Kayıt Ol

Çevrimdışı Nihbrin

• 1243
  • Rom: 43
  • [Infornography]
    • Profili Görüntüle
    • nihbr.in
Ynt: Avatar
« Yanıtla #75 : 23 Aralık 2008, 16:27:47 »
Tek tek pm yoluna gittim yine de. Mantıklı olan çoğunluğun görüşüdür ve zevkler ile ilgili mevzular değiştirilmek için uğraşılmaya gelmez yoksa mutlaka bir aksilik çıkar  :D Benim önceden kayıbrıhtıma yazdığım mesajları görmeyen biri yapacağım 'neden sevmiyorum' listesini görecek olursa farklı düşünebilir ve bunu istemem. 9-10 maddelik bir liste, ilki baş kahramanın kel olması ile başlayıp sonuncu psikolojik hiç bir deneyimi olmayan insanların hayallerinden anlamayan ve bir avuç çocuğun gücü olmasına rağmen hiç bir hayali olmayıp körü körüne dünyayı kurtarmaya hevesli (!) olmasını içeren bir senaryo yazan yazara sinir oluşum ile bitiyor. Sonuncu gerçekden hiç bir o yaşdaki Adem evladı için mümkün bir fikir birikimi değil. Tamamen görsel yeniliklere sırtını dayamış basit bir seri bence.

Çevrimdışı Genya Arikado

• *
  • 25
  • Rom: 0
  • Everything is out of control...
    • Profili Görüntüle
    • Demon Castle: Blog
« Yanıtla #76 : 23 Aralık 2008, 17:27:54 »
Naruto çakması, Amerikan yapımı bir çizgifilm. Hani zaten Naruto var, bir de buna gerek yok. Dövüş sahneleri iyi çizilmiş ama kurgusal yönden çok zayıf. Benim sadece renklendirmesi hoşuma gitti. Bir de buna anime diyen insanlar var ki o konuya girmek bile istemiyorum. Neyse...
"Be sure your sin will find you out..."

Çevrimdışı DarLy OpuS

• 2766
  • Rom: 35
  • Dansımız Marşandiz
    • Profili Görüntüle
    • Uykusuzluk Kulesi
« Yanıtla #77 : 11 Mayıs 2009, 11:13:37 »
3. sezona başladım, hiç sıkılmadan ardı ardına izleyebilirmişim gibi geliyor. :D

Çevrimdışı Fırtınakıran

• *
  • 8351
  • Rom: 1
  • Unique Ravenclaw
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #78 : 11 Mayıs 2009, 13:23:15 »
Bir an bile sıkmadı beni! Senin de sıkılmaman çok normal Darly :). 3.sezon ateş gibi yakarak geçiyor, adına yaraşır bir biçimde. Artık her şey doruk noktasında, elinden geldiğince ara vermeden izle derim. Meraktan çıldırırsın sonra. Hele Zuko ile ilgli bi olay varki... Am spoiler yok:D!

Çevrimdışı Khazidhea

• 515
  • Rom: 2
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #79 : 11 Mayıs 2009, 21:56:11 »
Zuko'yu karıştırmaaaaaaaa !!! :D
Adamı meraklandırcan yav... :D
You can win thousand fights, but you can only lose one!

Çevrimdışı Fırtınakıran

• *
  • 8351
  • Rom: 1
  • Unique Ravenclaw
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #80 : 11 Mayıs 2009, 22:09:15 »
Zuko'yu karıştırmaaaaaaaa !!! :D
Adamı meraklandırcan yav... :D

Zaten meraklansın diye dedim :). İyidir iyidir.

Çevrimdışı DarLy OpuS

• 2766
  • Dansımız Marşandiz
    • Profili Görüntüle
    • Uykusuzluk Kulesi
« Yanıtla #81 : 16 Mayıs 2009, 20:49:03 »
Nihayet bugün bitirebildim. Gerçekten bir solukta izledim diyebilirim 3. sezon için. Zuko favori karakterim oldu. Özellikle 'Sozin'in Kuyruklu Yıldızı' bölümlerine bayıldım. Avatar Aang'de fazlasıyla görkemliydi.

Spoiler: Göster
Ama her şey biraz fazla toz pembe bitti gibi geldi. Bu kadar hareketin sonucu birazcık da olsa kötü bitmeliydi kanaatimce. Ucu açık olarak bir tek Zuko'nun annesinin kayıp olması kaldı. Devam etmesini isterdim. Ama tadında bitmesi de iyi olmuş.

Kısacası keyif ve heyecan dolu dakikalar yaşatan, başarılı bir çizgi dizi olarak hafızama kazınmayı başardı. ;)

Çevrimdışı Khazidhea

• 515
  • Rom: 2
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #82 : 16 Mayıs 2009, 21:03:38 »
Bir aralar herkesin dilinde devamı mini bölümlerle gelecek diye bir söylenti vardı ama palavraydı herhalde :D
You can win thousand fights, but you can only lose one!

Çevrimdışı DarLy OpuS

• 2766
  • Dansımız Marşandiz
    • Profili Görüntüle
    • Uykusuzluk Kulesi
« Yanıtla #83 : 16 Mayıs 2009, 21:26:30 »
2010'da sinema filmi de çıkacakmış diye duydum. Doğru mu bilmiyorum, ama nedense bu haber beni hiç şaşırtmadı.

Çevrimdışı Lunacy

• 435
  • Rom: 8
  • ₪₪
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #84 : 16 Mayıs 2009, 22:02:02 »
ben de 4. sezon çekilcek diye duymuştum. zuko annesini arıycak falan...
keşke sineması olsa onu da izleriz :D
₪ Hail to the Thief ₪

Çevrimdışı Canina

• 1460
  • Rom: 39
  • There ought to be a law against you
    • Profili Görüntüle
    • Canina's
« Yanıtla #85 : 16 Mayıs 2009, 22:33:35 »
Bilinenin aksine anime değildir. Başlık içerisinde göz gezdirirken fark ettim herkes "bu anime süper" diye cümleler kullanmış. Bu anime değildir arkadaşlar. Amerikan yapımı uyuz bir çizgi filmdir. Sadece çizim tekniği animeyi andırır o kadar. Tom&Jerry'den çokda farklı değil yani. Yamulmuyorsam yapımında bir kaç tane komünist olmayan koreli çalışmış. Bu durumda bile anime sayılmaz arkadaşlar bu hataya düşmeyin.

Anime = Japon Animasyonu.
Tom&jerry = Çizgi film
Avatar = Anime kültürü olmayanların izlediği Amerikan yapımı tırt çizgi film.
Death Note = Baba Anime
Dragon Ball = Dede Anime

Olay budur arkadaşlar.

Çevrimdışı Lunacy

• 435
  • ₪₪
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #86 : 17 Mayıs 2009, 09:00:42 »
Bilinenin aksine anime değildir. Başlık içerisinde göz gezdirirken fark ettim herkes "bu anime süper" diye cümleler kullanmış. Bu anime değildir arkadaşlar. Amerikan yapımı uyuz bir çizgi filmdir. Sadece çizim tekniği animeyi andırır o kadar. Tom&Jerry'den çokda farklı değil yani. Yamulmuyorsam yapımında bir kaç tane komünist olmayan koreli çalışmış. Bu durumda bile anime sayılmaz arkadaşlar bu hataya düşmeyin.

Anime = Japon Animasyonu.
Tom&jerry = Çizgi film
Avatar = Anime kültürü olmayanların izlediği Amerikan yapımı tırt çizgi film.
Death Note = Baba Anime
Dragon Ball = Dede Anime

Olay budur arkadaşlar.

avatarın anime olmadığına katılıyorum hiç bi zaman da aksini idda etmedim ama zırt tırt falan deme gayet de  güzel bi çizgifilm bikere!
₪ Hail to the Thief ₪

Çevrimdışı Sophié

• 836
  • Rom: 13
    • Profili Görüntüle
    • Sinek Alkışı
« Yanıtla #87 : 17 Mayıs 2009, 10:26:10 »
Özür dileyerek ikinizin arasına giriciim ama; Yağmur senin de çizgi filmi kendin hazırlamış gibi bu kadar asi bi tutumla yaklaşmana gerek yok. Herkes kendisi için yaşadığı gibi kendisi için düşünür falan filan. Bu durumda bu şekilde bi çıkışma çok rahatsız edici bi görüntü oluşturmaktadır bence. Ani sinir patlamaları hoş değil, ı-ıh. Son :P.

too much sugar 
tb

Çevrimdışı Lunacy

• 435
  • ₪₪
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #88 : 17 Mayıs 2009, 11:01:39 »
yok o sinir içerikli diyildi yahu gerçi ünlem koyunca öyle gibi olmuş ama :D
₪ Hail to the Thief ₪

Çevrimdışı Nirnaeth