Kayıt Ol

Ölüm Yiyenler

Çevrimdışı Huor Eärfalas

• 620
  • Rom: 6
    • Profili Görüntüle
Ölüm Yiyenler
« : 06 Ocak 2008, 13:26:58 »
Arkadaşlar Çok Basit Bir Klüp Üye Olmak İsteyenler ö.m Yada Buraya Yazarak Belirtsinler Klübümüzün Amacı Paylaşım Yapmaktır.Paylaşım Yapmayanlar Klübümüzden Atılacaktır !
HERKESE İYİ EĞLENCELER. .

Kaç tanesi bunu (kollarındaki karanlık işaretin siyaha dönmesi) hissedince
geri dönme cesareti gösterecek? Ve kaç tanesi aptallık edip de gelmeyecek?
--Lord Voldemort

Ölüm Yiyenler Voldemort’u takip eden büyücülerdir. Oldukça az sayıda görünseler de, kollarındaki karanlık işaret (yanarak) onları çağırdığında Voldemort’un yanında cisimlenenler sadece en güçlü destekçilerinin  bulunduğu çekirdek kadro olabilir. Ölüm Yiyenler’in bazılarının çocukları Hogwarts’tadır.
1946 ile 1956 yılları arasında Voldemort Ölüm Yiyenleri oluşturdu (Yarım Kan Prens20).  Başlangıçta “Walpurgis savaşçıları” adını taşıyorlardı

Alecto(Neases)
Amycus(veritaserum)
Avery
Bagman, Ludovic
Regulus Black(Brave_prens_1988)
Carrows
Crabbe
Barty Crouch Jr (Barty Crouch Jr)
Antonin Dolohov
Gibbon
Goyle
Fenrir Greyback
Jugson
Bellatrix Lestrange(Nessa)
Rabastan Lestrange
Rodolphus Lestrange(Hezarfen)
Walden Macnair
Mulciber
Nott
Peter Pettigrew Kılkuyruk
Augustus Rookwood
Rosier
Evan Rosier
Travers
Wilkes
Yaxley
Narcissa Malfoy(vampireLLa)
Draco Malfoy
Lucius Malfoy

Nessa

Ynt: ölüm yiyenler
« Yanıtla #1 : 06 Ocak 2008, 16:05:09 »
Bende geldim

Karanlık Lord

Bellatrix Lestrange

Bella ve Rodolphus

Draco Malfoy

Lucius Malfoy

Narcissa Malfoy

Barty Crouch Jr

Peter Pettigrew

Çevrimdışı Huor Eärfalas

• 620
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 06 Ocak 2008, 16:10:09 »
hoşgeldin nereye üye yapayım seni ?

regulus black

fenrir greyback

buda cover (karışık)

Nessa

« Yanıtla #3 : 06 Ocak 2008, 16:16:14 »
Klübe üye olmak istiyorum

Bellatrix Lestrange

Doğum tarihi:1951(gün ve ay bilinmiyor)
Babası:Cygnus Black (1929 - 1979)
Annesi:Drusella Rosier (              )
Kızkardeşleri:Narcissa Black Malfoy,Andromeda Black Tonks
Kuzenleri:Sirius ve Regulus Black
Yeğenleri:Draco Malfoy,Nymphadora Tonks
İsminin orginali: "Bellatrix" ismi Latincede kadın savaşçı anlamına gelir.Aynı zamanda Orion takımyıldızındaki en parlak yıldızın adıdır.Bu takımyıldızına bazen "Amazon Yıldızı" da deniyor.

Rodolphus Lestrange

Kendisi bir Ölüm Yiyen'dir.Kendisi Bellatrix Black(Lestrange) ile evlenmiştir.1980 de bir grup Ölüm Yiyen'le Longbottom Ailesine işkence edince Azkaban'a atıldı.1996 da bir grup Ölüm Yiyen'le Azkaban'dan kaçtı.

Draco Malfoy

Draco, Lucius Malfoy ve Narcissa Malfoy'un çocuğudur.

Malfoy ailesi eski, aristokrat, gruplaşmış, çok zengin ve saf kanlıklarıyla gurur duyan bir ailedir. Muggle doğumlu cadı ve büyücüler için büyük bir nefret besleyen ailenin malikanesi Kuzey İngiltere'de Wiltshire'dadır. Malfoyların bahsi geçen malikanede nesillerdir yaşadığı, malikanedeki ailenin ismini karalayabilecek kara ve aile yadigarı eşyaların saklandığı birçok çok sayıda gizli odacıkların bulunmasındandan varsayılabilir.

Narcissa "Cissy" Malfoy
(Kızlık soyadı Black) (1955 doğumlu). Lucius Malfoy'un karısı, Draco Malfoy'un annesi, Bellatrix Lestrange'nin kız kardeşi ve Sirius Black'in kuzenidir. Karanlık güçlere hizmet eden bir cadıdır.

Çevrimdışı brave_prens_1988

• **
  • 380
  • Rom: 2
  • dürüstlük yoksa arkadaslıgında anlamı yoktur
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 06 Ocak 2008, 16:26:01 »
bende üye olayım yaw  ölüm yiyen olmak daha güsel  affedilmez lanet yapmadıktan sonra büyücü olmanın ne faydası var

eğer ölülerde kabul ediliosa  regulus olmak isterim. kabul edilmiosa  girmem çünkü bi o bide bella var onu da bi bayan almadıysa kabul edebilirim :D
8.kitaba  başladık  bilipte okumayan, okuyupta yorum yapmayan bizden değildirr :D

z anka yoldaşlıgı   FRED WEASLEY
ölüm yiyen    REGULUS  BLACK

Çevrimdışı Huor Eärfalas

• 620
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 06 Ocak 2008, 16:32:26 »
regulus boş yaptım üye bella var

Çevrimdışı brave_prens_1988

• **
  • 380
  • Rom: 2
  • dürüstlük yoksa arkadaslıgında anlamı yoktur
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 06 Ocak 2008, 16:33:28 »
oke  artık regulus alphard black  benim ehehehehe
8.kitaba  başladık  bilipte okumayan, okuyupta yorum yapmayan bizden değildirr :D

z anka yoldaşlıgı   FRED WEASLEY
ölüm yiyen    REGULUS  BLACK

Nessa

« Yanıtla #7 : 06 Ocak 2008, 17:55:52 »

Çevrimdışı Hezarfen

• **
  • 389
  • Rom: 5
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : 07 Ocak 2008, 16:55:34 »
Bende geldim bende! ..Eğer önümüzdeki Mayısa kadar buralarda olursam koluma yaptıcağım Karanlık işaretle artislik yapabilcem ;D.Öncelikle bana Rodolphus Lestrange olma gururunu yaşatan Sayın Bay Barty Crouch Jr 'a şükranlarımı sunuyorum efenim ;D .
rüya görmek nasıl bir anlıksa hayalde öyle bir anlıktır. rüyadan uyanmak nasıl bir şeyse hayal kurarken rahatsız edilmek öyle birşeydir.. Rüya nasıl gün içindeki düşünce yorgunluğunu zihinden atmanın yoluysa .. hayal de o düşüncelerin çöplüğe dönmesini engelleyen araçtır..  ~hezarfen

Çevrimdışı vampireLLa

• 1273
  • Rom: 11
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #9 : 07 Ocak 2008, 17:07:57 »
bende bendeeee benide alınn süper ölüm yiyenimdir :D hem islamcım cnmm o dövmeyi bende yaptırcam ama kalıcı muhaha :D
she's back!!

Çevrimdışı Huor Eärfalas

• 620
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #10 : 07 Ocak 2008, 17:19:01 »
Bende geldim bende! ..Eğer önümüzdeki Mayısa kadar buralarda olursam koluma yaptıcağım Karanlık işaretle artislik yapabilcem ;D.Öncelikle bana Rodolphus Lestrange olma gururunu yaşatan Sayın Bay Barty Crouch Jr 'a şükranlarımı sunuyorum efenim ;D .

ne demek efendim hayırlı ugurlu olsn :D izmirdeysen dövmeyi birlikte yaptıralım ;)

Çevrimdışı vampireLLa

• 1273
  • Rom: 11
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #11 : 07 Ocak 2008, 17:21:06 »
yok izmitteyim :p saaoll hoşbuldum
she's back!!

Çevrimdışı Huor Eärfalas

• 620
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #12 : 07 Ocak 2008, 17:27:51 »
BENDENDE RESİMLER :D :)

Nessa

« Yanıtla #13 : 07 Ocak 2008, 17:43:19 »
Oooo süperler sağ ol  :D

Ölüm yiyen, çok güçlü bir karanlık büyücü olan Lord Voldemort'u destekleyen büyücülerin takma adıdır. Hepsinin sol kollarının iç kısmında Lord Voldemort'un işareti olan Karanlık İşaret, bir yılan dövmesi bulunur. (Karanlık İşaret bir kurukafa ve yılandan oluşur. İşaret yeşil ve siyah renklerinden oluşmuştur.) Voldemort onları yanına çağırdığı zaman bu yılan işaretinin netleşir ve sahiplerine haber verir. Bu Lord Voldemort'un onları çağırdığı anlamına gelir. Onun yanına gitmek için netleşen yılan işaretine dokunmak yeterlidir.
Bir sihirbaz Ölüm Yiyen olursa,Ölüm Yiyen olmaktan vazgeçemez. Regulus Black, Igor Karkaroff gibi büyücüler Ölüm Yiyen olmaktan vazgeçmiş ve öldürülmüşlerdir. Bilinen Ölüm Yiyenler, Lucius Malfoy, Draco Malfoy, Bellatrix Lestrange, Rodolphus Lestrange, Avery, Severus Snape, Fenrir Greyback, Antonin Dolohov, Yaxley, Carrow'lar, Peter Pettigrew'dur.

Çevrimdışı Huor Eärfalas

• 620
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #14 : 07 Ocak 2008, 17:49:51 »
teşekkürler seninkilerde çok güzel ;) :D