Kayıt Ol

Sweeney Todd

Çevrimdışı pleasant^^

• 1642
  • Rom: 12
  • bitch is back to the town.
    • Profili Görüntüle
Ynt: Sweeney Todd
« Yanıtla #15 : 14 Şubat 2008, 21:49:13 »
Ben de gitmeyi çok istiyorum ama bir sitede bu şekilde bir yorum okudum... =S
Ama Tim'İ unutmuş :D Şimdiye kadar gördüğünüz en komik en acıklı en çılgın filmlerin yönetmeni :P daha uzatacağım elbette ama vakit yok :-\ Bir de bugün Cnbc-e'de reklamını gördüm :hug 3 dalda Oscar adayı :ayh

so you ride yourselves over the fields and you make all your animal deals and your wise men don't know how it feels to be thick as a brick.

Çevrimdışı vampireLLa

• 1273
  • Rom: 11
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #16 : 15 Şubat 2008, 08:32:16 »
Sweeney Todd bugün vizyona girdi ahh ulen kursum olmasa giderdim :( bidaha anca ya pazara yada bidahaki pazara gidebilirim :( :(
she's back!!

Çevrimdışı Sophié

• 836
  • Rom: 13
    • Profili Görüntüle
    • Sinek Alkışı
« Yanıtla #17 : 15 Şubat 2008, 14:25:49 »
bursa'da sadece bir sinemaya geliyo o da setbaşı ilgilenenlere duyrulur :P saatlerdeir sevinç çığlıkları atıyoruz arkadaşla :yup

too much sugar 
tb

Çevrimdışı harrypottergirl

• **
  • 169
  • Rom: 1
  • The Rebellion Begins...
    • Profili Görüntüle
    • HPNarnia's LiveJournal
« Yanıtla #18 : 15 Şubat 2008, 17:59:44 »
yi çok istiyodum ama vazgeçtim bu kan olaylarından dolayı... böyle şeylerden çok fazla etkilenirim çünkü.. Ama gitmek müthiş olurdu Johnny, Helena falan süper.. ve en önemlisi sanırım : Tim Burton yapımı bi film olduğu için gitmek istiyodum ama şuan istemiyorum korkuyorum çünkü :D ama belki giderim belli olmaz

Çevrimdışı Spectre

• 632
  • Rom: 3
  • CatafaLque <3
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #19 : 15 Şubat 2008, 18:02:49 »
Haftaya cumrtesi gidiorz arkadaşlarla yuppi (=

Elımde yarına bırakacagım bırkac satır soz
Gozlerımden yuregımın tentesıne damlayan bırkac damla yas
Gıtmek dusundugumden de zormus bılıyorum
Ama elımden bırsey gelmezmıs bîcare gıdıyorum.
Ölecegımı bıle bıle o yola yuruyorum.. ~

Çevrimdışı Dreamcatcher

• **
  • 67
  • Rom: 0
  • d.darcy
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #20 : 16 Şubat 2008, 13:19:12 »
çook gitmek istiyorum ama +18miş yaa :-\
hem de oscar adayıymış johnny'mm :ole

Çevrimdışı Ginny Weasley

• **
  • 136
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #21 : 16 Şubat 2008, 16:38:13 »
İstiklal'deki Emek Sineması'nda yaşa bakmadan alıyorlarmış :salla

Çevrimdışı Sophié

• 836
    • Profili Görüntüle
    • Sinek Alkışı
« Yanıtla #22 : 16 Şubat 2008, 19:15:40 »
harikaydı harikaydı harikaydı!!!! herkese tavsiye ediyorum :P[ne gereksiz bir cümle :P] biraz kanlı :P ama 18+ olması aşırı saçma çünkü öyle adamları parçalarken göstermiyor sadece küçük bir kesik atıyor :P[çok sadistim farkındayım :P]

too much sugar 
tb

Çevrimdışı Ginny Weasley

• **
  • 136
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #23 : 17 Şubat 2008, 17:11:27 »
Sen kaç yaşındasın öyle "sen 18 değilsin giremezsin" gibi şeyler yapıyorlar mı?

Çevrimdışı Sophié

• 836
    • Profili Görüntüle
    • Sinek Alkışı
« Yanıtla #24 : 17 Şubat 2008, 17:31:56 »
Sen kaç yaşındasın öyle "sen 18 değilsin giremezsin" gibi şeyler yapıyorlar mı?
yoo bize hiç öyle şeyler sormadılar zaten uygunu en erken seansta gitmek o zaman hiç karıştırmazlar yaşınızı falan zaten adam orada ticaret yapacağı için o kadar da takmaz sanırım :P

too much sugar 
tb

Çevrimdışı Spectre

• 632
  • Rom: 3
  • CatafaLque <3
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #25 : 19 Şubat 2008, 01:04:59 »
Bn Taksim AFM'de girdm hiç yaşa feLan bakmıyorLar ohh vaLLa.

ArkadaşLarımı ektim bir hafta öncesinden gittim kescekLerdi bni :P

Ama değdi ya konu,müzikLer,oyuncu kadrosu herşey harikaydı.Sonunda bn gene ağLadm tabe :P

Elımde yarına bırakacagım bırkac satır soz
Gozlerımden yuregımın tentesıne damlayan bırkac damla yas
Gıtmek dusundugumden de zormus bılıyorum
Ama elımden bırsey gelmezmıs bîcare gıdıyorum.
Ölecegımı bıle bıle o yola yuruyorum.. ~

Çevrimdışı em_dan_rup

• 992
  • Rom: 4
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #26 : 19 Şubat 2008, 01:41:03 »
bursa'da sadece bir sinemaya geliyo o da setbaşı ilgilenenlere duyrulur :P saatlerdeir sevinç çığlıkları atıyoruz arkadaşla :yup
Prestij mi :P Olley bize çok yakın ;D
Geri mi dönücem :P

Çevrimdışı Amèlie

• 531
  • Rom: 1
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #27 : 22 Şubat 2008, 17:08:48 »
Bn Taksim AFM'de girdm hiç yaşa feLan bakmıyorLar ohh vaLLa.

ArkadaşLarımı ektim bir hafta öncesinden gittim kescekLerdi bni :P

Ama değdi ya konu,müzikLer,oyuncu kadrosu herşey harikaydı.Sonunda bn gene ağLadm tabe :P
Ben de Taksim'deki afmde gittim. Sormuyorlar yaş falan. Filme gelirsek Tim Burton'dan beklemeyeceğim kadar kanlıydı fakat müzikleri gayet hoştu. Johnny Depp gayet iyiydi, Helena zaten mükemmel. Öyle yani şimdi tekrar döktürmek isterdim ama yoruldum. :P Bi de o çocuğun yediği börekten çıkan tırnak beni hayattan soğuttu. :P

Çevrimdışı j.k.rowling

• *
  • 17
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #28 : 22 Şubat 2008, 21:49:14 »
Süper bi filmdi johnny'ciğim ve helena'cığıma "çuk" diye oturmuş bi film...Müzikleri harikaydı çok etkilendim ben..bi kez daha gitmek istiyorum hatta...Filmin kanlı olmasından korkupta gitmeyenlerede söliyim valla öle çok kanlı bi film değil :P yani sadece boğazdan fışkıran kanları saymassak gaaayet uysal bi filmdi :P çok etkileniyorsanız bakmassınız annem gibi :D ztn bi kaç boğazdan sonra alışıyosunuz etkilemiyo bi yereden sonra ;D ama ben korkmaktan çok ağlamaklı oldum çok çok çok duygusal bi film acı çekiyosunuz içinizde o derece :-\ herkesee tavsiye ederim kimse korkmasın beklediğiniz gibi değil :P

Çevrimdışı Herr Mannelig

• 924
  • Rom: 17
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #29 : 22 Şubat 2008, 22:56:20 »
Tarafsız bir gözle bakıldığında evet süper bir film ama ben tarafsız gözle bakamıyorum. Gotham, Helloween gibi London City de gotik bir atmosfer içerisinde, tiplemeler de öyle. Sweeney iyi oturtulmuş bir karakter, usta yönetmen karakterin geçmişini tamamen gözler önüne sermemiş ama geçmişinin etkilerini Depp çok iyi yansıtmış karaktere. Replikler gerçekten çok güzel; üst seviye insanların alt seviyelere hizmet edeceğinden bahsettikleri kısımlara bittim. Yine de Burton'a gitmemiş bence. Müzikler çok kaliteli değil, bir The Nightmare Before Christmas yada Corpse Bride'daki gibi değil bu da filmi sıkıcı yapıyor bence. Sweeney iyi oturtulmuş bir karakter ama piyasaya hitaben yapılmış gibi ve Depp'in bu role gittiğini düşünmüyorum. Piskopat rolünü iyi vermiş tamam, adamın tipine baktığımda korkmuştum ama tüm film boyunca aynı maskede olması beni biraz sıkmadı değil açıkçası.

Her neyse güzel bir tipleme ve güzel repliklerin sıkıcı müziklerle heba edildiğini düşünmekteyim. Film çok güzel gerçekten ama bence mükemmel olabilirdi!
Contraataques muy rabiosos, deberemos resistir; Ay Carmela!