Kayıt Ol

Filmleri nerede seyredersiniz?

Çevrimdışı Nefertari

• 1517
  • Rom: 6
  • Bla bla böö
    • Profili Görüntüle
Filmleri nerede seyredersiniz?
« : 21 Mart 2008, 21:53:45 »
 Filmleri sinemada izlemek mi?

Yoksa dvdsini,vcdsini alıp yada kiralayıp evde izlemek mi?

Siz hangisinizi tercih ediyorsunuz?

Yorumları alalım  :shrlock

Şunu söliyim tabiki devamlı sinemaya gidemeyiz,ama ağır basan hangisiyse,mesela çok fazla film kiralıyor olabilirsiniz ama sinemada izlemek daha çok hoşunuza gidiyordur.İşte hoşunuza şeyedin (kelime bulamadım buraya yawww  :ehi )

Başlık da tam uyumlu gelmedi bana ama başka koyacak bi başlık yok =P

• 1512
  • Rom: 4
    • Profili Görüntüle
Ynt: Filmleri nerede seyredersiniz?
« Yanıtla #1 : 21 Mart 2008, 23:15:08 »
Iııımm yakalayabildiklerimi tabikide sinemada izlemek tercihim..Hadi kaçırdım diyelim dvd vcd alırım ama hangi durumlarda oyuncusuna bağlı... Yani verdiğim para değicekse.. ;D Onun dışında netten indiripte gayet güzel izleniyo yani ;D

Çevrimdışı Sophié

• 836
  • Rom: 13
    • Profili Görüntüle
    • Sinek Alkışı
« Yanıtla #2 : 21 Mart 2008, 23:20:53 »
Sinema salonlarını hiç sevmem açıkçası çünkü rahat edemem minicik koltuklarda sığışmak ıyyy...Bir de souLmate'le gittiysem o sinema sinema değil tımarhane olur :P o yüzden evimde odamda tek başımayken geceleri izlerim :P

too much sugar 
tb

Çevrimdışı Lucilla Clarté

• 935
  • Rom: 5
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 21 Mart 2008, 23:33:18 »
Sinemayı tercih ederim tabiki ama olmazsa da fark etmez çünkü evde arkadaşlarınla seyrettiğin film de en az onun kadar zevkli oluyo :P kimseler yok istediğin gibi bağırıp filmin ortasında yorum yapabiliyosun :yup  hatta bu tür avantajları dolayısıyla daha zevkli olabilir bile  ;D

Çevrimdışı Amèlie

• 531
  • Rom: 1
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 21 Mart 2008, 23:42:03 »
Film izlemiş olmak için izliyosam arkadaşlarımla falan izlerim ama film değerliyse benim için tek başıma olmalıyım. Sinema mı? Hmm görsel efektleri cartları curtları iyiyse, tadını çıkartmak için sinemaya gidilir tabi.

Çevrimdışı Legolas

• 810
  • Rom: 7
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 22 Mart 2008, 10:34:25 »
Sinema salonlarını hiç sevmem açıkçası çünkü rahat edemem minicik koltuklarda sığışmak ıyyy...Bir de souLmate'le gittiysem o sinema sinema değil tımarhane olur :P o yüzden evimde odamda tek başımayken geceleri izlerim :P

Sana katılıyorum evde rahatça uzanıp izlemek varken ;) ama tabi merakla beklediğim bazı filmleri gidip sinemada izliyorum :D

yeşilboncuk

« Yanıtla #6 : 22 Mart 2008, 10:40:40 »
evde izlemek en iyisi bence...genelde yanımda arkadasım oluyo.. kocaman koltukta yayıl izle...

Çevrimdışı Hezarfen

• **
  • 389
  • Rom: 5
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 11 Mayıs 2008, 02:22:33 »
Eğer Marmariste bir cinebonus olsaydı sinemadan çıkmazdım.Amma ve lakin evimdeki 2 hoparlörün bile daha iyi ses çıakrttığı bir sinemayla karşı karşıyaysam evden dışarı adımımı atmam
rüya görmek nasıl bir anlıksa hayalde öyle bir anlıktır. rüyadan uyanmak nasıl bir şeyse hayal kurarken rahatsız edilmek öyle birşeydir.. Rüya nasıl gün içindeki düşünce yorgunluğunu zihinden atmanın yoluysa .. hayal de o düşüncelerin çöplüğe dönmesini engelleyen araçtır..  ~hezarfen

Çevrimdışı Jejune

• 658
  • *LucillaClarté'm. ~
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : 02 Eylül 2008, 14:51:44 »
Sinemada izlemenin zevki ayrıdır tabi. Arkadaşlarla izlemek de güzeldir tabi ama filmden pek bişey anlaşılmaz doğru düzgün hele bı de kalabalıksa. =P illa ki birisiyle izliceksem filmi o insan da ablam olur herhalde. =P Ama genelde tek başıma odamda yayıla yayıla izlemek tercihimdir.

Çevrimdışı NightfaLL_NeMeSiS

• **
  • 236
  • Fear Itself!i
    • Profili Görüntüle
    • Claymore-tr
« Yanıtla #9 : 07 Eylül 2008, 17:17:32 »
En güzeli CAddenin filmler klasörünü yarım saat kurcalayıp ilginç filmleri seçip izlemek.

Çevrimdışı Rüya

• **
  • 226
  • Rom: 0
  • ~ röya. *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #10 : 12 Eylül 2008, 12:52:56 »
Film .. Aslında sinemayı çok severim. Ama sürekli sinemada film izlemekte bayar, boğar. Ama eğer görselliğine ve ses ayarlarına önem vereceğim bir filmse gider sinemanın en şaşaalı koltuğuna kurulur elime mısırımı alır kolamı yudumlar filmimi izlerim. Ve o tadı hiç bir şeye değişmem. Yani evet değişmem. Ve sinemaya tek başıma gitmeyi hiç de sevmem.

Gelelim evdeki sisteme. Evde de bi farklı olmuyo aslında. Kendim izlemeyi severdim. Tek başıma oturup filme konsantre olmaya biterdim. Film esnasında şaşırdığım yerlerde şaşırma belirtilerini vermeyi, kızdığım sahnelerde küfretmeyi falan severdim. Ama bir ara dozajı aştığım için ondan da gına geldi.

Şu sıralarda tek başıma film izleyemez moda girdim. İllaki yanımda birisi olucak. Yoksa filmi ya sarmadı diye kapatıyorum ya da filmi durdurup bir şeylerle ilgileniyor sonra devam etmeye çalışıyorum ama yine de sonu gelmeden kapatıyorum. O yüzden sağlıklı bir film izleyebilmek için benimle beraber filme konsantre olabilecek birinin film izlemesi. İşte o zaman filmin tadına varıyorum sanırım.

Öyle böyle şöyle işte ..

Çevrimdışı Slyffindor

• **
  • 218
  • Entrigiue?.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #11 : 12 Eylül 2008, 15:45:56 »
Eğer kafa bir kuzeniniz varsa, bu kuzen kişisinin evinde bir adet açılır kapanır sinema perdesi vede projeksiyon hedesi varsa üstelik 5+1 ses sistemi... Bize kalan tek şey; filmi seçip, elimize cipsimizi kolamızı mısırımızı şalgam suyumuzu (evet şalgam suyu) alıp yayılmaktır.        Pottergirl :oyy

I'll be your water. I'll be yours

Çevrimdışı why so serious

• *
  • 19
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #12 : 18 Eylül 2008, 20:39:12 »
Eskiden RS'i sömürüp evde izliyordum, artık IMAX. Yine reklam yapayım, evet küfredip gönlümüzce "anaaa, hadi beaaa" artık anın refleksiyle aklımıza ne gelirse söyleyemiyoruz ama yazmıştım zeminle beraber koltuğun ve üstünde benim de titremem filmin içine absorblanmamda yüzde yüz etkiye sahip. Evde açılır kapanır perde, projeksiyon ve 5+1 ses sistemi sahip arkadaşa imrendim yine de. Benim de olsa, bir masaj koltuğu da alır onun üstünde titreye titreye evde paşalar gibi izlerdim.  :) Pottergirl ağzının tadını biliyormuş gerçekten.