlerdi.

Bu dizinin en sevdiğim sezonları 4 ve 5 idi. Onlar dışındakiler bana izlemelik geldi sadece. En çok güldüğüm bölümü ise 5. sezonda Gabriel bunları televizyon dünyasına hapsediyordu. Doktor Sexy dizisinde oynuyorlardı. Doktor Sexy galiba Grey's Anatomy'yi taklit ediyorlardı.
Yepyeni bir fantastik serüvene hazır mısınız?
Anatolya Efsaneleri İlk iki bölüm pdf:http://www.mediafire.com/?uadhvz1vcgmqkct

Yeni Töre'nin ikinci yasası:
Umutlar, inançlar ve dilekler içlerinde bir parça mantık barındırmıyorlarsa hayatları kolayca mahveden boş yalanlara dönüşürler.

Çevrimdışı emuk

• **
  • 226
  • Rom: 3
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #129 : 22 Haziran 2012, 15:16:08 »
Benimse en cok güldüğüm akıl hastanesinde' Dean'in "Puddinggg!" repliği idi ;D
"A.Ö. 352 yılında, Mishamont ayının yirmi altıncı günü, Neraka şehrindeki Takhisis tapınağı yıkıldı. Ejderha kraliçe dünyadan sürüldü, orduları yenilgiye uğratıldı.

Bu zaferin onurunun büyük bir kısmı, ışığın güçleri için cesurca savaşmış olan mızrak kahramanlarına verildi. Ancak tarih kaydetmelidir ki; karanlıkta yürümeyi seçmiş bir adam olmasaydı, ışık kaybetmeye mahkum olurdu."

Çevrimdışı Buzmavisi

• **
  • 136
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #130 : 22 Haziran 2012, 15:26:56 »
Ben onu hatırlayamadım. hangi bölümdü acaba?

Umutlar, inançlar ve dilekler içlerinde bir parça mantık barındırmıyorlarsa hayatları kolayca mahveden boş yalanlara dönüşürler.

Çevrimdışı kadri kerem

• **
  • 68
    • Profili Görüntüle
    • Zemine Kazılı Notlar
« Yanıtla #131 : 22 Haziran 2012, 15:58:05 »
7. sezonun ortalarına doğru koptum diziden. Diziyi çok uzattıklarını düşünüyorum. Sizce 8. sezon olmalı mıydı?
Zemine Kazılı Notlar
http://kadrikeremkaranfil.blogspot.com/

Çevrimdışı Buzmavisi

• **
  • 136
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #132 : 22 Haziran 2012, 16:31:23 »
Ben zaten 6. sezondan sonra bitecek diye biliyordum, daha sonradan yapımcılar devam ettirdiler reyting yüzünden galiba. Bence de bitmeliydi. Bu da days of our lives veya Yalan Rüzgarı gibi 20 sene oynamasın da.

Çevrimdışı emuk

• **
  • 226
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #133 : 22 Haziran 2012, 19:45:02 »
Sahne bu. Fakat 5.sezondan bir kesittir. Spoiler olmasın sonra. Olacağını zannetmiyorum gerçi.
http://www.youtube.com/watch?v=i6m6bpxkjP4
"A.Ö. 352 yılında, Mishamont ayının yirmi altıncı günü, Neraka şehrindeki Takhisis tapınağı yıkıldı. Ejderha kraliçe dünyadan sürüldü, orduları yenilgiye uğratıldı.

Bu zaferin onurunun büyük bir kısmı, ışığın güçleri için cesurca savaşmış olan mızrak kahramanlarına verildi. Ancak tarih kaydetmelidir ki; karanlıkta yürümeyi seçmiş bir adam olmasaydı, ışık kaybetmeye mahkum olurdu."

Çevrimdışı Erymnys

• 496
  • PKBL
    • Profili Görüntüle
    • Erymnys
« Yanıtla #134 : 22 Haziran 2012, 22:23:04 »
8. Sezonu kesinleşmiş hatta kesinleşeli de bayağı bir süre olmuştur.

Beklerim efendim...