Kayıt Ol

Zümrüdüanka Yoldaşlığı !!

Çevrimdışı Mls hp

• **
  • 236
  • Rom: 4
    • Profili Görüntüle
    • Arda Turan.<3
Ynt: Zümrüdüanka Yoldaşlığı !!
« Yanıtla #135 : 20 Ağustos 2008, 00:12:15 »
ona bi itirazımız yok ztn istediğiniz kadar :D ;) ben öle diyince onu kastediosun sandm.. :) o dediğin türden sohbet için üyelerin biraz daha aktif olması gerek ama..
nese daha fazla bölmiyim ben bol paylaşımlı  iyi eğlenceler size.. ;)

Herkesin HayaLLeri Vardır,Ama Tanrı Sadece BazıLarımıza OnLarı GerçekLeştirecek Şansı Verir.

Çevrimdışı SeD

• 877
  • Rom: 2
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #136 : 20 Ağustos 2008, 16:57:03 »
ona bi itirazımız yok ztn istediğiniz kadar :D ;) ben öle diyince onu kastediosun sandm.. :) o dediğin türden sohbet için üyelerin biraz daha aktif olması gerek ama..
nese daha fazla bölmiyim ben bol paylaşımlı  iyi eğlenceler size.. ;)
Şeettim ben.. Heeeeepsine öm. attım ama bi tek Phoenixman tındı. O da hep girip bakıyomuş da yorum yapmıyomuş... Öyle iştö..

Çevrimdışı Luna Lovegood

• **
  • 80
  • Rom: 1
  • Beetlejuice~
    • Profili Görüntüle
    • Twilight Türkiye
« Yanıtla #137 : 25 Ağustos 2008, 16:04:32 »
Sonuçta bu yoldaşlığın kendisi değil mi? O zaman bir şeyleri başarmak için plan kurmak ve çabalamak zorundayız bence.

Örneğin hepimiz filmin gösteriminin ileriye alınmasıyla ilgili tepkiliyiz. Ama bu tepkimiz işe yaramayacağına karar kesin verildiğine göre bizim de bir şeyler istemeye hakkımız var değil mi? Mesela gala için Türkiye'ye başrol oyuncularının gelmesi gibi. Benim verdiğim sadece bi örnek. Ama bunun kibi tarışılacak yığınla konu var. bunların üzerinde yoğunlaşsak ve birşeyler planlasak en azından bir şekilde kulübü aktif hale getirmiş olacağız.

Jacob Black ~ Because he's running around naked all the time..

Çevrimdışı veritaserum

• 1112
  • Rom: 5
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #138 : 25 Ağustos 2008, 16:22:29 »
Ben oyunlar oynayalım derim, mesela linkini hatırlamıyorum ama barty vermişti bana da. Bir ölüm yiyenle savaşıyorduk falan hani, mutlaka oynamışsınızdır siz de. oyuna dayanan yarışmalar gibi. Ya da en güzel avatar yarışması, bunun gibi şeyler.

SeD msne gelirsen beni çaldır, bir tartışalım neler yapabiliriz diye, sonra da üyelerin oylamasına sunarız. Olmaz mı arkadaşlar?
Önce, büyük büyük düşündüm;
Sonra büyük büyük yaşadım.
Ne varsa, onlar aldı.
Şimdi bana küçük bir ölüm kaldı.

Çevrimdışı SeD

• 877
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #139 : 26 Ağustos 2008, 22:24:23 »
Olabilir arkadaşlar güzel olur ama buralarda hiçbişe yapamam ben geçen 3-5 avatar yaptm bi ilham geldi ama bu sıcaklar gitmeden fazla yaratıcı olcamı sanmıyorum ben.. Litfen hoş karşılayın evet size mesaj atıyorum biraz daha paylaşım felan diye ama... aman neyse anladınız siz ;D ... ;)

Çevrimdışı PhoenixMan

• 919
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #140 : 27 Ağustos 2008, 10:34:24 »
Ben oyunlar oynayalım derim, mesela linkini hatırlamıyorum ama barty vermişti bana da. Bir ölüm yiyenle savaşıyorduk falan hani, mutlaka oynamışsınızdır siz de. oyuna dayanan yarışmalar gibi. Ya da en güzel avatar yarışması, bunun gibi şeyler.
Yarışmayı bilemem ama bu oyun fikri benim de hoşuma gitti, mesela filmin resmi sitesinde de oyunlar vardı... Oyunlar içinde yarışma yapılabilir mesela, bir üye oyunu oynar şu kadar puan yaptım der, öbürü de şu kadar yaptım der işte en yüksek puanı yapan üyeye güzel bir imza veya avatar hediye edilir... Düşünülebilir bence bu...

Çevrimdışı veritaserum

• 1112
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #141 : 27 Ağustos 2008, 11:47:40 »
Yarışmayı bilemem ama bu oyun fikri benim de hoşuma gitti, mesela filmin resmi sitesinde de oyunlar vardı... Oyunlar içinde yarışma yapılabilir mesela, bir üye oyunu oynar şu kadar puan yaptım der, öbürü de şu kadar yaptım der işte en yüksek puanı yapan üyeye güzel bir imza veya avatar hediye edilir... Düşünülebilir bence bu...
Anlatmaya çalıştıım da hemen hemen bu işte! Kuru kuru paylaşım yapmak yerine faaliyete geçelim :D

ee bilenler linkleri yazsın o zaman?
Ne varsa, onlar aldı.

Çevrimdışı PhoenixMan

• 919
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #142 : 27 Ağustos 2008, 15:01:37 »
İlk paylaşım benden, ufak bir üyelik ve oynamaya başlıyoruz... :D

Tıklayak oyuna başlayabilrsiniz :P

Çevrimdışı veritaserum

• 1112
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #143 : 27 Ağustos 2008, 16:07:24 »
Galba buydu la dediğim oynayalım bakalım :P

eveet evet buymuş :P your score 114 peeh :P

ahaha şimdi de  298 :P
Ne varsa, onlar aldı.

Çevrimdışı SeD

• 877
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #144 : 27 Ağustos 2008, 19:01:17 »
Aaa ben paylaşçaktım onu yaa :P Geçen gün bende oynadım ama kimse yoktu yaa bi oğlan yeniyodu beni sürekli bende çıktım gittim ;D Sağol link için ;)

• 1512
  • Rom: 4
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #145 : 31 Ağustos 2008, 20:34:28 »
Oyun süpermiş ya xD Ama ben beceriksizim xD xD ilk 69 puan yaptım şimdi de 101 xD Sonra geliştiririz :P xD

Çevrimdışı SeD

• 877
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #146 : 06 Eylül 2008, 19:50:20 »
Ay çok sevdim la ben bu oyunu xD elim koptu yemnle :P Ölüm yien ne kadar şerro yaa :D Sağolun link içiyn xD

Countess

« Yanıtla #147 : 25 Kasım 2008, 22:44:13 »
bendee katılmak istiyorumm!!
Hestia Jones olarak :D

Çevrimdışı Alastor

• *
  • 10
  • Rom: 0
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #148 : 27 Ağustos 2010, 22:56:15 »